ايجاد موتور جستجو

هر كسي مي خواد با گروه 10نفره ما براي ايجاد يك موتور جستجو مثل google و yahoo و... اينجا جواب من رو بده مطمعنا مي تونيم :twisted: :wink: :twisted:

YTERROR

Active Member
فرشاد جان خدا خیرتون بده ولی یک سوال کی میاد هزینه کنه در صورتی که اسکریپهای کامل یاهو و گوگل رو میشه هر جایی پیدا کرد

ToFaN

Well-Known Member
yterror گفت:
فرشاد جان خدا خیرتون بده ولی یک سوال کی میاد هزینه کنه در صورتی که اسکریپهای کامل یاهو و گوگل رو میشه هر جایی پیدا کرد
دلیل موفقیت غربی ها همینه
آماده خور نیستن هرگز

YTERROR

Active Member
هم که بخوان خودشون از صفر شروع بکنند عقب می مونند

ان شاالله موفق باشید

ToFaN

Well-Known Member
yterror گفت:
هم که بخوان خودشون از صفر شروع بکنند عقب می مونند

ان شاالله موفق باشید
همه همه نه عزیز اونهایی که اراده کنند مطمئنن میتونند
اراده فقط برای همه کاری

YTERROR

Active Member
آره حق باشماست ولی استثا هم کم پیدا می شه موتروهای جستجوگر وقتی نونشون تویی روغنه که یاهو و گوگل سرویساشون و واسه ایران قطع کنند

من بايد به دوست عزيز بگم كهميخوايم يه كاري كنيم كه اونا از ما كپي كنند اون google رو كه ميبينيد مدير مسعولش يه ايراني فكنم ميدونستيد باز هر كي بخواد ما هستيم

ToFaN

Well-Known Member
farshad_yazdanipour گفت:
من بايد به دوست عزيز بگم كهميخوايم يه كاري كنيم كه اونا از ما كپي كنند اون google رو كه ميبينيد مدير مسعولش يه ايراني فكنم ميدونستيد باز هر كي بخواد ما هستيم
دقیقا
همه که روز اول گوگل نبودن
همه که روز اول یاهو نبودن
همه میتونند اون چیزی که فکرش میکنند باشند منتها فقط اراده میخواد
موفق باشین

YTERROR

Active Member
آقای کردستانی فقط مدیر بازرگانی یا همون فروششونه بیشتر کارهای اقتصادیشونو می کنه که مهمترین کار هم به نظر من هست ان شاالله موق باشید

mahdyonline

Active Member
yterror گفت:
آقای کردستانی فقط مدیر بازرگانی یا همون فروششونه بیشتر کارهای اقتصادیشونو می کنه که مهمترین کار هم به نظر من هست ان شاالله موق باشید
به نظر من عادل جان همین مدیر فروش آقای کردستانی خیلی کارا براشون کرده من هم با نظر دوستمون موافقم که هیچ کس و نه هیچ چیز روز اول گوگل بیل گیتس و یا یاهو نبوده و فقط تلاش و اراده داشتند که به اینجا رسیدند
انشاالله که این دوستمون و دوستان دیگه که با این دوستمون همکاری میکنند موفق باشند

جدیدترین ارسال ها

بالا