غیره انیمیشن و اسکریپت

arminAnim

کاربر متخصص
سلام

این اسکریپت رو تقریبا شش ماه پیش نوشتم،دقیقتر بگم شش ماه پیش نوشتنش تموم شد. اسمش رو هم گذاشتم Chronos Relax timing.

خوشحال می شم نظرتون رو بدونم

فقط عذرخواهی بابت اینکه حجمش یکم زیاده، امیدوارم بتونید ببینید.

4shared - low :Chronos Relax timing

4shared - High :Chronos Relax timing

Chronos Relax Timing @ vimeo

آدرس این پست در CGSociety

پیوست ها

• fff2.jpg
    fff2.jpg
    54.4 کیلوبایت · بازدیدها: 54
آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خوبی؟ خیلی کاره خوبی شده...برای توشتن اسکریپت باید کاملا C++رو بدونیم؟ یا لازم نیست...آخه من از بچگی با QBasic تحت dos کارهای گرافیکی میکردم انیمیشن انفجار ... داداشم برنامه نویسی...الان من مکس کار شدم داداشم برنامه نویس نرم افزارهایی با قابلیت چندبرابر هولو و امثال اون.اما از سه بعدی هیچی نمیدونه..
من تصورم اینه.
مثلا میگیم با فرمان for که این قوری رو از ثانیه اول تا بیستم تکرار بکن step 2 تا .درسته؟
برای کسب درآمد بین المللی پیشنهاد میکنم کارت رو روی سایت http://www.scriptspot.com آپلود بکن.برو بانک پارسیان یه حساب بین المللی با کارت ویزا باز کن.هر کسی ازت خرید کرد خودبه خود توی اون حسابت واریز میشه.

آخرین ویرایش:

abbasi_0912

Active Member
کار خوبی شده
خوشحالم که میبینم بچه های انجمن کم کم دارن به اسکریپت نویسی رو میارن
اینکه ما ایرانی ها توی اسکریپت نویسی ضعیف هستیم همیشه برام یک دغدغه بوده
امیدوارم کارهایی از این دست توی انجمن زیاد تر بشن

arminAnim

کاربر متخصص
به دلیل فیلتر بودن سایت Vimeo لینکهای 4shared اضافه شد امیدوارم دوستانی که نتونستن ببینن از لینک جدید استفاده کنن

arminAnim

کاربر متخصص
کار خوبی شده
خوشحالم که میبینم بچه های انجمن کم کم دارن به اسکریپت نویسی رو میارن
اینکه ما ایرانی ها توی اسکریپت نویسی ضعیف هستیم همیشه برام یک دغدغه بوده
امیدوارم کارهایی از این دست توی انجمن زیاد تر بشن

ممنونم از نظرت دوست عزیز

ایرانی ها استعدادشو دارن فقط باید درست هدایت بشه. معمولا توی پروژه های تیمی و کارهای بزرگتره که نیاز به اسکریپت مشخص می شه که ایرانی ها اکثرا برای خودشون کار می کنن، کسانی هم که شرکتی کار می کنن بدلیل محدودیت های مالی انقدر از لحاظ زمانی و کیفیت مشکل پیدا می کنن که از امکانات معمولی مکس هم بزور استفاده می کنن چه برسه به اسکریپت

جدیدترین ارسال ها

بالا