انيميتور تصاوير گيف

saeedmoosavi

New Member
اگر دوستان برنامه اي براي توليد تصاوير متحرك وب با افكتها و پلاگين هاي متعدد سراغ دارند ، لطفا معرفي كنند. باتشكر...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
بهترين برنامه اي كه من ميشناسم Ulead GifAnimator هستش...

مجيد

redpepper

Member
بابا ما هر چي اومديم بگيم اين آقا مجيد جواب داده!!!!
اين عكس رو كه اين بغل مي بينين كلشو مي زنه به ديوار از يه سايت گرفته بودم و با همون نرم افزار Ulead اديتش كردم.

ImanYari

Member
سلام
من از Adobe Image Ready استفاده ميكنم
اين يه برنامه انيمشين سازي مخصوص وب هستش كه با فتوشاپ نصب ميشه
خيلي ساده كار ميكنه و از تمام افكتها و فيلترهاي فتوشاپ هم پشتيباني ميكنه
اميدوارم كارتونو راه بندازه :wink:

ايمان

pirooz

Member
راستش من هم قبلا در اين مورد سوال كرده بودم و همين برنامه gif animator پيشنهاد داده شده بود.
اما من دنبال يك برنامه ميگردم كه transition هاي متنوعي داشته باشد و افتكت ها رو بشه مانند برنامه primyer زمانبندي كرد.
حالا يا من بلد نيستم با گيف انيميتور كار كنم يا اينكه اين امكانات رو نداره.
لطفا راهنمايي كنيد.

با تشكر
پيروز

ImanYari

Member
سلام
خوب اگر ميخواين از افكتهاي primiere استفاده كنين من يه راه دارم ولي يه مقدار شايد سخت باشه!!
همون برنامه Image Ready شركت Adobe رو پيشنهاد ميكنم :D
چون اين برنامه تمام فايلهاي avi, mpg, mpeg, mov, qt, flc, fli,... رو ميتونه باز كنه و به gif تبديل كنه شما ميتونين كارهاتون رو در برنامه هاي ديگه انجام بدين و بعد اونا رو با استفاده از Image Ready به انيميشن هاي تحت وب تبديل كنين :lol:

موفق باشيد
ايمان

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

خود برنامه Gif Animator از اينجور افكتها زياد داره..احتمالا خوب توش نگشتين :wink:

مجيد

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

راستش تا اونجايي كه من اطلاع دارم Image ready 7.0 اين امكانو نداره اما ميتونيد با Ulead Gif Animator اين كارو بكنيد..

مجيد

ImanYari

Member
salam
bebakhshid man az ye system reply kardam ke zaheran unicode nadasht
man ham check nakardam v reply kardam
kholaseye matlabam in bood ke: bale Image Ready 7.0 mitoone file .avi ro be rahati baz kone
movafagh bashid
Iman

جدیدترین ارسال ها

بالا