اولین طراحی

hidensoft

Member
سلام دوستان

این اولین طرح منه :

نظرتون رو بگید . چطوریه ؟
خودم که خیلی حال کردم :D
ولی خب می دونم که باید یه سری مشکلات داشته باشه . :)

artman19

Member
اگه یه خورده ترکیب رنگش رو تغییر بدی بهتره ...
اون سال نو مبارک هم اگر صاف باشه بهتره و با یک فونت دیگه ...
روی هم رفته به عنوان کار اول خیلی خوبه:wink:

omid_p30

Member
سلام
خوبه به عنوان اولين كار.
ولي به نظر من روي متن ها بيشتر كار كن. جاشون خوب نيست. اون آدرس سايت بياد پايين
خيلي بهتر ميشه. نظر اول هم تاييد مي كنم.
اون هفت سين هم يه كم بزگتر بشه .
براي رنگ هم سعي كن از طيف استفاده كني يا تركيب چند تا رنگ .
مثلا اون زمينه فقط سبز كار شده مي تونستي تو همون رنگ سبز يه كم كم رنگ تر و پر رنگ تر استفاده كني.
موفق باشي.:)

mehdinasiri

پارس لند گروپ
دوست من ایده خوبی هست اما طرح جای کار داره
- نوشته ها رو تخت استفاده کن این شیوه سایه دادن و گرد کردن متن منسوخ هست و کلاس کار رو پایین میاره
- سبزه ها روی هفت سین افتاده که باید لایه هفت سین رو بیاری بالا
- 1387 رو هم فارسی بنویس

hidensoft

Member
این واسه شما محسن جان
http://tn3-2.deviantart.com/fs27/300W/f/2008/077/4/3/For_IranPHP_net_by_hidensoft.png

براي رنگ هم سعي كن از طيف استفاده كني يا تركيب چند تا رنگ .
مثلا اون زمينه فقط سبز كار شده مي تونستي تو همون رنگ سبز يه كم كم رنگ تر و پر رنگ تر استفاده كني.
من متوجه منظورتون شدم اما دقیقا نمی دونم باید چیکار کنم ؟

دوست من ایده خوبی هست اما طرح جای کار داره
- نوشته ها رو تخت استفاده کن این شیوه سایه دادن و گرد کردن متن منسوخ هست و کلاس کار رو پایین میاره
امکان داره یکم توضیح بدید در این مورد ؟ یا یه مثال نشونم بدید ؟

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
برش هارا زیر تصویر کار میکردی بهتر بود

mohsenshahab

Active Member
اول اینکه برا کار اول خوبه.
اضافه کردن bevel و امثالهم که متن رو به حالت پف کرده در میاره دیگه قدیمی شده و کسی استاده نمیکنه.حرفه ای ها یک متن را به صورت کاملا ساده در طرحشون قرار میدن.در عوض روی بقیه عناصر پافشاری میکنن و کار میکنن.
استفاده کج هم از عناصر و تصویر و متن هم منسوخ شده.
سوم اینکه رنگ بندی باید به صورت صحیح انجام بشه تا کاربر جذب کارت بشه.این کار رو باید با آزمون و خطا بهش برسی.
چهارم اینکه هیچ وقت خودت رو محدود نکن .یعنی وقتی میخوای یه صفحه بسازی تا توش طرحت رو بکشی مثلا از سایز 600*800 استفاده کن.
پنجم اینکه نرم افزار فتوشاپت رو اپدیت کن.یعنی اینکه از جدیدترین براشها وپترنها(آدرس دانلودش تو همین سایت هست)که حرفه ای ها استفاده میکنن .استفاده کن.چون این جوری همزمان با طراحان حرفه ای پیش میری
و در آخر این سایت که یکی از مراجع کامل گرافیک هستش و تمام حرفه ای های جهان طرحاشون رو به اشتراک میذارن.(منم تو این سایت وبلاگ دارم!!!) رو بهت معرفی میکنم.تو با سرچ کردن تو این سایت طرحهایی میبینی که مطمئنا شاخ در میاری
www.deviantart.com

جدیدترین ارسال ها

بالا