انیمیشن انیمیشن رئال پیام راشل کوری ( تریلر )

toyz

Member
اجازه هست من از این کار خوشم نیاد ؟ کلاْ با داستان فیلم مشکل دارم ( چون کلاْ ضد جنگم )
نظر همه محترم است و بحثی تو این مسئله نیست ولی خواه نا خواه انسانها درگیر جنگ هستن حتی اگر بین اونها کسانی باشن که ضد جنگ باشن و اتفاقا حق همه با مخالفان جنگ است .
در کل ممنون .
:rose:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام.
واقعا جای تشکر و تقدیر و یه خسته نباشید جانانه داره انجام همچین کاری. خسته نباشید. عالی بود. تیکه های حرف های آقا که خیلی خوب روی کار نشسته بود. مخصوصا این جمله فوق العاده بود: " جمهوری اسلامی عقب نشینی نخواهد کرد، آمریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکنی!"

اما جنبه های فنی:
کاراکتر ها و سیمویلت پارچه ها هنوز جای کار داره. روی چادر ها بیشتر کار کنید خیلی بهترتر میشه. روی خود کاراکترها و انیمشون هم وقت بیشتری بذارید نتیجه خیلی بهتر میشه.
سیمولیت های صحنه هایی که شامل دود و آتیش بودن هم خیلی خوب شده، اما هنوز تا رئال شدن کار داره. البته بیشتر شیدرینگشون جای کار داره به نظرم، مخصوصا آتیش ها و انفجارها.
افکت های نهایی هم که روی کار اضافه کردین یه کم زیادی شده انگاری.
تکسچرهای تجیزات جنگی هم هنوز یه کم خام هستن و جای کار دارن.
انگاری خیلی جاها هم از تصاویر و فیلم های واقعی استفاده کردین که اگه سعی بشه اونا رم بسازید با همون کیفیت خیلی سطح کارو بالاتر می بره.

اما در کل تو نمونه های داخلی کارتون خیلی خیلی خوب بود. خسته نباشید به کل گروهتون. تبریک. و منتظر نمونه کار بعدی با کیفیت بیشتر هستیم.

و پیشنهاد برای تاپ گالری و گالری کارهای برگزیده.

موفق باشید.

toyz

Member
سلام.
واقعا جای تشکر و تقدیر و یه خسته نباشید جانانه داره انجام همچین کاری. خسته نباشید. عالی بود. تیکه های حرف های آقا که خیلی خوب روی کار نشسته بود. مخصوصا این جمله فوق العاده بود: " جمهوری اسلامی عقب نشینی نخواهد کرد، آمریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکنی!"

اما جنبه های فنی:
کاراکتر ها و سیمویلت پارچه ها هنوز جای کار داره. روی چادر ها بیشتر کار کنید خیلی بهترتر میشه. روی خود کاراکترها و انیمشون هم وقت بیشتری بذارید نتیجه خیلی بهتر میشه.
سیمولیت های صحنه هایی که شامل دود و آتیش بودن هم خیلی خوب شده، اما هنوز تا رئال شدن کار داره. البته بیشتر شیدرینگشون جای کار داره به نظرم، مخصوصا آتیش ها و انفجارها.
افکت های نهایی هم که روی کار اضافه کردین یه کم زیادی شده انگاری.
تکسچرهای تجیزات جنگی هم هنوز یه کم خام هستن و جای کار دارن.
انگاری خیلی جاها هم از تصاویر و فیلم های واقعی استفاده کردین که اگه سعی بشه اونا رم بسازید با همون کیفیت خیلی سطح کارو بالاتر می بره.

اما در کل تو نمونه های داخلی کارتون خیلی خیلی خوب بود. خسته نباشید به کل گروهتون. تبریک. و منتظر نمونه کار بعدی با کیفیت بیشتر هستیم.

و پیشنهاد برای تاپ گالری و گالری کارهای برگزیده.

موفق باشید.
با سلام و آرزوی سلامتی برای شما ، خوشحالم که کار رو دیدید و تا حدودی مورد پسندتون بود .
نکاتی رو که با دقت فراوان اشاره داشتید ما هم مدنظر داریم که به مرور زمان با بالاتر رفتن تجربه از ضعف ها کم کنیم و به قوی تر شدن و پخته شدن کارها اضافه کنیم .
از اینکه از ماهیت کار هم استقبال کردید واقعا خوشحالم .
به امید موفقیت تمامی هنرمندان بزرگ ایران اسلامی .
ممنون .

zorkari

Active Member
سلام و عرض خسته نباشید و مرحبا .
در باب مسائل فنی و تکنیکی و ضعف و ها و قوت های کار دوستان بزرگوار و سروران بنده توضیحات لازم را دادن و من هم امیدوارم که با پشتکار قوت ها را حفظ و افزایش و ضعف ها رو کمرنگ و برطرف کنید .
محتوای کار هم فوق العاده عالی و پسندیده است و من امیدوارم که بزودی کار اصلی رو بتونیم ببینیم و لذت ببریم و ایشاال... تاثیرش رو بر جامعه هم خواهد گذاشت .
امیدوارم که همیشه موفق و سربلند و سر افراز باشید .

toyz

Member
سلام و عرض خسته نباشید و مرحبا .
در باب مسائل فنی و تکنیکی و ضعف و ها و قوت های کار دوستان بزرگوار و سروران بنده توضیحات لازم را دادن و من هم امیدوارم که با پشتکار قوت ها را حفظ و افزایش و ضعف ها رو کمرنگ و برطرف کنید .
محتوای کار هم فوق العاده عالی و پسندیده است و من امیدوارم که بزودی کار اصلی رو بتونیم ببینیم و لذت ببریم و ایشاال... تاثیرش رو بر جامعه هم خواهد گذاشت .
امیدوارم که همیشه موفق و سربلند و سر افراز باشید .
سلام دوست عزیز .
ممنونم از شما و امیدوارم که هنرمندان کشورمون بیشتر توجه به موضوعات اینچنینی داشته باشن و کارهایی بسیار قوی تر و سینمایی تری رو تولید کنن .
با تشکر .

سلام و خدا قوت
کار بسیار خوبی بود و بعد از مدت ها شاهد انیمیشن با کیفیت وطنی بودیم .
نقاط قوت را که دوستان اشاره کردند که شامل جلوه های ویژه بود و البته دیگر قسمت ها که در ادامه اشاره می کنم
مشخصه که از سیستم رندریگ شبکه یا رندرفارم استفاده کردید و امکانات سخت افزاری کافی برای کار فراهم بوده ، با این وجود انیمیت کارکتر خیلی ضعیف هست . ضعف انیمیت کارکتر در سکانس خبرنگار دیده میشه
مخاطب ابتدا با یک محیط اکشن روبه رو میشه و چون کار ایرانی هست واقعا جذابیت کار دوبرابره اما بعضی اوقات بعضی ضعف ها ، باعث افت کار میشه . بهتر بود با وجود نقاط قوت بسیار کار از جمله رندرینگ داینامیک دوبله مدلینگ و تکسچرینگ ، بهتر بود انیمیت کارکتر را هم اندکی دقت به خرج میدادید تا مثل بقیه قسمت ها میشد
در کل کار خوب و غرورآفرینی بود . با دیدنش حس غرور به آدم دست میداد .

davoodice

Well-Known Member
به نظر من حس وطن پرستی خیلی خوبه اما افراط نه. ما اعتقادمون اینه که نباید جنگ طلب باشیم. پس من کلا با این جور فیلم ها مخالفم. باید همه چیز به صورت غیر مستقیم باشه. و همچنین باید افکار رو هدایت کرد که تنها با یک فیلم با فیلم نامه جهت دار این کار ممکن نیست. چنانچه در فیلم های هالیوودی که جهت دار ساخته میشند بیننده خوشش نمیاد گرچه جلوه های ویژه خیره کننده باشد. مجال صحبت نیست و بحث وسیع.

اما در مورد مسایل فنی که گفته شد مدا آماده و اینها، اگر کمی مسایل مالی و عدم حمایت مسولین رو در نظر بگیریم ....

و من کلا کار رو میپسندم و تشکر میکنم از عوامل ساخت. دمشون گرم انشالله روز به روز پیشرفت کنن

آخرین ویرایش:

navanama

Active Member
سلام
عالی بود انصافاً یه سرو گردن بالاتر . برای دموی بازیها خیلی بدرد بخوره

لطفا اگه امکان داره ازاطلاعات فنی کار رو بگین مثلاً از چه نرم افزارهایی برای ساخت این اثر استفاده شده .

ببخشید یه سوال
چرا انیمیشن را به صدا سیما یا مرکز صبا نفروختید ؟ فروش به صورت اینترنتی از پس هزینه های ساخت بر میاد ؟

toyz

Member
سلام
عالی بود انصافاً یه سرو گردن بالاتر . برای دموی بازیها خیلی بدرد بخوره

لطفا اگه امکان داره ازاطلاعات فنی کار رو بگین مثلاً از چه نرم افزارهایی برای ساخت این اثر استفاده شده .
سلام بزرگوار .
ممنون شما لطف دارید .
همونطور که در پست های قبلی هم گفتم ، فعلا بدلیل سیاست تیم نمیتونم اطلاعات فنی رو مطرح کنم .
ولی بنده اعتقاد بسیار زیادی به انتشار تجربه و روش های فنی دارم ، ولی چه کنیم فعلا متاسفانه معذوریم .
با عرض پوزش فراوان دوست عزیز .

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
صحبت های جالبی بود ، ایشون گفتند به این کار ها بها داده نمیشه . پس به کار های غیر از اینها هم بها داده نیمشه !
پس باید واقعا افسوس خورد !

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    297.6 کیلوبایت · بازدیدها: 24
آخرین ویرایش:

toyz

Member
صحبت های جالبی بود ، ایشون گفتند به این کار ها بها داده نمیشه . پس به کار های غیر از اینها هم بها داده نیمشه !
پس باید واقعا افسوس خورد !
من واقعا متاسف هستم که مسئولین از هنرمندان با استعدادی که تو موضوعات مذهبی ، تاریخی ، کودک ، سینمایی و غیره کار می کنند و از جوانی خودشون در این راه مایه گذاشتن پشتیبانی نمی کنند .
وقتش رسیده مدیرانی که مسئولیت این بخش ها رو بر عهده دارند ، برنامه ریزی حسابی و با دقتی رو داشته باشند تا بتونیم در این عرصه کارهای قابل قبول و پرمخاطب بسازیم .
به امید آن روزگار .

Saeed2vfx

Member
واقعیتش وقتی عنوان تاپیک رو دیدم ، احساس بدی پیدا کردم! نمیدونم چرا دوستان علاقه دارن به اینجور عنوان ها...

ولی وقتی کارو دیدم ، واقعاً لذت بردم!
هیچوقت کارهای که با مدلهای آماده ساخته میشن به دلم نمیشینه ولی توی اینکار اصلاً این حسو نداشتم. حداقل اونجاهایی که کاملاً مدلها آماده بود و مدلهای ساخت خودتون تلفیق نشده بود ، کار خیلی یکدست و جذاب بود.
داستان و بخصوص روایت داستان خیلی قوی بود. تدوین کار هم از نقاط قوت بود.

خلاصه بسی لذت بردم. ولی خدائیش دفعه بعد سعی کنید عنوان بهتری بزارید.
یاحق

پی نوشت :
اینکه بنده عرض کردم از مدلهای آماده استفاده شده ، فقط یک حدس (البته نزدیک به یقین) بود ولی اصلاً قصدم این نیست که ارزش این کار زیبا رو کم بکنم، ارزش اینکار به محتواش هست و در ساختش هم قطعاً زحمات زیادی کشیده شده و قابل تقدیره.
ایکاش روزی منهم بتونم با مدل آماده چنین کاری بسازم!
موفق ُ پیروز باشید:rose:

آخرین ویرایش:

toyz

Member
واقعیتش وقتی عنوان تاپیک رو دیدم ، احساس بدی پیدا کردم! نمیدونم چرا دوستان علاقه دارن به اینجور عنوان ها...

ولی وقتی کارو دیدم ، واقعاً لذت بردم!
هیچوقت کارهای که با مدلهای آماده ساخته میشن به دلم نمیشینه ولی توی اینکار اصلاً این حسو نداشتم. حداقل اونجاهایی که کاملاً مدلها آماده بود و مدلهای ساخت خودتون تلفیق نشده بود ، کار خیلی یکدست و جذاب بود.
داستان و بخصوص روایت داستان خیلی قوی بود. تدوین کار هم از نقاط قوت بود.

خلاصه بسی لذت بردم. ولی خدائیش دفعه بعد سعی کنید عنوان بهتری بزارید.
یاحق

پی نوشت :
اینکه بنده عرض کردم از مدلهای آماده استفاده شده ، فقط یک حدس (البته نزدیک به یقین) بود ولی اصلاً قصدم این نیست که ارزش این کار زیبا رو کم بکنم، ارزش اینکار به محتواش هست و در ساختش هم قطعاً زحمات زیادی کشیده شده و قابل تقدیره.
ایکاش روزی منهم بتونم با مدل آماده چنین کاری بسازم!
موفق ُ پیروز باشید:rose:
ممنون از شما خیلی لطف دارید .
در مورد عنوان هم برای کارهای بعدی بهتر عمل میکنیم .
به نظر من هم اگر مدل آماده بتونه به زیبایی کار اضافه کنه و باعث کاهش اتلاف وقت بشه ، استفاده از اون مشکلی نداره .
با امید اینکه در آینده نزدیک شاهد انیمیشن تماشایی از شما باشیم .

toyz

Member
ببخشید میتونم اسمتون رو بپرسم برادر toys?????
سلام برادر عزیز .
اهمیتی نداره که اسم و فامیل بنده حقیر چیه ، مهم ارزش و موضوع کار .
سربازان گمنام امام زمان همه جا هستن ، حتی توی صنعت انیمیشن سازی .

toyz

Member
آخه منم جزو گروه بودم برادر
نشناختی؟
من خیلی کوچیکتم برادر ، خیلی مخلصتم آقا رضا .
شما که دیگه باید منظور من از بی اهمیت بدون اسم و فامیل رو کاملا درک کنی برادر .
به نظر من اصلا مهم نیست ، اون هم کسی که یه گوشه خیلی خیلی کوچیک کار رو گرفته .
درسته آقا رضا ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا