اولین تجربه‌ی طراحی سایت من

mehdi_7070

Active Member
سلام
اولین تجربه‌ی من در طراحی وب سایت هست .
منتظر نظرات شما دوستان هستم تا بتونم ایراداتم را رفع کنم .
ممنون

پیوست ها

• home.png
    home.png
    80.5 کیلوبایت · بازدیدها: 39

BassGraphic

Member
سلام .

راستشو بخواي اين قالب خيلي خشك و بي روح هستش.قسمت منو نداره و در بالاي صفحه هم Headerمناسبي طراحي نشده لطفا دفعه بعد بيشتر دقت كن.اينو داداش كوچيكت مي گه.اميدوارم موفق تر بشي

mehdi_7070

Active Member
ممنون كه دوستان عزيز نظر دادند ...
اين اولين قالبی بود که ساختم و تونستم توی FrontPage کاملش کنم . چون همیشه این مشکل وجود داشت که وقتی طول متن داخل کادر زیاد می شد ، قالب به هم می ریخت . یک مقاله از همین جا خوندم که تونستم بالاخره این مشکل را رفع کنم . بیشتر وقت هم برای قسمت FrontPage گذاشتم و برای طراحی اون وقت کمتری گذاشتم . الان که دیگه تقریبا متوجه شدم باید چی کار کنم ، سعی می کنم یک قالب دیگه درست کنم و وقت بیشتری را برای طراحی اون بذارم .

راستشو بخواي اين قالب خيلي خشك و بي روح هستش.قسمت منو نداره و در بالاي صفحه هم Headerمناسبي طراحي نشده لطفا دفعه بعد بيشتر دقت كن.اينو داداش كوچيكت مي گه.اميدوارم موفق تر بشي
علت اینکه میگید خیلی خشک و بی روح هست به خاطر رنگ مورد استفاده است؟
انشاالله در قالب بعدی هم منو اضافه می کنم و هم یک Header مناسب هم طراحی می کنم .
خیلی ممنون :)

سلام

عزیزم فکر نمی کنی که یکمی زیادی سادس!

یه نیگا به قالب های دیگه بندا و...
بله ، خیلی ساده طراحی کردم . علتش هم نوشتم .

یک سوال داشتم . به نظرتون من اگه قالب هایی که دیگران طراحی کردند را مجددا خودم طراحی کنم ، برای یادگیری میتونه مفید باشه؟

alionline1366

Active Member
طرح خیلی ساده هست ولی چون میگی کار اول هست خوبه برای کار اول سعی کن روی گرافیک کارت بیشتر کار کنی بعدم روی کد نویسیت

mehdi_7070

Active Member
از دوستان عزیزی که نظر دادند متشکر هستم :)

به عنوان اولین کار خیلی خوبه ولی تو رو جون من فونتاشو عوض کن!
شما چه فونتی را پیشنهاد می دهید؟

اگه دوست داری زیبا تر بشه به نظر من یه تقاوت رنگی هم بده
استفاده از رنگ نارنجی در کنار این رنگ ها مناسب هست؟

جدیدترین ارسال ها

بالا