اولین طرح های وب من (ممنون میشم ببینید و نظر بدید)

nima_sc

New Member
سلام
مدتی است که طراحی وب با فتوشاپ را دارم یاد میگیرم چند تا طرح زدم که هنوز کامل نشده اما این دو طرح کامله و از اولین طرح هام هست که تا حد زیادی میخاستم ساده و فلت طراحی بشند طرح دوم هم ترکیب رنگ ساده و یکنواخت به همین منظور استفاده کردم.
ممنون میشوم نظرتون را بگید و اگه کسی میتونه کمکی بکنه در مورد کدزنیشون ممنون میشم.
این طرح ها از صفر تا صدش کار خودمه

85801218298392742527.jpg

پیوست ها

• 39184624103972910863.jpg
    39184624103972910863.jpg
    286.5 کیلوبایت · بازدیدها: 26
آخرین ویرایش:

nima_sc

New Member
ممنون از نظرتون
البته من خودم بیشتر تاکیدم روی طرح های فلت هست که اکثرا الان ازون ها استفاده میشه و نمونه های خارجی بسیاری هم از کار اول هست از جمله مایکروسافت ولی خب نمیدونم چرا هنوز اکثرا نمیپسندند شاید به خاطر ترکیب رنگش باشه :wink:
ممنون از راهنماییتون
شما میتونید راهنمایی کنید که چجوری میتونم برش بدم اگه آموزشی هست یا کتابی ممنون میشم

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
دوست عزیز شما باید برای نظرخواهی کارهاتون، در بخش "نظرخواهی و گالری" تاپیک بزنین.
در مورد قالب ها هم، تقریباً میشه گفت خوبه.
یا علی :rose:

nima_sc

New Member
مرسی ممنون میشم پس اگه مدیران انتقال بدند تاپیکو اگه ممکنه
در مورد فوتر ممنون از توجهون کمی کوچکش میکنم البته در فوتر این قالب لینک های بیشتری قرار میگیره و حتی لوگوی شرکت ولی خب من فقط فضاشو خالی گذاشتم چون طرح قرار نبود استفاده بشه. به هرحال ممنون.
بعد یه سوال برای صفحات داخلی باید هر صفحه هم جدا به صورت psd طراحی بشه یا با layer comps هم میشه استفاده کرد؟

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا