انیمیشن کردن یک عکس

amiralavi74

Member
با سلام خدمت دوستان در تاپیک قبلی به جوابم رسیدم و این رو طراحی کردم حالا میخوام که بیداری اسلامی (عکسی که وسط صفحه است) بعد از اجرای صفحه ذره ذره توی یک حالت انیمیشن اجرا بشه دوستان اگه میتونند کمک کنند.:)

پیوست ها

• question.png
    question.png
    122.3 کیلوبایت · بازدیدها: 20

amiralavi74

Member
فایل فلش میتونم بسازم اما سنگین میشه من نیاز به یک کد مانند jquery دارم الان هم از gif استفاده کردم که خیلی کوتاه و مختصره اما بازم سنگین شده

benyamin_pc

Well-Known Member
فایل گیف خوب معلومه سنگین میشه اما فایل فلش اگه موارد خاصی برای تحت وب بودن رعایت شن خیلی خیلی سبک میشه هم از لحاظ بار روی پردازنده هم حجم فایل ..

amiralavi74

Member
خوب ببینید من این سایت رو برای یک مرجع اسلامی دولتی می سازم و بازدید کننده هاش اکثرا از همه چی عقبن و 80% اونها اصلا فلش پلیر ندارند برای همین باید یک چیزی باشه که هم ie بتونه اجراش کنه و هم خیلی از سیستم های اوراق رو بتونه پستیبانی کنه

benyamin_pc

Well-Known Member
اصلا برای همچین شرایطی 100% فلش پیشنهاد میشه , چون اونا معلوم نیست اولا هر کدوم با چه بروزری بیان و مرورگر هارو نمیشناسن که بگیم حالا با این ورژن نیا با اون بیا .. و با html5 و css3 حتما مشکل خواهید داشت , با jquery یه کارای کمی میتونین بکنین اما در حد چندتا افکت و حرکت ساده رو کل عکس نه انیمیشن و ...
اما اگه فلش باشه میتونین همون اول ورود بدون اینکه نیاز باشه چیزی دانلود کنن یا نصب کنن تو یه لودینگ ساده فلشو براشون نصب کنین و هر مرورگری که میخان داشته باشن .. و باری هم که روی پردازنده میندازه تو پست قبل گفتم که اگه تو طراحی مواردی رعایت شه به 0 میرسه , چیزی که گیف همون چندین برابر بالاتره .. , تو یه مورد نمونه ساده که انیمیشن swf پردازنده 2 هسته ای 2.5 گیگاهرتز را 1% مشغول میکنه gif همون 7% مشغول میکنه

آخرین ویرایش:

amiralavi74

Member
من یک فلش کار میذارم ببینم چی میشه؟
لطفا چند لحظه صبر کنید.....
باتشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا