انیمیشن انیمیشن رئال پیام راشل کوری ( تریلر )

reza_cg

Member
اختیار داری حمید جون
شما سروری......
آقا از این رفیقت خبری نشد :green:

elya3

Well-Known Member
سلام وخدا قوت
چه کار قشنگی! من هم با مدل آماده موافق نیستم ولی به کار گیری همین مدل ها هم و همچین تدوین زیبایی کار ساده ای نیست . به دل نشست
یا علی

ahura3d

Active Member
سلام میشه بگید چرا کارگردان این انیمیشن توی شبکه چهار گفت خرج انیمیشن شده 100 میلیون؟ مگه خودتون هم نمیگید مدلا آماده بود؟ یه توضیحی بفرمایید که چطور میشه این انیمیشن 100 میلیون خرج داشته باشه؟

ahura3d

Active Member
چند روز پیش سوالی پرسیدم و مثل اینکه جوابی ندارید :) .
خیلی ممنون که این پست رو زدید چون ما متوجه شدیم با مدل های آماده از هرجایی میشه توی جشنواره ها شرکت کرد و جایزه برد.
اتفاقا وقتی متوحه این مسئله شدیم پنج نفری هستیم که با یه سری مدل های آماده داریم انیمیشن میسازیم اتفاقا این وبسایت توربو اسکواد هم خیلی مدل های تاپ و CG ایی داره
http://www.turbosquid.com/Search/3D-Models/Aircraft/Military-Aircraft/
که فقط یکم سره کیسه رو باید شل بکنیم و بعدش از این انیمیشن ها بسازیم. اتفاقا حماسه آفرینی هم تو کشور زیاد بوده که میشه با مدل های آماده سالی دو یا سه تا انیمیشن ساخت واسه جشنواره ها. ما که زدیم تو کار :green: بازم ممنون از پست خوبتون که کلی اطلاعات به ما داد :cool:

آخرین ویرایش:

toyz

Member
چند روز پیش سوالی پرسیدم و مثل اینکه جوابی ندارید :) .
خیلی ممنون که این پست رو زدید چون ما متوجه شدیم با مدل های آماده از هرجایی میشه توی جشنواره ها شرکت کرد و جایزه برد.
اتفاقا وقتی متوحه این مسئله شدیم پنج نفری هستیم که با یه سری مدل های آماده داریم انیمیشن میسازیم اتفاقا این وبسایت توربو اسکواد هم خیلی مدل های تاپ و CG ایی داره
http://www.turbosquid.com/Search/3D-Models/Aircraft/Military-Aircraft/
که فقط یکم سره کیسه رو باید شل بکنیم و بعدش از این انیمیشن ها بسازیم. اتفاقا حماسه آفرینی هم تو کشور زیاد بوده که میشه با مدل های آماده سالی دو یا سه تا انیمیشن ساخت واسه جشنواره ها. ما که زدیم تو کار :green: بازم ممنون از پست خوبتون که کلی اطلاعات به ما داد :cool:
با سلام و پوزش فراوان بابت دیرکرد در سر زدن به این پست .
متاسفانه خیلی درگیر بودم ، باز هم پوزش .
در مورد اینکه شما می فرمایید من گفتم مدل ها آماده است ، به هیچ عنوان به این صراحت نبوده و بنده فقط نظر خودم رو در مورد مدل هایی که آماده هستن و به کار شما می آید رو گفتم و نه در مورد کارهای این گروه و این انیمیشن .
قبلا هم گفتم که در مورد مسائل داخلی و فنی این گروه من نمیتوانم با توجه به سیاست این گروه مبنی بر عدم انتشار عمومی این مسائل توضیحی بدهم .
در هر صورت نظر شما قابل احترام است ولی بنده فقط نظر خودم رو در مورد مدل های آماده گفتم نه اینکه در این کار از مدل آماده استفاده کردن .
ممنون .

:rose:

ahura3d

Active Member
نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم. :wink: اگر دو نفر حرفه ای در زمینه مدل سازی باشند، مدلی رو که یک نفر بسازه صد درصد با عکسی که از مدل یک نفر دیگه بگذارید کنار هم کلی تفاوت دیده میشه. پس اگر یکی از اون افراد مدلش رو رایگان در دست همه قرار بده صد درصد برای همه اونایی که اون مدل رو دیدن آشنا هست. چشم انسان رو نمیشه گول زد چون تربیت شده هست آقای toys.
ما هم وقتی ساختیمش هم قیمت رو میبریم بالا و هم میگیم خودمون ساختیم آقا خلاصه دستت درد نکنه جرقه ای بزرگ درون ما ایجاد کردید
من با دوستان بسیج دانشگاه صحبت کردم و رفتیم پیش رئیسشون واسه امور فرهنگی گفت که شما یه کار خوب بساز من بفرستم تهران راضی بشن تا سقف 50 میلیون یا بیشتر واستون هر چیزی که بخواهید جور میکنم! :shock: حالا دستمزد بعد از کار بماند...
کارا خوب پیش بره حتما motion capture هم میخریم که با این آموزشای اینترنت 80 گیگی که دارم صد درصد کارمون میگیره چون قراره هرکسی با یک نرم افزار پیش بره و کار گروهی هست.
حتما نتیجه ها رو تو مجید آنلاین میگذاریم. از شما و گروهتون هم ممنونیم که مارو آگاه کردید.
فقط یه توضیح هم بدید که چرا تو سینما پخشش نکردید؟ چون ما این قصد رو داریم بعد از اتمام کار

