[phpNuke] انجمن مجید آنلاین

mohammad_110

New Member
با سلام
اگر من یه انجمنی مثل انجمن مجید آنلاین بخوام از کجا باید پیدا کنم؟!
-------------------------------
درضمن میخواستم بپرسم که اگر بخواهم که بخش عضویت توی سایتم غیر فعال بشه باید چیکار کنم
یعنی وقتی که وارد عضویت میشیم یه پیغام مبنی بر نتوانستن شخص در عضو گیری بده!
خیلی ممنون

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز این سوال شما به این انجمن ارتباطی‌ نداره ... برای بخش انجمن مجید آنلاین که از سیستم vBulletinاستفاده می‌کنه شما باید لایسنس این برنامه را بخری *که در انجمن ها در چندین جای مختلف در موردش بحث شده* و بر روی سایت خودت نصب و استفاده کنی‌ ، همچنین اگر میتونی‌ از برنامه هایی‌ که به صورت مجانی‌ هستند مثل PhpBB و SMF هم استفاده کنی‌ ...
درضمن میخواستم بپرسم که اگر بخواهم که بخش عضویت توی سایتم غیر فعال بشه باید چیکار کنم
یعنی وقتی که وارد عضویت میشیم یه پیغام مبنی بر نتوانستن شخص در عضو گیری بده!
بسته به نوع سیستم مدیریت محتوا که استفاده میکنی‌ تنظیمات مختلفی‌ داره ...

YTERROR

Active Member
برای اینم که سیستم عضویت غیر فعال باشه از قسمت کنترل پنل مدیریت می تونید تیک عضویت رو برداشته تا کسی نتونه عضو سایت بشه یا با تایید مدیر سایت

برای نصب انجمن هم اگه مشکلی داری بگو برات نصب کنم با پیام شخصی می تونی تماس بگیری با من

S4DEGH

Well-Known Member
همانطوري كه پرهام جان گفت اين موضوع بطي به اين انجمن نداره !

اما اون سوالي كه پرسيدي مربوط به چه سيستمي است !؟

در مورد vBulletin هم اگر بخواي بايد اونو خريداري كني كه حدود 180$ در مياد !
اما بعضي از سايت ها اونو يواشكي گذاشتن براي دانلود ! و ميتوني روي سايتت نصب كني و لي بگم كه اگر سايتت لو بره سريعا سايت بسته ميشه !

mohammad_110

New Member
صادق جان سلام
اولا عذرخواهی میکنم که دیرجواب میدم
درضمن سایتی که من میخوام طراحیش کنم برای یه مجتمع مسکونیه که فکر نمیکنم اصلا کسی بخواد وارد اون بشه تا قضیه لو بره (جز خود ساکنین)
تازه شما که دیگه باید بدونید سیستمم mtnuke هستش!!!نه!!؟
ودرمورد انجمن هم حتما تو یه فرصت براتون پیغام میذارم
از همتون ممنونم

S4DEGH

Well-Known Member
ببين نسخه Vb آخريشو بخواي من فكر كنم دارم ! اما بايد جدا نصب بشه ! فكر كنم فايل زبانشم داشته باشم البته بايد بگردم !
يكي از سايت هاي ايراني هم فارسيش كرده بود ! كسي نمي دونه اسمش چيه !؟

جدیدترین ارسال ها

بالا