ايا اين يه ويروسه؟

bache +

Well-Known Member
سلام اقا يه چند وقته تمام تصاوير تو اينترنت يعني از ريزترين تصاوير تا بزرگترين تصاوير موجود رو سايتها مثلا همين مجيد انلاين هرجاش كه عكمس استفاده شده عكس را به حدي بيكيفيت نشون ميده اولا فكر ميكردم چشمام مشكل داره بعد ديدم نه رو تمام اين سايتها اينطوره يعني يع عكس انقدر بيكيفيت نشون ميده كه مثلا نوشته ها را مات ميكنه ايا اين ويروسه؟ چرا اينطوري شده؟

YTERROR

Active Member
صفحات کامل باز می شند یا نه فقط همون عکسه این جوری و بقیه صفحه کامل باز میشه شاید از سرعت اینترنت باشه یا بقول محسن از اینترنت اگسپلورت باشه ولی ربطی به ویروس نداره

bache +

Well-Known Member
بابا اكثر هدر ها همين طوره صفحه كامل باز ميشه يه سري عكسا اينطورين دارم ديوونه ميشم ممكنه از چشمم باشه ولي يعني يدفه من چشم انقدر كور شده
توهمه
نه بابا واقعيته كمك

d@nial

Well-Known Member
برنامه ی جدیدی نصب کردی؟ برای افزایش سرعت اینترنت یا عبور از فیلتر؟

Parham

Well-Known Member
فکر می‌کنم که برنامه CProxy نصب کرده باشید که برای عبور از فیلتر هستش و این برنامه به صورت تنظیمات اولیه عکس ها را فشرده می‌کنه و کیفیت را میاره پائین ...

bache +

Well-Known Member
به نظرم حق با پرهام باشه فقط تو اينترنت اكسپلورر هست و فقط فايلهاي جي پي جي فايل هاي گيفو خوب نشون ميده حالا اين برنامرو چه جوري حذف كنم؟

Parham

Well-Known Member
نیاز به حذف کردن برنامه نیست، کافی‌ است برای درست کردن این مشکل برنامه را باز کنی و‌ در قسمت Acceleration Level تیک قسمت Compress Images را حذف کنی‌ و تنظیمات را با کلیک کردن روی OK اعمال کنی‌ ...

bache +

Well-Known Member
اقا من اين برنامرو ريختم ولي الان اصلا رو هاردم نيست يعني نه ايكوني نه تو اكستستوريست نه تو پروگرام

Sunboy454

Active Member
چه کاریه ، یه بار برنامه رو از طریق add/remove پاک کن و اگه بهش احتیاج داری ، دوباره نصب کن ، مسیر نصبش هم یادت باشه ...

bache +

Well-Known Member
بابا اصلا همچين برنامه اي نصب نشده من فقط لينك ادنلود كيليك كردم همين الان اصلا همچين برنامه اي تو هيچ جاي ويندوزم نيست بابا دارم ديوونه ميشم

جدیدترین ارسال ها

بالا