غیره انیمیشن بارون

prince_Persia_7

Well-Known Member
یه انیمیشن رویایی و بارونی که خیلی وقت پیش ساختمه بودم . سه روز فقط رندرش طول کشید. (با سی پی یوی 2 هسته ای) به خاطر همین، کار چند ثانیه ای بیشتر نیست.
3ds max & v-ray
لینک کیفیت بالا : (با حجم 8.61 مگابایت)
http://www.upload.iran-forum.ir/download21754.html

لطفا ایرادای کارم رو هم بگید ممنون میشم.
این یکی با کیفیت پایین هست :
http://www.aparat.com/3dmax

پیوست ها

• Baran05.avi
    3.5 مگایابت · بازدیدها: 535
  • ab1uess9wn7mz8omcy96.jpg
    ab1uess9wn7mz8omcy96.jpg
    694 کیلوبایت · بازدیدها: 108
آخرین ویرایش:

prince_Persia_7

Well-Known Member
میخواستم ویدئو کلیپ آهنگ کبوتر رو بسازم ولی خب سیستمم برا این کار ضعیفه. چند وقت دیگه میخوام یه لپ تاپ Dell xps با سی پی یو Core i7 بگیرم. اونوقت ادامه ی این کار رو هم باهاش میسازم.

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
انیمیشن رو دیدم ..
خیلی خوب بود ولی میتونستی بیشتر روش کار کنی
مثلا برخورد قطرات بارون به زمین حس نمیشد

یا میتونستی یه باد هم به صحنت اضافه کنی که چتر رو تکون بده ...
اینجوری حس زنده تری داشت

ولی لذت بردم بازم کارهای خوبتو تو گالری بزار... :rose:

prince_Persia_7

Well-Known Member
افرین پسر خیلی زیبا بود :rose:

نمی دونم چرا ته دلم یه جوری شد

-----------------------------------------------------------------------

این کار یه جورایی بیانگر احساسات منه . دلم میخواد اون چیزی رو که ته قلبمه رو تو مکس پیاده کنم . ولی خب باز اون طور که باید به 100 در 100 نتیجه ی کارم نمیرسم. ولی تلاشمو ادامه میدم...

asa.graphic

Well-Known Member
سلام
کارت خیلی خوب بود محیط واقعا اون حس میداد فقط مثل ایکه بارون ها از پشت چتر میرفتن انگار چتر از همه چیز جلو تره حتی بارون ! نمیدونم من اینو حس کردم ولی واقعا فوقولاده بود ...........................................:)

martyr

New Member
سلام
خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي عالي بود
من كه خيلي حال كردم:oops:باز هم از اين كارهاي زيبات بذار لطفا:green:

mahdi_200

Member
کارت عالی بود.
فکر کنم برخورد بارون به زمین و برگها را می تونستی ملموس تر کنی.
انیمیت برگهای درختان هم اگه بصورت رندم بود واقعی تر می شد.
موفق باشی.

Mandana

Active Member
واو.خعلی عالی بود واقعن لذت بردم.موافقم اگر یک باد هم بهش اضافه میشد خعلی بهتر تر میشد.ان لحظه که صاعقه زد خیلی قشنگ بود.در کل کار زیبا و پر احساسی شده.تبریک ویجه:rose:

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
کار زیبایی بود
نکات رو اساتید گفتن ولی یه نکته ای که به نظر من اومد اینه که قطرات بارون خیلی موازی با هم حرکت میکنن اگه یه کم وَریشِن بهش میدادی شاید بهتر بود
در کل که از کار لذت بردم و مثل سایر دوستان به من هم حس خوبی رو منتقل کرد که این خیلی نکته ی مهمی هست که تو خیلی از کارا دیده نمیشه
موفق باشی:rose:

skyblu3

Member
اولا تشکر بابت کار خوبت اما چند نکته به نشرم اومد...قطرات باران احساس نمیشه...مثلا بارون با اون شدت باید حداقل روی برگ ها و چتر تاثیر بزاره...جالب اینه که باد درختو تکون میده اما چتر را نه...این نکات ریز خیلی تاثیر داره توی کار...

اگه کارای دیزنی را ببینی میبینی به کوچکترین جزئئیاتم توجه میکنند...

بازم ممنون

L.O.T

Active Member
خیلی عالی بود ... چرا اینقدر کمه ؟؟
لطفا یکم فریم رو بیشتر کنین ، آهنگشم خیلی عالیه
مرسی بابت کارت

30min

Banned
من الان دیدم .
واقعا تبریک .
همونطور که بچه ها گفتن خیلی حس خوبی به آدم میده با تمام کوتاهیش .
برای طبیعی تر شدنش که خیلی کارها میشه کرد مثل برخورد قطرات به زمین و بازخوردش و همچنین باد و ....
موزیک وافعا عالی انتخاب شده .
کاش طولانی تر بود .
موفق باشی .

midos

Member
میخواستم ویدئو کلیپ آهنگ کبوتر رو بسازم ولی خب سیستمم برا این کار ضعیفه. چند وقت دیگه میخوام یه لپ تاپ Dell xps با سی پی یو Core i7 بگیرم. اونوقت ادامه ی این کار رو هم باهاش میسازم.

انیمیشن با امکاناتی که داشتی خیلی خوب بود. راستی من خودم xps l502 دارم. فوق العاده هست! مخصوصا برای رندر!!! می ترکونه :shock:

prince_Persia_7

Well-Known Member
خیلی عالی بود ... چرا اینقدر کمه ؟؟
لطفا یکم فریم رو بیشتر کنین ، آهنگشم خیلی عالیه
مرسی بابت کارت
مرسی ممنون . من بعدا سعی میکنم تایمشو افزایش بدم

من الان دیدم .
واقعا تبریک .
همونطور که بچه ها گفتن خیلی حس خوبی به آدم میده با تمام کوتاهیش .
برای طبیعی تر شدنش که خیلی کارها میشه کرد مثل برخورد قطرات به زمین و بازخوردش و همچنین باد و ....
موزیک وافعا عالی انتخاب شده .
کاش طولانی تر بود .
موفق باشی .
ممنون. خیلی از دوستان میگن روی برخورد قطرات کار کنم. یه فکرایی برای این کار دارم

انیمیشن با امکاناتی که داشتی خیلی خوب بود. راستی من خودم xps l502 دارم. فوق العاده هست! مخصوصا برای رندر!!! می ترکونه :shock:
خوشبختانه منم چند وقت پیش یه لپ تاپ Dell 5110n خریدم که CPU=Corei7 و 8 گیگ رم داره

جدیدترین ارسال ها

بالا