غیره اولین انیمیشن من ( پینگ پنگ )

M O R T E Z A

Son of South Darkness
سلام دوستان عزیز :rose:

واسه اولین بار تو عمرم یه چیزی رو انیمیت کردم میخواستم نظرتونو بدونم

حدود 1 ساعت وقتمو گرفت ولی رندر و تبدیل به Avi بیشتر 1 ساعت شد :lol:

البته با پایین ترین کیفیت رندر کردم :(

110 فریم

57927202042161977465.jpg

اگه کامل ترش کردم سعی میکنم با کیفیت خوب رندر کنم

مرسی

پیوست ها

• render.rar
    55 کیلوبایت · بازدیدها: 89

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام
خسته نباشی مرتضی حرکتشون جالب بود
بازیکناش کجان؟ :d

موفق باشی

payyyz

Member
سلام
آفرین خیلی خوب شده ولی چرا پینگ پنگ رو اشتباهی بازی میکنن ؟ :) چرا اول توپو میزنن توی زمین خودشون بعد توپ میره توی زمین حریف ؟ :):lol:
خسته نباشی :rose:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
سلام
آفرین خیلی خوب شده ولی چرا پینگ پنگ رو اشتباهی بازی میکنن ؟ :) چرا اول توپو میزنن توی زمین خودشون بعد توپ میره توی زمین حریف ؟ :):lol:
خسته نباشی :rose:

مرسی

اشتباه دارن بازی میکنن ؟؟؟ :lol: :lol:

هی بشون میگم بابا درست بازی کنید نمیفهمن :mad:

شما ببخشید دوست من :rose:

ولی بدون شوخی : من تو عمرم پینگ پنگ بازی نکردم :sad: یکی از هم کلاسی های دانشگاه گفت اینطوری حالا نمیدونم اون اشتباه گفته یا من اشتباه متوجه شدم

ببخشید

ولی اگه میشه طرز صحیحشو بگید ممنون میشم :rose:

payyyz

Member
مرسی

اشتباه دارن بازی میکنن ؟؟؟ :lol: :lol:

هی بشون میگم بابا درست بازی کنید نمیفهمن :mad:

شما ببخشید دوست من :rose:

ولی بدون شوخی : من تو عمرم پینگ پنگ بازی نکردم :sad: یکی از هم کلاسی های دانشگاه گفت اینطوری حالا نمیدونم اون اشتباه گفته یا من اشتباه متوجه شدم

ببخشید

ولی اگه میشه طرز صحیحشو بگید ممنون میشم :rose:
اول از همه بازی با سرویس یکی از بازیکنان شروع میشه . سرویس وقتی زده میشه توپ اول باید به زمین خودت بخوره و از روی تور رد بشه بخوره توی زمین حریف فقط سرویس اینطوریه . بعدش بازیکن حریف توپو باید بزنه توی زمین کسی که سرویس زده (نه اینکه اول به زمین خودش برخورد بکنه بعد به زمین حریف ) و تا آخر همینطوره . ولی بازیکنان شما همش در حال سرویس زدن هستن :lol::lol::lol:

جدا از اشکالات فنی بازی قشنگه :دی
توی پینگ پنگ نباید توپ بخوره توی زمین کسی که ضربه رو میزنه فک کنم !
جدی میگم ؛ قشنگ شده.
موفق باشی :rose:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
اول از همه بازی با سرویس یکی از بازیکنان شروع میشه . سرویس وقتی زده میشه توپ اول باید به زمین خودت بخوره و از روی تور رد بشه بخوره توی زمین حریف فقط سرویس اینطوریه . بعدش بازیکن حریف توپو باید بزنه توی زمین کسی که سرویس زده (نه اینکه اول به زمین خودش برخورد بکنه بعد به زمین حریف ) و تا آخر همینطوره . ولی بازیکنان شما همش در حال سرویس زدن هستن :lol::lol::lol:

مرسی :rose::rose:

بلد نیستن ، شما وقت آزاد ندارید مربی تیم ما بشید ؟ :-" :green: ( شوخی میکنمااااااااااااااا ناراحت نشی دوست عزیز:rose: )
ممنون

جدا از اشکالات فنی بازی قشنگه :دی
توی پینگ پنگ نباید توپ بخوره توی زمین کسی که ضربه رو میزنه فک کنم !
جدی میگم ؛ قشنگ شده.
موفق باشی :rose:

مرسی دوست عزیز :rose:
ممنون که وقتتو گذاشتی

حتماً بشون یاد میدم درست بازی کنن :cool:

payyyz

Member
مرسی :rose::rose:

بلد نیستن ، شما وقت آزاد ندارید مربی تیم ما بشید ؟ :-" :green: ( شوخی میکنمااااااااااااااا ناراحت نشی دوست عزیز:rose: )
ممنون

مرسی دوست عزیز :rose:
ممنون که وقتتو گذاشتی

حتماً بشون یاد میدم درست بازی کنن :cool:
سلام . نه من وقت ندارم. در حال حاظر توی بازی های آسیایی مربی تیم پینگ پنگ چین هستم :green: خودت یه کاریش کن .

Mandana

Active Member
با مزه شده مُری جان :دی راس میگن خوب چرا اشتباه بازی می کنی؟نه خجالت نمی کشی؟نه واقعن؟
به نظرم که با مزه ست.می که دوس داشتم ^.^:rose:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
با مزه شده مُری جان :دی راس میگن خوب چرا اشتباه بازی می کنی؟نه خجالت نمی کشی؟نه واقعن؟
به نظرم که با مزه ست.می که دوس داشتم ^.^:rose:

من که بازی نکردم :-" اصلاً منو دیدی اونجا ؟؟ :-" :-؟؟

خیلی یادشون دادم ولی یاد نمیگیرن :( دفه بعدی اگه یاد نگرفتن از تیم میندازمشون بیرون :-" :دی : )))))))

مرسی دوست عزیز که وقتت رو گذاشتی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا