ايجاد مديا پلير در فلش

ayor_1985

Member
ذخيره سازي در فلش

آيا راهي براي ذخيره مقادير متغيرها از فلش درون فايل متني وجود داره؟ اگه كسي ميتونه راهنمايي كنه

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
اگه می خواهی متغیر رو از فلش در فایل متنی قرار بدی :
اگه کارت ، وب هست بهتره از asp یا php استفاده کنی و اگه کارت ، app دسکتاپ هست مثل cd های آموزشی ، می تونی از ءMDM ZINK یا راه بهتر از adobe air استفاده کنی . این دو مخصوصا دومی بهترین کنترلو در مورد فایل های سیستمی و ...داره .
توضیح بیشتر بخوای هستم .
بای...

ayor_1985

Member
اگه می خواهی متغیر رو از فلش در فایل متنی قرار بدی :
اگه کارت ، وب هست بهتره از asp یا php استفاده کنی و اگه کارت ، app دسکتاپ هست مثل cd های آموزشی ، می تونی از ءMDM ZINK یا راه بهتر از adobe air استفاده کنی . این دو مخصوصا دومی بهترین کنترلو در مورد فایل های سیستمی و ...داره .
توضیح بیشتر بخوای هستم .
بای...

از توضيحات خوبتون ممنونم. من نرم افزار mdm رو نصب كردم ولي نتونستم باهاش كار كنم:-? . دنبال آموزش فارسي هم گشتم پيدا نكردم:sad: ميتونيد كمك كنيد؟

++Hadi++

Active Member
کافیه اون متغیرو به یه string تبدیل کنی . من این کار رو با استفاده از mdm انجام ندادم ولی اگه پیدا کردم بهت می گم .
بای...

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

بهترین راهنمای شما Help برنامه هست !

برنامه MDM بیش از 800 کد داره که در قسمت Help توضیحات کافی داده شده + مثال

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
یه فایل اکشن 2 باز می کنی و یه دکمه و یه تکست باکس درست می کنی و این کد اکشن 2 رو واسه دکمه می نویسی :
PHP:
on (release) {
    mdm.FileSystem.saveFile("c:\\myText.txt", t1.text);
}
بعد از خروجی گرفتن swf از این پروژه ، خروجی رو وارد MDM می کنی و خروجی exe نهایی رو می گیره و وقتی دکمه هه زده شد ، یه فایلی در پارتیشن C از نوع text ، درست می شه و تکست اون تکست فیلدو در اون تکست save می کنه .
بای...

جدیدترین ارسال ها

بالا