ايجاد ابر متن كه رنگاش عوض شه

با سلام
مي خواستم بدونم چجوري ميشه يك ابر متن براي لينك كردن ايجاد كرد هك با رفتم موس روي آن رنگاش عوض بشه . در فرانت پيج . اگر بدون استفاده از كدهاي جاوا هم باشه چه بهتر
با تشكر از همه

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
اصلا نياز به برنامه نويس جاوااسكريپت نداره كافيه كه شما كد زير رو توي تگ <style> قرار بدين:

کد:
A:hover {
	FONT-SIZE: 11px; COLOR: #8e99b4; BORDER-BOTTOM: #0080c0 1px dotted; FONT-STYLE: normal; FONT-FAMILY: Tahoma
}
البته مقاديري كه وارد كردم همش به عنوان مثال هستش ولي اصولش همينه..

مجيد

redpepper

Member
اگه قكر مي كني كدها بو ميدن و ميخواي مثل من فقط با فرانت پيج كار كني از DHTML استفاده كن. متن لينك شده رو كه انتخاب كردي از منوي Format گزينه Dynamic HTML Effects رو انتخاب كن. حالا هر كاري دوست داري بكن!

xnux

Member
maziar.gif

حالا چرا اينقدر سرت را به ديوار ميزني
نه ! نزن ... من ناراحت ميشم

نه
نه
نه
خوب بزن
حداقل عقدوي نميشي
8O 8O 8O

redpepper گفت:
اگه قكر مي كني كدها بو ميدن و ميخواي مثل من فقط با فرانت پيج كار كني از DHTML استفاده كن. متن لينك شده رو كه انتخاب كردي از منوي Format گزينه Dynamic HTML Effects رو انتخاب كن. حالا هر كاري دوست داري بكن!

redpepper

Member
به كار من چي كار داري تو؟؟!!
اما حالا كه تو خواستي عكس رو عوض مي كنم. :D

Ahmadmahoor

New Member
سلام به همه
آقا يه راه ديگه هم داره كه از اون طريق مي توني اين كارو رو همه لينك هاي اون صفحه اعمال كني :roll: :?:
شما تو صفحه اي كه تو فرونت پيج داري يه راست كليك كن بعد گزينه Page Properties رو بزن
حالا از اون بالا تب Background رو بزن
بعد تو اون پنجره گزينه Enable Hyperlink rollover effects رو تيك بزن :wink:
همچنين شما مي توني دكمه Rollover style رو هم بزنی و داخل اون هم تنظیمات دیگه ای انجام بدی :p
تو پنجره Page Properties قسمت Colors هم يه نگاهي بكن :wink:
موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا