اولین نرم افزار رایگان مدیریت هاستینگ ، نسخه 2

usefee

Member
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
همونطور که از عنوان تاپیک بر میاد تصمیم به ارائه نسخه دوم این نرم افزار رو دارم که قبلا توی این صصفحه http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=112548 نسخه اول اون ارئه شده بود و توضیحات لازم پیرامون اون رو خدمت دوستان عرض کرده بودم .
با توجه به نظرات و پ یشنهادات دوستان توی انجمن ها وسایتها مختلف ، من بدنه اصلی نرم افزار رو به صورت زیر طراحی کردم .

ثبت اطلاعات
تعريف فضاي ميزباني جديد
تعريف پسوند دامنه جديد
تعريف مشترک جديد

مشاهده اطلاعات
مشاهده ليست مشترکين
مشاهده ليست سفارشات

ویرایش اطلاعات
ويرايش فضاهاي ميزباني
ويرايش پسوندهاي دامنه
ويرايش اطلاعات مشترکين

حذف اطلاعات
حذف مشترک
حذف پسوند دامنه
حذف فضاي ميزباني

سفارشات
ثبت سفارش جديد
ويرايش سفارشات ثبت شده
حذف سفارشات منقضي شده
تمديد سفارشات منقضي شده

امور مالی
ليست مشترکين مقروض
افزايش موجودي مشترکين
تراکنش حساب مالي مشترکين

عملیات کاربردی
پشتيبان گيري از بانک اطلاعاتي
بازگرداني پشتيبان بانک اطلاعاتي
صدور فاکتور فروش براي سفارشات

البته این تاپیک توی انجمن های دیگه هم مطرح شده اما خواستم اینجا هم مطرح کنم تا دوستانی که توی انج های دیگه از وجودشون بی بهره هستیم بتونیم اینجا از نظراتشون استفاده کنیم . امیدوارم که دوستان لطف کنن و نظرات و پیشنهاداتشون رو پیرامون نسخه دوم نرم افزار ارائه بدن . مرسی :rose:

سلام دوست عزیز واقعا برنامه زیبایی می باشد
پس نسخه دومش کو ؟ ؟

آخرین ویرایش:

usefee

Member
ممنونم . خواهش میکنم
هدف از ایجاد این تاپیک این بوده که با همفکری و پیشنهادات دوستان ، نسخه دوم رو هم آماده استفاده بکنیم .

تقریبا کامل می باشد با این توضیحاتی که شما ارائه فرموده اید بی صبرانه منتظر نسخه دوم هستیم
راستی الان این نسخه دوم داره می یاد بیرون کسی که نسخه اول رو داره و اطلاعاتی توش داره
می خواد نسخه دوم هم استفاده کنه یه راه واسه ارتقاء نسخه اول به دوم اگه قرار بدی بهتر می شه ها !!! :d

usefee

Member
ممنونم از حسن توجه شما
همین مطلب هم مد نظر بنده بود اما بستگی به تکنولوژی مورد استفاده در نسخه دو داره . ولی تمام سعیمون اینه که بتونیم این امکان رو فراهم کنیم . باز هم از پیشنهاد خوبتون تشکر میکنم .

kianonline

Member
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
همونطور که از عنوان تاپیک بر میاد تصمیم به ارائه نسخه دوم این نرم افزار رو دارم که قبلا توی این صصفحه http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=112548 نسخه اول اون ارئه شده بود و توضیحات لازم پیرامون اون رو خدمت دوستان عرض کرده بودم .
با توجه به نظرات و پ یشنهادات دوستان توی انجمن ها وسایتها مختلف ، من بدنه اصلی نرم افزار رو به صورت زیر طراحی کردم .

ثبت اطلاعات
تعريف فضاي ميزباني جديد
تعريف پسوند دامنه جديد
تعريف مشترک جديد

مشاهده اطلاعات
مشاهده ليست مشترکين
مشاهده ليست سفارشات

ویرایش اطلاعات
ويرايش فضاهاي ميزباني
ويرايش پسوندهاي دامنه
ويرايش اطلاعات مشترکين

حذف اطلاعات
حذف مشترک
حذف پسوند دامنه
حذف فضاي ميزباني

سفارشات
ثبت سفارش جديد
ويرايش سفارشات ثبت شده
حذف سفارشات منقضي شده
تمديد سفارشات منقضي شده

امور مالی
ليست مشترکين مقروض
افزايش موجودي مشترکين
تراکنش حساب مالي مشترکين

عملیات کاربردی
پشتيبان گيري از بانک اطلاعاتي
بازگرداني پشتيبان بانک اطلاعاتي
صدور فاکتور فروش براي سفارشات

البته این تاپیک توی انجمن های دیگه هم مطرح شده اما خواستم اینجا هم مطرح کنم تا دوستانی که توی انج های دیگه از وجودشون بی بهره هستیم بتونیم اینجا از نظراتشون استفاده کنیم . امیدوارم که دوستان لطف کنن و نظرات و پیشنهاداتشون رو پیرامون نسخه دوم نرم افزار ارائه بدن . مرسی :rose:

با سلام و درود ،

بسیار عالیست ، طرح بسیار مفیدی است.

می خواد نسخه دوم هم استفاده کنه یه راه واسه ارتقاء نسخه اول به دوم اگه قرار بدی بهتر می شه ها !!! :d

این مورد هم بسیار مهم است که اگر این امکان را به آن بدهید ، مطمئنا افراد بیشتری از این نرم افزار بهره می برند. امکان ارتقا نسخه برای استفاده کننده بسیار مهم است.

شاد باشید.

usefee

Member
با سلام و درود ،

بسیار عالیست ، طرح بسیار مفیدی است.

این مورد هم بسیار مهم است که اگر این امکان را به آن بدهید ، مطمئنا افراد بیشتری از این نرم افزار بهره می برند. امکان ارتقا نسخه برای استفاده کننده بسیار مهم است.

شاد باشید.
تمام سعی ماهم همینه .
امیدوارم که بتونیم رضایت همه رو جلب کنیم .

جدیدترین ارسال ها

بالا