اولین نمونه کار با 3D mAX (لطفا حرفه ای ها نظر بدن)

آیا کار در سطح قابل قبولی هست؟

• مجموع رای دهندگان
    23

mohsenra

New Member
سلام به همه دوستان فروم این اولین کار من است که با آموزشهایی که از طریق فروم و کتاب مرجع تریدی مکس یاد گرفتم تونستم انجام بدم از حرفه ای ها در این ضمینه خواهش می کنم نظرشون رو راجع به کار بگن و ایرادات اون رو بیان کنن ممنون از همتون.:rose:

پیوست ها

• final 01 with subtitle.jpg
    final 01 with subtitle.jpg
    320.6 کیلوبایت · بازدیدها: 211
کف مشکل داره زیاد بازتاب داره
چقدر از فایل های اماده استفاده کردی ؟آیا همه مدلینگ کار خودت است یا نه ؟

Tomatico

Member
[[salam bebin be onvane avali kar khub be ghol ajnabiha keep it on
ama khob bebin to vaghti mituni ye kare kamel anjam bedi ke hadaghal tu un zamine 500 ta kar dide bashi
man ye pishnahade sadetar mikonam vaghti karet vaghei mishe ke ehsas koni mituni tu mohitesh zendegi koni ok?
Masalan age gharar bud to inja zaendegi koni
1:ye kam tablo va ... Be daro divar avizunn mikardi
2:saghf kazebet hatman bayest halogen dashte bashe
3:raje be kafpoush kaf bishtar deghat mikardi (vase in kar vrayfur ya vraydisp mitunest komaket kone ama na ba in system:( )
4:vaghti karet az dotaraf panjere dare mitunest az ye taraf nour khorshid bid vs ru kaf biofte hamin koli kareto avz mikard
5:mohem nist modelo ki sakhte mohem nouro dourbine ine ke 3d kara ro az ham motefavet mikone vage na hame archmodela ro daran;)
bazam migam vase kare aval kheyli khube khaste nabashi sareto dard ovordam?

[[سلام ببین به عنوانه اولی‌ کار خوب به قول اجنبیها کیپ یات اون
اما خوب ببین تو وقتی‌ میتونی یه کار کامل انجام بعدی که حداقل توی یون زمینه ۵۰۰ تا کار دیده باشی‌
من یه پیشنهاد ساده‌تر می‌کنم وقتی‌ کارت واقعی‌ می‌شه که احساس کنی‌ میتونی توی محیطش زندگی‌ کنی‌ اوکی؟
مثلا اگه قرار بود تو اینجا زندگی کنی‌
۱:یه کم تابلو و ... به دارو دیوار اویزونن میکردی
۲:سقف کاذبت حتما بایست هلگن داشته باشه
۳:راجع به کفپوش ک‌ف بیشتر دقت میکردی (واسه این کار وریفور یا وریدیسپ میتونست کمکت کنه اما نه با این سیستم:( )
۴:وقتی‌ کارت از دوطرف پنجره داره میتونست از یه طرف نور خورشید بید وس روی ک‌ف بیفته همین کلی‌ کارتو عوض میکرد
۵:مهم نیست مدلو کی‌ سخته مهم نورو دوربین اینه که ۳د کارا رو از هم متفاوت می‌کنه وگ نه همه ارچمدلا رو دارن؛)
بازم میگم واسه کار اول خیلی‌ خوب خسته نباشی‌ سرتو درد اوردم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohsenra

New Member
دوست و استاد گرامی Tomatico ممنون از راهنمایی عالی انشااله تو کار بعدی تمام راهنمایی هاتو به کار میگیرم تا کارهام واقعی تر بشه:rose:

Tomatico

Member
hamun dust kheyli behtare in linko mizaram vasat be sharti ke yadet bashe hichi be andaze ghorour adamo daghun nemikone pas take care
http://www.neilblevins.com/cg_educa...pes/primary_secondary_and_tertiary_shapes.htm

هامون دوست خیلی‌ بهتره این لینکو میزارم وسعت به شرطی که یادت باشه هیچی‌ به اندازه غرور آدمو داغون نمی‌کنه پس تک کارت
http://www.neilblevins.com/cg_educa...pes/primary_secondary_and_tertiary_shapes.htm

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohsenra

New Member
ممنون از لینک آموزشی که گذاشتی اما منظورت از این جمله چی بود ؟
yadet bashe hichi be andaze ghorour adamo daghun nemikone pas take care

Tomatico

Member
vase ayande bud ke movazeb bashi ghorour toro aghab nandaze az pishraft
take care ham yani movazebe khodet bash

واسه آینده بود که مواظب باشی‌ غرور تورو عقب نندازه از پیشرفت
تک کارت هم یعنی‌ مواظب خودت باش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام
آفرین
نورپردازی رو خوب انجام دادی
تکسچر قالی زیر میز کم کیفیته و Vray fur نداره
متریالهای مبل ها و صندلی میتونست بهتر باشه و یه کم رفلکت داشته باشه
پیشرفت خوبی داشتی
موفق باشی

GsGraphic

Well-Known Member
آره مدل سازی کار خودمه
واقعا مدلينك كل كار از خودت بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:shock:
به نظر من كه باور كردني نيست براي اولين كار اينقدر خوب بتوني
مدل سازي كني من كه نتونستمو نميتونم.(شايد مشكل از منه:sad:)

hamidmax

Member
خیلی برام جالبه اینقار استاد اینجا هست خوب بلدن فقط نظر بدن و رو کارا هم ایراد میگیرن اما من حدود دهتا سوال تو این سایت کردم دریغ ای یه جواب درست نظر دادن که اسونه اگر راست میگین و بلدین جواب سوالا را بدین نه فقط حرف بزنید رو کار مردم و ایراد بگیرین منم بلدم نظر بدم

Mostafa Cg

Member
از نظر من خوبه عالیه ولی اینو بدون همیشه کاراتو خودت بکنی بهتر تا مدل اماده...

mnamazi

Member
سلام mohsenra جون
من تازه کارم ولی کارت حرف نداره !!
میتونی برام واضح بگی که چطور 3dmax را یاد گرفتی و بعد تونستی این کار زیبا رو بسازی؟
ایمیل من : [email protected]

Mahshid_f3497

Active Member
بعنوان اولین کارت خیلی خوبه.لوستر و گلدان رو هم خودت ساختی؟
کفت نویز داره. با چه موتور رندری رندر گرفتی؟

spr_3d

Member
کارت خوبه به عنوان اولین کار قابل تقدیره ،فقط من مطمئنم که پرده،گلدان و لوستر کار خودت نیست اماده هستن ایرادی نداره امیدوارم موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا