اونایی که راجب بازار کار ودرامد انیمیشن سوال میکنند

نمی گویم که انیمیشن مارا پولدار میکند اما این راهی است که برای زندگی کردن من وامثال من ...
و من خودم به غیر از آن هیچ راه دیگری را دوست ندارم انتخاب کنم .
متاسفانه در کشور نیاز برای درآمدزایی نمیشود. چون دولت دنبال پول نفت هستش
کارفرمای دولتی و ... انیمیشن ایران از تولید کنندگان آن سود نمی خواهد.
فیلمهای انیمیشن که با سرمایه فروش نفت تولید شده اند و از تلویزیون ایران پخش می شوند هیچ مخاطبی ندارند و به خیلی از کشورهایی که خواهان آن هستند بجای فروش هدیه می شوند.
البته بفروشند کسی نمیخرد چون هیچ کاری برای جذب ونظر مخاطب نشده است
دولتی بودن انیمشین ایران بزرگترین مشکل است.
ما میتوانیم با همین متخصص های فعلی بازاریابی بکنیم وحداقل به کشورهای همسایه مثل ترکیه، و کشورهای حاشیه خلیج فارس و حتی کشورهای اروپای شرقی کارهایمان را بفروشیم . ما بزرگترین تولید کننده در منطقه ایم اما هیچ صادراتی نداریم
در حال حاضر امارات و ترکیه انیماتورهای ایرانی را برای ساخت انیمیشن های خودش استخدام می کنند. وبزودی شاهد صادرات از این کشورها خواهید بود
دنیای انیمیشن بسیار پر سود است
به طوری که ژاپن بیش از درآمد نفت ایران از فروش انیمیشن درآمد دارد.
با توجه به متخصصین و فرهنگ غنی کشورمان میتوانیم با سرمایه گذاری مطمئن به یک صادر کننده انیمیشن در منظقه تبدیل بشویم.آن روز دور نیست اگر ... بقیه اش بماند که کتابیست برای خودش

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ژاپن سودش از انیمیشن بیشتر از سود ایران از فروش نفته؟؟؟؟! این حرفتون مدرک دارید واسش؟!

rainbmaya

Active Member
ژاپن سودش از انیمیشن بیشتر از سود ایران از فروش نفته؟؟؟؟! این حرفتون مدرک دارید واسش؟!
آره داداش راست میگه. تو نت یه جستجو بزن خودت دستت میاد چه خبره. اصلا ژاپنونو بیخیال ببینید واسه یه فیلم سینمایی 120000000 دلار خرج میکنن ،فروشش 300000000 دلاره!!!!

maxmore

Member
تا زمانی که دید ما نسبت به دنیای دور برمون یک دید ناسیونالیستی انیمیشنمون که هیچ دسته افتابمون هم کج فالب می شه جنابRainbmaya یا هرچی من یک
انیماتور عرب زبانم اما نسبت به خلیج فارس هم تعصب خودم و دارم در ضما ما به غذا می گیم طعام چه عربی 40000 هزار ساله پیش چه الان و در ضمن اینجا محیط امنی برای
تبادل اطلاعاته نه قومی گرایی

جدیدترین ارسال ها

بالا