انیماتورها دو قدم مانده به صبح امشب رو ببینن

AVGHH

Member
سلام

امشب (30 تیر) روانبخش صادقی مدیرعامل آسیفای ایران تو برنامه دو قدم مانده به صبح میخواد درباره آسیفا و... صحبت کنه که کسایی که انیمیشن کار میکنن و مثل من و... مشکل بیمه دارن خوبه که ببینن.
البته باید بگم من مشکل بیمه تامین اجتماعی داشتم که خود صادقی دیروز که اومد شرکت قرار شده خودش بشه معرف بچه های تیم تا بتونن عضو بشن و...، خدا پدرشو بیامرزه.

موفقتر باشین :rose:

دوست عزيز
شما كه برنامه رو ديدي براي ما هم بگو كه نتيجه چي شد . چون من كه نديدم . احتمالآ خيلي هاي ديگه نتونستن ببينن ، ولي احتمالآ اين تاپيك رو ميخونن . پس لطفآ برامون تعريف كن .
ممنون و متشكر...

AVGHH

Member
سلام؛

متاسفانه برنامه اصلا اون چیزی نبود که قرار بود باشه، من این قرارو نذاشته بودما! خود روانبخش صادقی اومده بود شرکت به آقای نجیب زاده (که رفقای نزدیکی هم هستن) گفته بوده که قراره تو این برنامه درباره آسیفا و ... صحبت کنه که حسین ضیایی معلوم نیس از کجا اومد و موضوع برنامه از اون چیزی که قبلا گفته بودن تغییر کرد.
به هر حال، کسایی که دوس دارن عضو آسیفا بشن میتونن برن به دفترش:
خ وصال شیرازی - نرسیده به طالقانی - خانه سینما (شماره 28)
یه فرم 4 صفحه ایه بگیرن پر کنن و لااقل از خدمات بیمه اش استفاده کنن.
البته خدمات دیگه ای هم دارن که بنا به قولهای داده شده قراره خیلی خوبتر بشه، مثلا دیگه برا اعزام به جشنواره های خارجی مشکلی ندارن اعضا، اینکه شماره صنفی میدن به اعضا و... که دیگه اعضا یه جورایی هویت دار میشن.
ضمنا عضویت برا افراد معمولی 50000 تومن، و برا دانشجوها (هر رشته ای) 25000 تومن خرج داره، که بعدا سالانه برا تمدید این مبلغ کمتر میشه.
البته ناگفته نمونه برای عضو شدن باید یه معرف داشته باشین.

اینا چیزایی بود که من میدونستم

آخرین ویرایش:

animations

Active Member
مرسی عبدالوهاب جان بابت اطلاعاتت...

...البته ناگفته نمونه برای عضو شدن باید یه معرف داشته باشین.
...:rose:

این معرف باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟
اگه قبلا توی جشنواره ها انیمیشن شرکت داده باشیم، بازم معرف می خواد؟

ولي من هم كه با حسين ضيايي صحبت كردم ، اون هم خودش ميخواست يه بحث ديگه رو دنبال كنه كه انگار انداختنشون توي اين مسير . و خودش هم توقع يه بحث پر بار داشت ... !!!:-?

آخرین ویرایش:

AVGHH

Member
دوباره سلام؛
ببخشید دیر شد، تهران نبودم.

این معرف باید چه خصوصیاتی داشته باشه؟
دقیقا نمیدونم، ولی حداقل باید کسی باشه که تیم گزینششون تاییدش کنه، یعنی باید آدم شناخته شده در زمینه انیمیشن باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا