انداختن خط دور عکس

windom

New Member
rss.gif
addnews.gif

چگونه می توانم دور عکسی که می خوام طراحی کنم چنین کاری کنم من در حال ساخت بنر تبلیغاتی برای یک شرکت هستم و می خوام بنری که می سازم این حالتی که شما در عکس می بینید رو داشته باشه، همین خطی که دور عکس کشیده شده ؟؟

majid_a95

Active Member
حاشیه زرد رنگه؟؟ خوب شما کاملشو با براش بکش بعد قسمت های اضافی رو پاک کن (فقط یادت باشه هم موقع استفاده از براش هم برای استفاده از پاک کن hardness=0 باشه ) رنگشم که میتونی هرچی دوست داشتی .... :rose:

windom

New Member
majid_a95
من نفهمیدم منظورتون رو،من می خوام بدونم چگونه خط کج شده و زرد رنگی و حالت خاصی که به خودش گرفته و در آخر هم کم رنگ شده دقیقا چجوری امکان پذیر شده؟؟

POP2
لینک خرابه :sad:لطفا این آموزش رو بگید که استفاده کنیم خیلی باید آموزش کاربردی باشه و بدرد همه دوستان می خوره

داداش خیلی گلی آموزش تکمیل و بدون ایراد ممنون :rose:

آخرین ویرایش:

windom

New Member
فقط یه مشکلی که هست تو کار با add pochor مشکل دارم و نمی تونم خطی که کشیدم رو کج کنم

sharktech

کاربر فعال
شما خط خودتو راست بکش, بعدا میتونی با ابزار های دیگه کجش کنی, مثلا warp یا transform یا فیلتر swirl یا حتی path

POP2

Member
دوست عزیز بعد از کشیدن خط روی قسمتهای دور همون خط با ابزار addanchor poilnt tols نقطه گذاری و بعد با همون ابزار خط را خم کن اولش سخته اما بعد از چند دقیقه کار کردن آسون میشه.

windom

New Member
دارم کار روش می کم، یه کارش می کنم خیلی سخته ولی کار با warp آسونتره ولی دقیق نیست
با تشکر

amir_eng

Member
یک راه ساده تر

اول با پن تولز دو نقطه در یک خط راست بزارید تا خط تشکیل شه بعد نقطه بعدی رو با add anchor point بگذارید و با convert point tool هر انحنایی که دلتون میخواد به خط بدید دقیقه دقیقه در حد پیکسل اگه بازم بقیه کارایی که تو اینجا کرده رو نمی دونستی بگو

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    17.6 کیلوبایت · بازدیدها: 4

جدیدترین ارسال ها

بالا