toyz

Member
نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم. :wink: اگر دو نفر حرفه ای در زمینه مدل سازی باشند، مدلی رو که یک نفر بسازه صد درصد با عکسی که از مدل یک نفر دیگه بگذارید کنار هم کلی تفاوت دیده میشه. پس اگر یکی از اون افراد مدلش رو رایگان در دست همه قرار بده صد درصد برای همه اونایی که اون مدل رو دیدن آشنا هست. چشم انسان رو نمیشه گول زد چون تربیت شده هست آقای toys.
ما هم وقتی ساختیمش هم قیمت رو میبریم بالا و هم میگیم خودمون ساختیم آقا خلاصه دستت درد نکنه جرقه ای بزرگ درون ما ایجاد کردید
من با دوستان بسیج دانشگاه صحبت کردم و رفتیم پیش رئیسشون واسه امور فرهنگی گفت که شما یه کار خوب بساز من بفرستم تهران راضی بشن تا سقف 50 میلیون یا بیشتر واستون هر چیزی که بخواهید جور میکنم! :shock: حالا دستمزد بعد از کار بماند...
کارا خوب پیش بره حتما motion capture هم میخریم که با این آموزشای اینترنت 80 گیگی که دارم صد درصد کارمون میگیره چون قراره هرکسی با یک نرم افزار پیش بره و کار گروهی هست.
حتما نتیجه ها رو تو مجید آنلاین میگذاریم. از شما و گروهتون هم ممنونیم که مارو آگاه کردید.
فقط یه توضیح هم بدید که چرا تو سینما پخشش نکردید؟ چون ما این قصد رو داریم بعد از اتمام کار
برادر عزیز این نظر شماست که البته قابل احترام هم هست ولی واقعیت این نیست .
امیدوارم که شما و گروهتان هم در کارهایتان موفق باشید .
اگر قراره که یه تیم بابت مدل های آماده ای که تو کارش استفاده کرده هزینه اش رو اضافه کنه به سایر هزینه ها ، واقعا بی انصافی است .
در مورد پخش در سینما هم خدمتتون عرض کنم که مسائل پخش مربوط به مدیریت کار هست و متاسفانه بنده اطلاعی از سیاست های پخش ندارم .
در هر صورت اگه شما می خواهید یه کار تولیدکنید مطمئن باشید همیشه نه مدل آماده مخصوص کار شما هست نه لوکیشن آماده نه انیمیت آماده نه کارکتر آمده و ریگ شده نه تکسچر آماده و ...
موفق باشید .

rezaoptic

Well-Known Member
من در سطحی نیستم که به مسائل انیمیشنی قیلم ایراد بگیرم اما جدا حرکت های دست و صورت گزارشگر خیلی رو اعصاب بود.
و دوم اینکه
به نظر من بعید میدونم انیمیشن از نظر فیلم نامه حرفی برای گفتن داشته باشه و 100 درصد نویسنده فیلم نامه با کسی که با مسائل فنی جنگ افزار ها آشنایی داشته باشه مشورت نداشته
به طور عملی این تعداد جنگنده همزمان و در کنار هم راش بدن نا ممکن هست بحث سوخت گیری و نشست همزمان بماند .
دقیقه 1.50 هم میبینیم که هواپیماها اون بالا دارن رئ میشن این پاین هم دارن موشک هوا میکنن با عقل جور در نمیاد.(لااقل با عقل من جور در نمیاد)
اون پوستر تبلیغاتی بازی بتلفیلد 3 هم چیز غیر ممکنی هست همین الانم بتلفیلد 4 اومده دیگه اونو تبلیغ نمیکن برای فروش.
فقط امیدوارم فیلم نیاد بگه غرب برای مبارزه با ما شروع به پخش ویروس میکنه:-< چون خیلی کلیشه ای میشه.
اون قسمت از فیلم هم که عوا پیما ها از بالای سر این خانومه رد میشن به نظرم از یه فیلم(اسم فیلم رو دقیقا یادم نیست اما ماله 3 یا 4 ساله پیشه) دیگه کپی برداری شده.
امیدوارم از نقد غیر حرفه ای من ناراحت نشین.(مخصوصا منتقد های حرفه ای)

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا