انیمیشن حرفه ای با حجم بسیار کم!

aff - SEvEN

Banned
با شما کاملا موافقم البته به علاوه خصوصيات Open GL دايرکت ايکس اون

کورل جان من رو ببخش که بيشتر پست هاي خودم رو حذف کردم.من نمي تونستم بيش از اين نقش اجايي رو بازي کنم.
اين هگزه رو به واقع يه شب که خونمون بود نشونش دادم و اسم برنامه رو گفت واين سايت رو معرفي کرد.پس حرفاي اجايي واقعي بذاريم بمونه.
پوزش پوزش پوزش!!!
نرم افزار کم حجمي به نام werkkzeug1 اين انيميشن رو ساخته ...
جواب همهء پرسش ها اينجاست :

http://produkkt.abraxas-medien.de

يه 3D engin متوسط - هسته اين نرم افزار رو تشکيل داده ...
کل برنامه ساخته شده داخل اون رو به راحتي به هگزه هايي که سيستم عامل هاي ماکروسافتي اون رو پشتيباني مي کنن مي سازه .
از گرافيک Pixel Shader 1.03 پشتيباني مي کنه.
انيميشن طراحي شده رو در محيط داخلي برنامه تست مي کنه.
تصاوير رو ميشه ايمپورت کرد و ...
از فايل هاي صوتي XM و OGG هم پشتيباني ميکنه...
به اضافه يک مولد براي ساخت تکسچر و پشتيباني از Wysiwyg و يک تايم لاين کامل براي مديريت تصاوير و با استفاده از Complex Particle و کلي خصوصيات ديگه ...
بازم ميگم لينک مورد نظر رو حتما ببينيد و نرم افزار رو دنلود کنيد - حجم اون به واقع 642 KBهستش و در کل باسه همه جالب خواهد بود ...

آخرین ویرایش:

hamed-ddd

Well-Known Member
دبیا ..........
این دیگه چیه..........
62 کیلو بایت حجم تکسچرش هم نیست ولی کل انیمیشن ...........!!!
من که قاطی کردم .....
دستت درد نکنه

corel

Active Member
با سلام

تشکر از دوستان به خاطر نظراتشون.

اما به جناب اوجائی عرض کنم که حالا زوده بخواین برین!!

منظورم اینه که بهرحال تو تاپیکهای دیگه هم که شده منتظر نظرات و توضیحات شما هستیم.

با تشکر: محسن

image creep

New Member
شايد بشه بعنوان يه كار سه بعدي ازش اسم برد ولي اين هر چي هست كار خودت نيست
نميدونم كسي Direct X رو ميشناسه يا نه ولي اين در مقابل كارايي كه من ديدم خيلي ضعيفه
البته نا گفته نماند در سطح ما ايراني ها كه از سفره پهن شده سعي ميكنيم لقمه برداريم كار در حد عاليه
ببينيد ژاپني ها ، چيني ها و حتي هندي ها و تركيه اي ها از ما خيلي جلو ترند و ما در دنياي انيميشن پشيزي بيش نيستيم و من و امثال من كه در سطح نيمه حرفه اي و حتي حرفه اي كه كار ميكنيم هنوز نتونستيم يه كار قوي از خودمون بجا بگذاريم حتي كوتاه و لحظه اي . مسبب اين امر خير كيه ؟
من هنوز هم نفهميدم.
من الان در حال تهيه يك سايت كامل و مرجع از تمام دانش و فن آوري در بخش انيميشن هستم و اگر خدا بخواد تا 1 ماه ديگه كاملا سايت افتتاح ميشه و كلا كسايي كه ميخوان بيشتر با انيميشن و خود مكس و مايا آشنا بشن
به اين سايت حتما سر بزنن چون آموزش هم بصورت كاملا فارسي توش پيدا ميشه .
فعلا اسمه سايت محفوظه ...

جدیدترین ارسال ها

بالا