انیمیشن کوتاه "کامبیز پرچرک"

coelho

Member
عالی بود کلی خندیدیم فقط اون اخرش خیلی دلخراش بود!
برای یه انیمیشن یک نفره کامل کامل بود هیچ ایرادی نمیشه ازت گرفت.موفق و موفقتر باشی:rose:

Mandana

Active Member
به نظر منهم برای کار یک نفره خیلی خوبه.کاش روی حرکت دست و پاها بیشتر کار می کردی.ولی بازم خوبه
موفق بباشی:rose:

esisb

New Member
با تشکر از Mandana مدیریت سایت و coelho دوست عزیز ممنون از لطفتون. در مورد حرکات دست و پا کاملا حق با شماست. کمی با عجله کار کردم. در کار های بعدی سعی میکنم عملکرد بهتری داشته باشم. در مورد صحنه ی آخرش هم بگم که حقش بود ملت رو دعوت به بی قانونی میکرد.(شوخی) البته خوب شد به حرف داداشم گوش کردم وگرنه میخواستم ببرم تو real flow و پاشیده شدن خون رو هم شبیه سازی کنم! :p

zzmm14

Active Member
سلام و خسته نباشد

کسی که بتونه یه کار انیمیشن رو یک تنه در هر کیفیتی که باشه جمع بکنه از صفر تا صدش رو میگم واقعا دست مریزاد داره.

داستان کار خیلی جالب بود . یه پیشنهاد میکنم اینکه کار گروهی انجام بدین پیشرفت باور نکردنی میکنین.

موفق باشین.

booyebaran

Well-Known Member
آقا عالی بود ما استفاده کردیم . منتظر نسخه های بعدیتون هستیم.من خودم خیلیبه 3d max علاقه دارم ولی وقت نیکنم یاد بگیرم ولی هموطنان عزیزمو که میبینم ایجور کار میکنم خودمم حال میکنم خسته نباشید و بدرود

esisb

New Member
zzmm14
ممنون از لطفت. خوشحالم مورد پسند واقع شده .در مورد کار گروهی هم که نگو جگرم خونه!!! ینی روانی میکنن آدمو...بد قولی...کم کاری...دخالت های بیجا...نمیدونم شاید شانس منه بدبخته ادم پایه نمیتونم پیدا کنم! پول مول هم ندارم که بتونم کسی رو تو پروژه نگه دارم!!! این میشه مجبور میشم دو شماره چشمام رو ضعیف کنم و خودم تنهایی همه کارش رو بکنم.:(
booyebaran
سپاس از شما واقعا خوشجالم که این فیلم با این همه ایرادی که داشت مورد توجه دوستان قرار گرفته.موفق باشید.

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
طنز باحالی بود . دمت گرم . حال کردم .
خوب جمع کرده بودی کار رو .
فقط اون واتر مارک رو اگه کمرنگ تر میکردی خیلی بهتر بود . واترمارک باید جوری باشه باعث اذیت شدن بیننده معمولی نشه . :paint:

موفق باشید . :rose:

esisb

New Member
hosein0251
خیلی ممنونم. نظرات شما دوستان واقعا مایه دلگرمیه. در مورد واترمارک اون یکی کارم که تو امضا هست خیلی شدید بود ولی این یکی خداییش اونقدر ها بد نبود:green: ولی چشم ایشالا سری ها بعدی کمرنگترش میکنم با آروزی موفقیت :rose:((من هنور حالا فمیدم چطوری میشه شکلک گذاشت تو انحمن!!!))

جدیدترین ارسال ها

بالا