اهمیت طراحی سایت شرکتی بر کسب و کار شما

شروع موضوع توسط maryam1008 ‏21 سپتامبر 2017 در انجمن مسایل عمومی طراحی و توسعه‌وب

کلمات کلیدی:
 1. maryam1008

  maryam1008 New Member

  ارسال‌ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1

  در دنیای امروز داشتن وب سایت برای هر شرکتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باعث شکل گیری ارتباط مستقیمی میان صاحبان کسب و کار و مشتریان می گردد. بدون تردید با داشتن یک سایت شرکتی می توانید از بسیاری از رقبای خود سبقت بگیرید و فروش خود را افزایش بدهید.


  شما می‌ توانید با یک طراحی سایت شرکتی حرفه ای، اعتبار شرکت خود را افزایش دهید و با جلب اعتماد مخاطبان و مشتریان‌تان، فروش خود را چند برابر نمایید. در این مقاله با تاثیرات مثبت سایت شرکتی بر روی کسب و کارها و ویژگی های یک سایت شرکتی موفق آشنا می شویم.

  اهمیت کیفیت در طراحی
  صرفا داشتن سایت به تنهایی برای کسب و کار شما مفید نیست بلکه برای پیشرفت در کسب و کار آنلاین نیاز به طراحی وب سایت حرفه ای و زیبا و یک سئو سایت قوی دارید.

  برآورد نیاز مشتریان در طراحی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سایت شما باید حس اعتماد و اطمینان را در بازدید کنندگان ایجاد کند و علاوه بر ارائه یک تجربه کاربری (UX) مناسب، ویژگی های اصلی برند تجاری شما را نیز نمایش دهد. تحقیقات نشان داده است ویژگی های منفی در طراحی سایت موجب می شود مشتریان بسیاری از دست بروند که در ادامه به آن می پردازیم.

  طراحی زیبا و حرفه ای که بر مبنای راهبرد مشخصی ایجاد شده باشد، می تواند به طور موثری موجب پیشرفت کسب و کار شرکت و افزایش فروش آن شود.

  ایجاد ساختار مناسب در طراحی وب سایت شرکتی


  افرادی که به وب سایت شما مراجعه می کنند معمولا می خواهند کالا یا خدماتی را خریداری نمایند، در نتیجه ساختار کلی سایت شما در طراحی باید به گونه ای باشد تا کاربران به راحتی بتوانند به بخش های مختلف سایت دسترسی پیدا کنند.تمام اجزای سایت باید طوری طراحی شده باشد که قابل دسترس و آسان باشد و کاربران بدون مشکل بتوانند فعالیت های مورد نیاز خود را انجام بدهند.

  اهمیت زیبایی در سایت شرکتی


  رعایت ویژگی های زیبایی شناسی و اصول طراحی رنگ از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. تحقیقات نشان داده است بسیاری از افراد با توجه به رنگ بندی و زیبایی کلی سایت شرکتی در مورد اعتبار آن تصمیم می گیرند و به وجود انسجام و یکپارچگی سایت با برند تجاری شرکت اهمیت زیادی می دهند. این ویژگی به این معنی می باشد که علاوه بر طراحی کلی سایت ، المان هایی از جمله رنگ، فونت، لوگو و تصاویر در جذب مشتریان موثر است.

  تاثیرات سایت شرکتی بر روی کسب و کار شرکت ها بر کسی پوشیده نیست. داشتن سایت شرکتی موجب پیشرفت چشمگیری در هر کسب و کاری می شود و به عنوان یک سرمایه دائمی محسوب می شود. در نتیجه شما باید تلاش کنید تا با سرمایه گذاری برای ایجاد یک سایت شرکتی جذاب و با کیفیت و با طراحی حرفه ای از فروش و سود آن در آینده نیز بهره مند شوید.

  شما باید با ایجاد تغییرات و فعالیت مستمر در سایت خود کیفیت تجربه کاربری آن را بهبود دهید تا مشتریان بیشتری را به خرید ترغیب نمایید. در صفحه وب خود دقت کنید چرا که در بعضی مواقع نداشتن سایت بهتر از داشتن سایتی با ویژگی های منفی است، در نتیجه سعی کنید یک بار و برای همیشه هزینه کنید.
   
  نوشته شده توسط maryam1008 در ‏21 سپتامبر 2017

به اشتراک بگذارید