اولین پایگاه فارسی زبان اختصاصی PhotoShop

lisham

New Member
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت شما دوست عزيز .

در ابتدا جا دارد از شما که دقايقي از وقت خود را به بازديد از اين سايت اختصاص داده ايد تشکر کنم .

متاسفانه در دنياي مجازي اينترنت وب سايت فارسي که به صورت اختصاصي به برنامه گرافيکي PhotoShop تعلق داشته باشد وجود ندارد و هدف از ايجاد اين پايگاه اينترنتي ايجاد بستري مناسب براي فعاليت گرافيست هاي محترم مي باشد تا بتوانند به راحتي به فعاليت حرفه اي خود ادامه دهند و بنده به عنوان مدير اين سايت سعي دارم که بتوانم خواسته هاي شما دوستان عزيز را برآورده کنم .

در پايين بخش هايي از اين سايت که به نظر بنده مي تواند براي شما دوستان عزيز مفيد باشد را ملاحظه مي فرماييد :

1. بخش اخبار سايت که مربوط به خبر هاي جديد از دنياي گرافيک و برنامه PhotoShop مي باشد .

2. بخش دانلود که مربوط به برنامه PhotoShop و زير مجموعه آن مي باشد.

3. بخش آموزش که در زمينه فنون و رمز و راز هاي برنامه PhotoShop از سطح مبتدي تا پيشرفته مي باشد .

4. بخش لينکدوني که مجموعه اي از لينک هاي مفيد از وب سايت هاي خارجي و ايراني در زمينه گرافيک و برنامه PhotoShop مي باشد .

5. بخش تالار گفتمان که به نظور ايجاد بستري مناسب براي گفتگو ميان گرافيست هاي محترم و رفع مشکلات آن ها بنا شده است.

اما خواهش بنده حقير از شما دوستان عزيز : در صورتي که با مشکل و يا نقصي در اين پايگاه رو به رو شديد و يا پيشنهادي براي بهبود سيستم داشتيد لطفا از طريق فرم ارتباط با ما بنده را در جربان قرار دهيد . درضمن لازم به ذکر است که فعلا اين سيستم به صورت آزمايشي بر روي اينترنت قرار گرفته است و در آينده اي نزديک نسخه اصلي اين سيستم بر روي اينترنت براي استفاده شما دوستان عزيز قرار خواهد گرفت .

با تشکر از شما دوست عزيز...

جدیدترین ارسال ها

بالا