اولین مسابقه انیمیشن : دویدن کاراکتر

Unknown_CG

Member
با سلام و احترام
برای جلوگیری از شلوغ شدن این بخش بهتره دوستان از زدن تاپیک های حاشیه ای خودداری کنن و مبحسشون فقط در زمینه انیمیت باشه ،با تشکر از همکاری دوستان و مدیر بخش انیمیت!

animations

Active Member
خب انیماتورهای عزیز، همگی خسته نباشید... مهلت مسابقه تموم شده. می رم که کارها رو مرتب بچینم و تاپیک نظرسنجی رو بزنم.

اگه راجع به مسابقه بعدی (که آخر هفته شروع می شه) پیشنهادی داشتین، برید توی این تاپیک مطرح کنین.

به امید دیدار شما در مسابقه بعدی... دینگ دینگ... :wink:

قبول نيست ... :cry:
من هنوز كار آخر خودم رو نزدم ، تا حالا درگير مهمان هام بودم و قبلش هم كلي مشكلات و غم و غصه ... !!! :sad:

حالا اين ها رو ول كنيد . موضوع اصلي كه ميخواستم بگم اينه : چرا مسابقه ما جايزه نداره :oops: . از مسابقه بعدي هم كاپ قهرماني بزاريم و هم جايزه هاي ديگه ( مثل مسابقه Fast Modeling ) اينهمه جايزه داره . ما هم ثابت كرديم كه تعداد بچه هامون زيادن و خوب كار ميزنن ( با اينكه هيچ كدوممون توي امضاء تبليغات مسابقه رو نزاشته بوديم :idea: ) اگر جايزه بزارين كارها خيلي بهتر هم ميشه و رقابتها بالا ميره و همچنين رفاقت ها :there: ، من خودم با كلي از همين بچه ها احساس صميميت ميكنم و دوستشون دارم . . . !! :rose:

به اميد ديدن همه دوستان و دوستان جديد در مسابقه بعدي ( البته با جوايز نفيس ) :green:

دوستدار شما : امير كلبادي پور

animations

Active Member
dark eye جان به فروم خوش اومدین. لطفا برای سوالتون یه تاپیک جدید در بخش مرتبط باز کنید و حتما فارسی تایپ کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا