انیمیشن انیمیشن تمرین نینجا

tiptooop

Well-Known Member
سلام دوستان. یک انیمیشن کوتاه از صفر (طراحی کاراکتر روی کاغذ ، مدلینگ ، ریگینگ و ...) با مکس درست کردم. لطفا دوستان و اساتید نظرات خودشون رو بگن تا استفاده کنیم. پیوست رو دانلود فرمایید.
فقط این رو بگم به دلیل ذیق وقت ، متریال ، نورپردازی و رندر رو با اسکن لاین گرفتم.

پیوست ها

• ninja_big.flv
    2.6 مگایابت · بازدیدها: 135
آخرین ویرایش:

Gryphon

Member
احساس میکنم حرکت ها یک مقدار از لحاظ سرعت مورد داره و وزن کاراکتر گاهی اوقات خوب رعایت نشده ولی خب همین که انیمیشن ساختین خودش خیلیه قسمت ما که تا حالا نشده.
موفق باشید:rose::rose:

arminAnim

کاربر متخصص
من احساس می کنم شما خودت رزمی کاری ، از اونجا که پوزها رو تا اونجا که کاراکتر جواب میداده درست درآوردی اما توی زمان بندی مشکل داری. (شایدم رزمی کار نباشی البته که نشون می ده ذهنیت خوبی برای این حرکت بدست آوردی)
ایراد کلی توی زمان بندیه. به این نوع انیماتوری میگن انیماتوری "زیر آب". یعنی همه چی کند و با سرعت یکنواخته. با تمرین و مشاهده ی بیشتر حتما کار خوبی خواهد شد.

Zero-Animator

New Member
بد نیست به قول آرمین زمانبندی کار ایراد داره .........پوز ها تا حدودی خوب اما بعضی جاها احساس میکنم مکان سر درست نیس.+واسه پریدن به هوا باس بدن بیشتر فشرده شه .............اما اگر کاره اولته خیلی خوبه از رفرنس ویدیویی هم استفاده کن :rose:

NARANJTORANJ

Well-Known Member
میدونم زحمت زیادی کشیدین برای این کار واقعا خسته نباشید
زمان زدن حرکت تیو تیچاگی بالاتنه کمی به پایین خم میشه
چنتا حرکت هم که فکر میکنم نمایشی باشن چون توی تکواندو نیست ولی کارو قشنگ کردن اگر Anticipatio هنگام پریدن بیشتر می شد و سرعت بیشتر می شد فکر میکنم رئال تر می شد

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا