اولین انیمیشن کوتاه من "The Eleventh" {یازدهم} + Blender

Mosoly

Member
سلام به همه ی دوستان در اینجا
این اولین انیمیشن کوتاه من هست که با نرم افزار Blender ساخته شده و کارهای کامپوزیت هم با نرم افزار After Effect انجام شده..خوشحال میشم که نظرت شما رو بدونم...
البته توی لینک زیر تریلر کوتاهی از انیمیشن یازدهم رو می بینید...به خاطر موضوعی فعلا از سایت آپارات برداشتم ولی به زودی دوباره قرار میدم...

صفحه آپارات من-انیمیشن کوتاه "The Eleventh" {یازدهم}

01.jpg

ggg.png

2.png

خوشحال میشم نظر دوستان خوبم رو بدونم....

آخرین ویرایش:

HR3D

کاربر فعال
ممنون دوست عزیز بابت دعوت ، کار زیبا بود و کوتاه هم بود ، در انیمیشن تخصص خاصی ندارم ولی از صدا گذاری کار خوشم اومد
بعضی از تکسچر ها و مدل ها میتونست بهتر باشه برای اولین کار بسیار خوب بود

به امید کار های بعدی و بهتر از شما

موفق باشید :rose:

آخرین ویرایش:

Mosoly

Member
ممنون دوست عزیز بابت دعوت ، کار زیبا بود و کوتاه هم بود ، در انیمیشن تخصص خاصی ندارم ولی از صدا گذاری کار خوشم اومد
بعضی از تکسچر ها و مدل ها میتونست بهتر باشه برای اولین کار بسیار خوب بود

به امید کار های بعدی و بهتر از شما

موفق باشید :rose:

خیلی ممنون دوست عزیز....درسته شاید با وقت بیشتر بهتر هم میشد....مرسی

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام
چقدر خوب این محیط رو که قبلا ساخته بودی به انیمیشن تبدیل کردی:rose::rose:
بادی که به پرده ها می خورد خیلی خوب شده بود
از cycle استفاده کردی؟
مشحصه که تسلط شما به بلندر بیشتر شده.
ساختمون ها مربوط به Tears of Steel نیست ؟ یا خودتون مدل کردین؟

Saeed777

Member
درود بر دوستان گلم.

همیشه توی کارهای اول ضعف هایی وجود داره، که البته طبیعی هم هست.در کار شما هم بافت دهی و نور پردازی می تونست مقداری بهتر از اینی که هست باشه.
فکر می کنم که آینده ی خوبی در انتظار شماست.

موفق و سربلند باشی.

Mosoly

Member
سلام
چقدر خوب این محیط رو که قبلا ساخته بودی به انیمیشن تبدیل کردی:rose::rose:
بادی که به پرده ها می خورد خیلی خوب شده بود
از cycle استفاده کردی؟
مشحصه که تسلط شما به بلندر بیشتر شده.
ساختمون ها مربوط به Tears of Steel نیست ؟ یا خودتون مدل کردین؟
خیلی ممنون آقا مهدی
نه از سایکل استفاده نکردم و از همون موتور داخلی بلندر برای Render استفاده کردم.ولی دارم روی سایکل بیشتر کار میکنم تا برای پروژه ی بعدی توی سایکل انجام بشه.
ساختمان در صحنه اول هم برای فیلم Tears of Steel نیست.!

Mosoly

Member
درود بر دوستان گلم.

همیشه توی کارهای اول ضعف هایی وجود داره، که البته طبیعی هم هست.در کار شما هم بافت دهی و نور پردازی می تونست مقداری بهتر از اینی که هست باشه.
فکر می کنم که آینده ی خوبی در انتظار شماست.

موفق و سربلند باشی.
خیلی ممنون سعید جان....

mohammad moeini

Active Member
کار قشنگی بود :rose:
ولی چند تا نکته عرض کنم
به این نمیشه یه تیزر به تمام عیار گفت
تیزر بیانگر بخشهای مختلفی از یک فیلم و یا یک رسانه است که به شیوه ای جذاب ساخته میشود
موفق و موید باشید..
منتظر کارهای بهتر هستیم

Mosoly

Member
خیلی ممنون....آره درسته....البته امیدوارم شما خود انیمیشن رو هم دیده باشید....
چون من هر دو رو در صفحه آپارات خودم گذاشتم....
باز هم ممنون از نگاهت

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام سید بزرگوار. خیلی کار با ارزشی شده. جدا به خودم میبالم عضو یه سایتی هستم که اینقدر بچه ها کارای خوبی رو شیر میکنن.
اون سه دقیقه کامل بود ؟ یا تیزر ؟ بلند تر داره؟
ببین کار از نظر صدا گزاری 10 از 10
اولین سکانس که هواپیما نزدیک شد جدا یه لحظه من ترسیدم! هیجان رو کامل رو منتقل کردی.
به نظرم ضعف روایی داستان کمی به چشم میومد. میثلا خیلی سر بسته بود و فضاها آخر خونه زیاد ربطی به فضا نداشت. نمی دونم اما جدا از فاز فنی به نظرم یه مقداری توی بحث سناریو تلاش کنی میتونی کارهای خیره کننده ارائه بدی
این پروژه تجاری بود یا شخصی ؟ چند وقت زمان برد و زمان رندر ممنون

abbasi_0912

Active Member
سلام ممنون بابت دعوت، بیشتر نکته ها رو بچه ها گفتن
فقط به نظرم چند تا نکته اومد
- بعد از کات کردن صحنه هواپیما تابلویی که اسم کوچه ها رو بهش متصل کردی
- قطعه فلزی که تابلو رو به میله فلزی وصل کرده، چرا متریالش مثل متریال دور تابلو شده، دیتیلی نداره که نشون بده یک قطعه جداست و زیادی رفلکت داره
- همین طور خود تابلو ها زیادی رفلکت دارند و زیادی نو هستند و uv یکی از اونها کمی تکون خورده (از تکسچر های بهتر و قدیمی تری استفاده میکردی، زیاد زیاد قدیمی نه، فقط در حدی که بعضی از لبه ها و گوشه های کار زنگ زدگی باشه و ...)
- میله فلزی متریالش ریل نشده، توی این صحته کمبود درت خیلی توی چشم میزنه و همین طور رفلکت زیادی، توی واقعیت فکر نمیکنم اینقدر رفلکت توی این تابلوها دیده بشه
- میز کنار پرده توی تصویر خراب شده و بعصی از تکسچرها خوانا نیست، یا خد تکسچر مناسب نیست یا کار خوب uv نشده
- به نظرم باید مقدار ao کار یکمی بیشتر باشه
- همین طور درت توی کار خیلی کمه

موفق باشید

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
سلام
اول، ممنون بابت دعوتت
من خیلی سواد انیمیشن و 3D ندارم! اما به عنوان یه مخاطب عمومی به نظر هم صدا گذاری هم افکت ها(مثلا پرده) و کلا کار های فنی خوب بود!
در مورد محتوا به نظرم یه خورده شتاب زده برخورد میکنی!
مخاطب تا متوجه موضوع میشه انتظار داره که مثلا یه خبرنگار وضعیت رو توصیف کنه یا یه چیزی تو این مایه ها بعد اگر قراره صحبتی از افراد پشت پرده بشه شرح داده بشه
اما یه چیزی که من متوجه نشدم این تصویر کعبه بود ! و اینکه اون صحبت هایی که می شد از طرف کی بود؟!
و در آخر هم به نظرم نشون دادن فیلم های معروف اون زمان (مخصوصا اون امبولانسه) عالی بود
موفق باشیــــــــــــــــ:rose:

Mosoly

Member
سلام سید بزرگوار. خیلی کار با ارزشی شده. جدا به خودم میبالم عضو یه سایتی هستم که اینقدر بچه ها کارای خوبی رو شیر میکنن.
اون سه دقیقه کامل بود ؟ یا تیزر ؟ بلند تر داره؟
ببین کار از نظر صدا گزاری 10 از 10
اولین سکانس که هواپیما نزدیک شد جدا یه لحظه من ترسیدم! هیجان رو کامل رو منتقل کردی.
به نظرم ضعف روایی داستان کمی به چشم میومد. میثلا خیلی سر بسته بود و فضاها آخر خونه زیاد ربطی به فضا نداشت. نمی دونم اما جدا از فاز فنی به نظرم یه مقداری توی بحث سناریو تلاش کنی میتونی کارهای خیره کننده ارائه بدی
این پروژه تجاری بود یا شخصی ؟ چند وقت زمان برد و زمان رندر ممنون
خیلی ممنون عارف جان...
خب من بیشتر از همه منتظر نظر شما بودم! D:
نه اون سه دقیقه و چهل و شش ثانیه کامل بود!....در مورد داستان هم آره باهات موافقم... ولی امیدوارم توی کار بعدی که الان دارم می نویسم بیشتر بهش توجه کنم.
این پروژه اولین پروژه من بود که کاملا هم شخصی بود و خواستم چیزهایی که توی Blender توی این دو سال یاد گرفتم رو امتجان کنم.کل کار با بلندر انجام شده البته چند تا کار کامپوزیت کوچیگ هم داشت که در افترافکت انجام داده شد.
زمان انجامش از شروع مدلسازی تا آماده سازی برای رندر یک ماه بود...البته در مجموع چون فرصت نمی کردم 24 ساعته پشت سیستم بنشینم.!!
زمان رندر : یک هفته طول کشید...
باز هم خیلی خیلی خیلی ممنون عارف جان

Mosoly

Member
سلام ممنون بابت دعوت، بیشتر نکته ها رو بچه ها گفتن
فقط به نظرم چند تا نکته اومد
- بعد از کات کردن صحنه هواپیما تابلویی که اسم کوچه ها رو بهش متصل کردی
- قطعه فلزی که تابلو رو به میله فلزی وصل کرده، چرا متریالش مثل متریال دور تابلو شده، دیتیلی نداره که نشون بده یک قطعه جداست و زیادی رفلکت داره
- همین طور خود تابلو ها زیادی رفلکت دارند و زیادی نو هستند و uv یکی از اونها کمی تکون خورده (از تکسچر های بهتر و قدیمی تری استفاده میکردی، زیاد زیاد قدیمی نه، فقط در حدی که بعضی از لبه ها و گوشه های کار زنگ زدگی باشه و ...)
- میله فلزی متریالش ریل نشده، توی این صحته کمبود درت خیلی توی چشم میزنه و همین طور رفلکت زیادی، توی واقعیت فکر نمیکنم اینقدر رفلکت توی این تابلوها دیده بشه
- میز کنار پرده توی تصویر خراب شده و بعصی از تکسچرها خوانا نیست، یا خد تکسچر مناسب نیست یا کار خوب uv نشده
- به نظرم باید مقدار ao کار یکمی بیشتر باشه
- همین طور درت توی کار خیلی کمه

موفق باشید
خیلی ممنون
نکاتی که گفتی خیلی کامل بود....آره اگه درت بیشتری به کار برده میشد خیلی بهتر بود....
باز هم ممنون دوست عزیز

Mosoly

Member
سلام
اول، ممنون بابت دعوتت
من خیلی سواد انیمیشن و 3D ندارم! اما به عنوان یه مخاطب عمومی به نظر هم صدا گذاری هم افکت ها(مثلا پرده) و کلا کار های فنی خوب بود!
در مورد محتوا به نظرم یه خورده شتاب زده برخورد میکنی!
مخاطب تا متوجه موضوع میشه انتظار داره که مثلا یه خبرنگار وضعیت رو توصیف کنه یا یه چیزی تو این مایه ها بعد اگر قراره صحبتی از افراد پشت پرده بشه شرح داده بشه
اما یه چیزی که من متوجه نشدم این تصویر کعبه بود ! و اینکه اون صحبت هایی که می شد از طرف کی بود؟!
و در آخر هم به نظرم نشون دادن فیلم های معروف اون زمان (مخصوصا اون امبولانسه) عالی بود
موفق باشیــــــــــــــــ:rose:

ممنون محمد جان...
اون تصویر کعبه و قرآن توی کتابخونه و یا قاب عکس کوچیک شهر مدینه روی میز ، قراره این رو به مخاطب بگه که اینجا خونه ی یک مسلمانه...و اسم روی تابلوها هم قراره بگه که اینجا یکی از خیابون های شهر نیویورکه{محل حادثه 11 سپتامبر}.
صداهای پخش شده از Tv هم صدای چند کارشناس خبره آمریکایی که درباره ی حادثه 11 سپتامبر اظهار نظر کردند.
ممنون از نگاهت

omid74

Member
سلام تخصصی درباره انیمیشن سازی ندارم ولی صداگذاری کار خیلی خوب بود. واقعا اون حسی رو که باید انتقال میکرد رو به خوبی اون کاررو انجام داده

درباره انیمیشن هم خیلی خوب بود

Mosoly

Member
سلام تخصصی درباره انیمیشن سازی ندارم ولی صداگذاری کار خیلی خوب بود. واقعا اون حسی رو که باید انتقال میکرد رو به خوبی اون کاررو انجام داده

درباره انیمیشن هم خیلی خوب بود

خیلی ممنون از نگاهت...

جدیدترین ارسال ها

بالا