ايا واقعا راهي براي عبور از فيلترينگ وجود دارد؟

antifiltering

New Member
سلام.من این تاپیک رو درست کردمچون واقعا نیاز این تاپیک رو احساس کردم.من هیچ جا ندیدم که درست و حسابی در مورد عبور از فیلترینگ مطلبی رو بنویسه یا اینکه دیدم میاد یه برنامه ضد فیلترینگ واسه دانلود میذاره اما دو روز بعد سایتی که اون برنامه رو در اختیار کابران قرار می داد خودش فیلتر شده.به همین دلیل من در وبلاگ جدیدم قوی ترین برنامه های انتی فیلترینگ رو در فضای اختصاصی خودم برای دانلود گذاشتم.همچنین هر هفته یک اننی میزر معرفی می کنم و نخوه ورورد به اون(حتی اگر فیلتر شده باشه)و همینطور اموزش کامل کار با اونو میگم.هر برنامه ای هم که برای دانلود می ذارم نقطه ضعف هاش و اموزش کامل اونو به صورت فارسی در اختیار کابران قرار می دم.هر کسی هم که سه جلسه مختلف در قسمت نظرات شرکت کنه جدیدترین پروکسی سروری رو که فیلتر نشده باشه و کاملا در ایران قابل استفاده باشه به صورت رایگان به میل باکسش ارسال می کنم به طوری که هر وقت از کار بیفته دوباره یک ادرس جدید براش ارسال می کنم و این اطلاعات رو در وبلاگم و در دسترس عموم قرار نمی دم مگر کسانیکه 3 بار در قسمت نظرات دیگران شرکت کرده باشند.تنها خواسته من اینه که بابت دانلود و استفاده از هر گونه مطلب نظر
خودتونو در مورد اون مطلب بنویسید .
در ضمن وبلاگ من در هفته سه بار به روز می شه و
هرفته هم به نقد و بررسی یک سایت فیلترشده و دلایل فیلتر شدن اون می پردازم و ادرس اونو در اختیار همه قرار می دم.امید وارم از وبلاگ من خوشتون بیاد
وبلاگ من

reget

Member
antifiltering گفت:

همينطوري بجلو بري نابغه هستي

بابا تو كي هستي با اين هوشت بيل گيت و تمام متخصصان شركت اينتل و همه وهمه بجيبت ميذاري اونا در مقابل اين هوش و دانش تو فكر كنم كم بيارن
راستي اينجا يه كلاس داير بياييم شاگردت بشيم
درضمن اونجا دوروبرت عمه و دايي و خاله نداري بيان اينجا تايپك بزنن فكر كنم شما وقت نداريد كم تتايپك مي زنيد

اين تايپك شما بايد همه صفحات مجيد آن لاين را پر بكنه
بگو علي مدد برو جلو همينطور

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
مگه مشكلي داره اين تاپيك؟؟؟؟؟؟؟؟
خيلي هم خوبه
دستت درد نكنه آقا
خدا قوتوموفق باشي

reget

Member
mohammadhossein_p گفت:
مگه مشكلي داره اين تاپيك؟؟؟؟؟؟؟؟
خيلي هم خوبه
دستت درد نكنه آقا
خدا قوتوموفق باشي

مشكلش اينه اگر به ديگر تايپكها توجه كني مي بيني در 10 جا اين تايپك نوشته

PhonieX

اگه مي خواهيد مشكل پيدا كنيد
بزرگ ترينش تبليغ است و انتخاب نادرست انجمن براي معرفي وبلاگشون

PhonieX

چه وبلاگه پرباري
هيج كدوم از دانلود هاش كار نمي كنه!!!!!!!:)

جدیدترین ارسال ها

بالا