اولین طرح و زیبا ترین طرح من(از نظر خودم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen1234

New Member
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
این طرح طرح وفات حضرت علی است اینو ببین حالشو ببر نظر هم یادت نره
من تمام جزئیات این طرح رو خودم تهیه کردم اگه کسی این کارو خواست پیغام بزاره بهش بدم
فعلا خدا حافظ

پیوست ها

• ali.jpg
    ali.jpg
    66.2 کیلوبایت · بازدیدها: 105

ToFaN

Well-Known Member
جالب شده
اون عکس یارو فکر کنم 3d یه
تو Cgtalk گرفتی نه؟؟

mohsen1234

New Member
!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i !i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!iv

نه من این تصویرو طراحی کردم بعد از بلور کردن تصویر و اسکن کردن اون اونو تو فوتوشاپ دارک کردم
درضمن ازت متشکرم که نظرت رو به من دادی

ToFaN

Well-Known Member
mohsen1234 گفت:
نه من این تصویرو طراحی کردم بعد از بلور کردن تصویر و اسکن کردن اون اونو تو فوتوشاپ دارک کردم
درضمن ازت متشکرم که نظرت رو به من دادی
اون ادمه تو صحنه هست رو میگم
خیلی اشناست

mohsen1234

New Member
نه بابا من خودم اونو از یک طرح کشیدم تو یه سایت عربی بود سرچ کردم پیداش کردم بعد یکم روش کار کردم تا این شده البته باید عکس بزرگ شدش رو ببینی تا بفهمی که از عکس استفاده نشده

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خیلی قشنگه فقط اون دوتا خط سیاه پشت لباس چیه؟ فکر کنم نوشته بوده که چون عکس رو کوچیک کردی اینطوری شده آره؟

Gt-Max

Member
اینم عکس :)

emamali14.jpg

mohsen1234

New Member
ایول این همون عکس بود که می گفتم در ضمن من کارای دیگه ای از dark art ىارم انشالله 2 ساعت دیگه مي زارمشون

Gt-Max

Member
mohsen1234 گفت:
ایول این همون عکس بود که می گفتم در ضمن من کارای دیگه ای از dark art ىارم انشالله 2 ساعت دیگه مي زارمشون
راستی ار کی تا حالا سایت امام علی عربی شده ؟! :eek:

جدی جدی فکر می کنی خودت کشیدیش ؟!:D
عجب !
171.gif

dark.designer

Active Member
واقعا جای تاسفه...
من یک آماتور درجه یک هستم و شاید چند بار پیش اومده که از یک عکس آماده استفاده کنم اما هیچ موقع جر زیادی نمیدم این عیب نیس که از یه عکس یا از هر چی دیگه تو طرحت استفاده کنی مشکل اینه که فک میکنی اگه بگی فلان چیزو خودم کشیدم یا ... تو میشی آخرش و خیلی چیزای دیگه
همیشه برای شروع کردن وقت هست قرار نیست هر کس راه 6-7 ساله رو تو 2 ماه بره lol :D
من که چند سال بیشتر نیس شروع کردم میدونم که هنوز زیاد طول میکشه که ...
sorry bache haراستی بچه ها من تازه عضو اینجا شدم واقعا باحاله آموزش های بسیار خوبی هم داره
تا دیدار دوباره ...
Byez

dark.designer

Active Member
راستی من از این عکس توی یک مقاله درس دین و زندگی درباره 14 معصوم استفاده کردم مدش هم از مال u مذهبی تر هستش ;)) :D
Byez

GFX Master

dark.designer عزیز اول اینکه خوش اومدی

دوم اینکه اینجور تاپیکها که تاریخ اخرین پستشون برای بیشتر از 2 - 3 هفته قبل هست (که این تاپیک برای 1 سال پیشه حدودا!!!) طبق قانون سایت فقط زمانی میتونه دوباره مطرح بشه که یه نفر سوال یا اشکالی درباره محتوای اون داشته باشه و گرنه مطرح کردن مجدد اون تاپیک چیزی بجز بی نظم کردن انجمن نداره!
glassesf.gif

پس لطف کن به این مطلب بیشتر توجه داشته باش.

موفقیت باشی!

di@n@

Member
می بخشی که من دخالت می کنما اما این چندمین باره که توی تایپیک ها می بینم بچه ها هی می خوان از کسی ایراد بگیرن:sad: ، ... به جای نظر دادن روی طرح بحث میکنن که عکسش از کجا اومده یا شبیه کدوم کاره :razz: ... یعنی اینقدر ارزش داره :neutral: ... چرا به مسائل جدی تر نگاه نمی کنید...: این دومین DarkArt هستش که از دیدنش چندشم نشد و نترسیدم ( اولیش کار ِ Saeid_xplod بودش و این هم دومیش ...)...
به نظر من کار جالبی شده ، همین .

خوب شده ولی نه به عنوان یه طرح واسه امام علی طرح های مذهبی رو بیشتر از رنگهای سرد باید استفاده کرد که آرامش بخش باشه . مثلا رنگ سبز که یکی شون هم توی این تایپیک هست ، رنگ سبز یه رنگ هست که چشم خیلی راحت آنالیز می کنه و با چشم خیلی راحت مچ می شه به قولا چشم نوازه مخصوصا موقعی که با رنگ های سفید و مشکی میاد . رنگ های گرم هم خوبه ولی به صورت تیکه ای نه به صورت کامل چون یه خورده از تقدس کار را زیر سوال می بره مثلا اگه دیده باشید کارهای مربوط به امام حسین که داخلشون تیکه های از رنگ قرمز هم داخلش دیده می شد که چند وقت پیش بچه ها طراحی می کردن ولی توجه داشته باشید رنگ زرد به ندرت داخلشون استفاده می شد. و طرح های دارک هم با طرح های اسلیمی خیلی نمی تونن مچ بشن خوب دیگه خیلی حرف زدم .
این هایی که من گفتم فقط نظر من بود ، آخه نظر ها با هم متفاوت هست هر کسی یه سلیقه ای داره
موفق باشی عزیز

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
دوستان تاریخ مصرف این تاپیک گذشته
اگه مدیران قفل کنن خیلی خوبه

GFX Master

sara_is_nice_girl گفت:
dark.designer عزیز اول اینکه خوش اومدی

دوم اینکه اینجور تاپیکها که تاریخ اخرین پستشون برای بیشتر از 2 - 3 هفته قبل هست (که این تاپیک برای 1 سال پیشه حدودا!!!) طبق قانون سایت فقط زمانی میتونه دوباره مطرح بشه که یه نفر سوال یا اشکالی درباره محتوای اون داشته باشه و گرنه مطرح کردن مجدد اون تاپیک چیزی بجز بی نظم کردن انجمن نداره!
glassesf.gif

پس لطف کن به این مطلب بیشتر توجه داشته باش.

موفقیت باشی!

کاش قبل از ادامه بحث پست من رو دقیق تر میخوندین!!!
13.gif

قفول - سارا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا