اولين طراحي صفحه ي وبلاگ ..نظر بدين

***pardis***

New Member
سلام دوستان
من يك تازه واردم :d
براي اولين بار دو روز پيش اولين طراحي صفحه وب رو انجام دادم صفحه وب كه نه صفحه اي براي وبلاگ اصلا برنامه نويسي بلدنيستم فقط طراحي كردم تو فتوشاپ براي سرور بلاگفارس
چون اولين كارمه دوست دارم نظر شما رو بدونم
اينم عكسش

پیوست ها

• veblog2.jpg
    veblog2.jpg
    137.1 کیلوبایت · بازدیدها: 23

shadel_shah

Member
طرحت خوبه ها ؛ ولی به اینم دقت کن که لود شدن این میتونه چند هزار نفر رو در سر تا سر ایران پیر کنه !!به فکر یوزر ها بیچاره ی دیال آپ دارم باش !اون باکی ها رم که ایجاد کردی فرم کا صفخه رو به هم زده ، سعی کن 3دی نباشه که همخون بشه !

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
خیلی خوبه .
ولی باید ببینیم تو اجرا چی میشه .
یکم اگر تبدیل بشه فکر کنم حجمش زیاد بشه .
موفق باشید .

vilfered

Member
طرح Rgb زدن ، در ظاهر کار ساده ایه نسبت به طراحی cmyk ... چون جمع و جور کردن عکس ، brush , texture , pattern براش راحته .. ولی کار وقتی سخت میشه که بخوای ترکیب همشون رو جوری یه دست کنی که انگار از اول اینا کنار هم بودن ... یعنی معلوم نشه ، اینا هرکدومشون از یه جا برداشته شدن و برش خوردن و ترکیب شدن .

ضعف طرح شما الان بیشتر اینه ... الگو واسه این سبک کارا خیلی زیاده اگه بری دنبالش ..

***pardis***

New Member
طرحت خوبه ها ؛ ولی به اینم دقت کن که لود شدن این میتونه چند هزار نفر رو در سر تا سر ایران پیر کنه !!به فکر یوزر ها بیچاره ی دیال آپ دارم باش !اون باکی ها رم که ایجاد کردی فرم کا صفخه رو به هم زده ، سعی کن 3دی نباشه که همخون بشه !
مرسي دوست عزيز
راستش من از اين باكي ها كه گفتين نفهميدم چيه آخه اصطلاحات رو بلد نيستم
و خب تازه واردم تو اين ضمينه ديگه :D

سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
خیلی خوبه .
ولی باید ببینیم تو اجرا چی میشه .
یکم اگر تبدیل بشه فکر کنم حجمش زیاد بشه .
موفق باشید .
نكته ي خيلي خوبي بود واقعا به اين مسئله اصلا توجه نكردم مرسي
حالا حجمش زياد ميشه مال اون عكس هاست مال چي هست تو كار من

طرح Rgb زدن ، در ظاهر کار ساده ایه نسبت به طراحی cmyk ... چون جمع و جور کردن عکس ، brush , texture , pattern براش راحته .. ولی کار وقتی سخت میشه که بخوای ترکیب همشون رو جوری یه دست کنی که انگار از اول اینا کنار هم بودن ... یعنی معلوم نشه ، اینا هرکدومشون از یه جا برداشته شدن و برش خوردن و ترکیب شدن .

ضعف طرح شما الان بیشتر اینه ... الگو واسه این سبک کارا خیلی زیاده اگه بری دنبالش ..

خب من RGB طراحي كردم و چيزي رو نخواستم مچ كنم
ولي چشم حتما دنبالش ميرم شايد واقعا ضعفه

مرسي بابت نظراتتون واقعا مرسي :rose:

shadel_shah

Member
رسي دوست عزيز
راستش من از اين باكي ها كه گفتين نفهميدم چيه آخه اصطلاحات رو بلد نيستم
و خب تازه واردم تو اين ضمينه ديگه
ببخشید اشتباه تایپی بود ،منظورم باکس بود ؛همون مربع ها که قراره متن هات بره توش ، که دلیل تخصصی ش رو هم دوستمون گفت .:
طرح rgb زدن ، در ظاهر کار ساده ایه نسبت به طراحی cmyk

جدیدترین ارسال ها

بالا