itekboard

New Member
برای نصب اسناد در صفحه شیشه ای گلس بردها، به آهن رباهایی با قدرت بالا نیاز خواهید داشت. حتما از آهنرباهای مخصوص صفحه های شیشه ای مغناطیسی استفاده کنید که به اندازه کافی برای نگه داشتن کاغذ ها و اسناد بر روی سطح شیشه ای قوی هستند. لطفا توجه داشته باشید که وایت برد شیشه ای باید در ترکیب با آهنرباهای فوق العاده قوی استفاده شوند. توصیه می کنیم از آهنرباهای مخصوص گلس برد استفاده کنید.
آهن رباهای دکمه ای
استفاده از آهنرباهای دکمه ای گزینه مناسبی برای این مورد خواهد بود، این آهنرباهای دکمه ای با آهنرباهای نئودیمیوم قوی ساخته شده اند که برای کار بر روی وایت برد های شیشه ای مغناطیسی طراحی شده اند.
این آهنرباها با هشت رنگ موجود می توانند یک راه عالی برای افزودن جذابیت بصری به تخته های سفید باشند. آهنرباهای دکمه ای گرد، فقط 7/8 اینچ قطر دارند. یک آهنربای واحد باید بتواند تقریباً 5 ورق کاغذ را روی وایت برد شیشه ای مغناطیسی نگه دارد. لطفا توجه داشته باشید که اندازه کاغذ ، وزن کاغذ و استحکام قابلیت های وایت برد شیشه ای مغناطیسی ممکن است در این مورد تأثیر داشته باشد.
picweb4-1.jpg


اشکال مغناطیسی راهنما
همچنین اشکال و نشانگرهای مغناطیسی رنگی به شما کمک می کنند، تابلوهای برنامه ریزی سفارشی ویژه ای را ایجاد کنید. اشکال گوناگونی وجود دارند که میتوانید طبق نیاز خود یکی از آن ها را از میان ستارگان ، حلقه‌ها ، پیکان و موارد دیگر انتخاب کنید.

ربان های مغناطیسی
ربان های مغناطیسی مخصوص، قابلیت این را دارند که نوشته ای بر روی آن ها درج شود و با قدرت مغناطیسی که دارند میتوانند نوشته های شما را برای یک زمان طولانی نگه دارند. با این حال ، روبان مغناطیسی را می توان به راحتی بر روی گلس برهای مغناطیسی، تابلوهای برنامه ریزی جابجا کرد. در صورت نیاز به برش ، میتوانید آن را با قیچی ببرید.

حروف و اعداد مغناطیسی
حروف و اعداد مغناطیسی میتوانند یکی از موارد کاربردی برای استفاده بر روی تخته های شیشه ای باشند، این حروف به خصوص برای تدریس به کودکان بسیار پر استفاده هستند. نمادها ، تاریخ 1-31 ، ماه های سال و روزهای هفته از دیگر مواردی هستند که در این دسته قرار میگیرند.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا