انیمیشن انیمیشن مزرعه ی ما

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام جکی بوی.. بابا کجایی چند وقته نمیای یک سلامی یک پستی یک چیزی آخه بی معرفت. خیلی خوشجال شدم دیدم پست زدی. با این که عمرا 20 مگ که با آپلودش میشه 40 مگ دانلود نمی کنم ولی کار تو رو دوست داشتم ببینم و دانلود کردم
پسر ترکوندیا . خیلی توپ بود.فقط!!!!!
ریگ کاراکترت مشکل داشت و یکمی هم دستاش رو که عقب و جلو می کرد یا روی پل حرکت میکرد بد بود یکمی
بعد ایده کار هم شبیه کارتون میگ میگ و اون یکی که همین گرگه هستش با یک سگه می خواد گوسفند بدزده
آخرش هم یک ایرادی داشت که سگه مشت زد به گاوه یارو اصل حجره شوت شد :lol:

در کل اینها ارزش کارت رو پایین نمیارن فقط اگر بهشون برسی نمره 20 رو میگیری. الان شدی 18. من که خیلی خوشم اومد. موفق باشی

Saeed2vfx

Member
گویا با Blender کار شده (درسته؟!)

ایده نو ای نبود ولی از لحاظ تکنیک و هنر خیلی خوب کار شده.

الالخصوص اینکه تک نفره ساخته شده و با نرم افزار OpenSource ، میشه گفت عالی بود !

موفق باشی

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
سلام مسعود جان. خیلی بامزه و حرفه ای شده خسته نباشی. واقعا لذت بردم.:rose:
خود لوگو و نحوه نمایشش خیلی حرفه ای و زیبا بود.
کل صحنه و درختها و ... واقعا زیبا هستن اون سکانس اول و تیتر "مزرعه ما" که به صورت فارسی نوشتی خیلی خیلی زیبا بود.
فقط به نظر من کاراکتره آدم عصر حجریه به بقیه کاراکترا نمیخوره. اگه به جاش گرگی شغالی بود بهتر بود.اون افکت خده بچه هم بهش نمیاد.

درکل خیلی عالیه و پیشنهاد برای تاپ گالری

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
اول یه خسته نباشید بهت می گم که حوصله به خرج دادی و کار به این زیبایی رو ارائه کردی.
و دوم پیشنهاد برای تاپ گالری.:green:
موفق باشی مسعود جان:rose:

h.khafan

Active Member
سلام واقعا خسته نباشی...معلومه از کیفیت کار ک چه قدر روش زحمت کشیدی...واقعا کیف کردم...افرین

فقط یکم باید روی حرکتهای کاراکترها و زیگ کردنشون بیشتر کار میکردی ... پیشنهاد تاپ گالری

موفق باشی

*farshid*

کاربر VIP
سلام من سررشته ای از انیمیشن ندارم ... ولی در کل به نظرم کار خوب و کاملی بود
جای تبریک داره که تونستی همه کاراشو تنهایی انجام بدی

max vray

کاربر VIP
من هم خیلی خوشم اومد بهت تبریک میگم منتظر قسمت های بعدیشم هستیم.:rose:

elya3

Well-Known Member
سلام خسته نباشی کار قشنگی بود
میشه بگی با چی رندرش گرفتی ؟؟