انجمن(فروم) رايگان فارسي مي خواي بيا اينجا ! ديگه تاپيك باز نكن !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

BetaMaster

Member
باسلام

چون من ديدم مشكل خيلي از كاربراي جديد ساخت انجمن(فروم) مجاني براي سايتشون بوداين تاپيك را زدم. اگر اين تاپيك را مديراي محترم مهم كنند اميد وارم ديگه از اين سئوالات مطرح نشه.

يكي از سرويس هاي عالي و جديد ساخت انجمن (فروم) فارسي ،سرويسي است كه سايت www.Maghsad.com ارائه مي كنه.

مزاياي اين سرويس عبارتند از :

1- كاملا رايگان !

براي ساخت، اداره و استفاده از اين سيستم روي سايت مقصد، شما هيچ هزينه اي پرداخت نخواهيد كرد !

2- دامنه هاي متعدد :

براي هر كار دامنه اي خاص در نظر گرفته ايم ! شما مي توانيد بهترين نشاني ممكن براي معرفي انجمن خود را تعيين نماييد.

3- قالب هاي متنوع :

ما براي كاربران ، بهترين و زيبا ترين قالب ها را فراهم نموده ايم . تنها كافيست از كنترل پنل انجمن خود روي دكمه نصب قالب كليك كنيد تا قالب شما نصب و قابل انتخاب گردد !

علاوه بر اين ، طبق برنامه هاي آتي ، قالب هاي جديد و زيباي ديگري به صورت مستمر به سيستم اضافه خواهد شد.

قابل ذكر است ساخت انجمن تنها با چند كليك ساده و ارائه چند كلمه و در آسان ترين روش ممكن انجام مي شود.

براي ديدن يك نمونه انجمن ساخته شده ، اينجا كليك كنيد

براي ديدن يك نمونه ديگر از انجمن ساخته شده ، اينجا كليك كنيد

براي ساختن يك انجمن فارسي 100% رايگان اينجا كليك كنيد

REZA_REZA

New Member
مرسی
دوست عزیز چند تا توضیح کوچیک میدادی حداقل
مثلا
چرا هزینه وبولتین و فضا نداره
چه نفعی عاید صاحب سایت میشه
چقدر فضا میدن
اصلا قضیه چقدر جدیه
ارزش داره اونجا کار جدی بکنی یا نه؟؟؟

چقدر سوال کردم

BetaMaster

Member
باسلام :

بعضي افراد دوست دارند از سرويس هاي رايگان استفاده كنند
سرويسي كه معرفي كردم براي كساني هست كه بخواهند انجمن (فروم ) مجاني و فارسي درست كنند . راستش نمي دانم چه طور توضيح بدم !!! سرويس هاي رايگان بسياري وجود دارند كه با هدف آسان شدن كار براي كاربران ساخته شده ، مانند بلاگر (گوگل) ، پرشين بلاگ و ... ؛ به همين ترتيب سرويس انجمن هاي رايگان Maghsad.com هم همينطوره . منتها به جاي وبلاگ انجمن مي سازيد !

چرا هزینه وبولتین و فضا نداره
ممكنه منظورتو كامل تر توضيح بدي ؟

اصلا قضیه چقدر جدیه
بعضي ها دنبال سريع ترين و ارزان ترين راه ساخت انجمن بدون دانش زياد هستند، با اين سرويس شما :

1-با داشتن يك نشاني ايميل مي توانيد يك انجمن بسازيد ! (هيچ نيازي به دانش ساخت انجمن ، خريد فضا و ... نيست)

2- كاملا رايگان است

ارزش داره اونجا کار جدی بکنی یا نه؟؟؟
ببين دوست عزيز ، وبلاگ سازي امروزه كار متداولي شده ، هركس دير يا زود يكي دوتا وبلاگ مي زنه ! اما انجمن سازي چون امكانات ساخت انجمن رايگان تا حالا نبوده ، شايد به نظر عجيب بياد !

به هر حال توسعه و مديريت يك انجمن مثل وبلاگ سازي نيست ! انجمن محل تبادل افكار ، حل مشكلات و ... است ، يك نمونه از انجمن هاي موفق همين مجيد آنلاين هست كه به علت انتخاب مديران لايق و مديريت درست به يكي از بهترين مراجع تبديل شده.

اگر نمونه انجمن ساخته شده مي خواهيد به اينجا برويد و بالاي صفحه چند نمونه معرفي شده

اگر تصمميم داريد انجمن بسازيد ، اينجا كليك كنيد !

آخرین ویرایش:

BetaMaster

Member
troy_ali با اجازه شما يه نظر من بدم :

انجمنتون رو ديدم. واقعا هنرمندانه درست كرديدش. تو نگاه اول به نظر مياد سيستمش vB هست !!!

فقط مشكلش اينه كه پست نداره ! مطمئنم اگه پستاشو زياد كني ديگه حرف نداره

troy_ali

New Member
troy_ali با اجازه شما يه نظر من بدم :

انجمنتون رو ديدم. واقعا هنرمندانه درست كرديدش. تو نگاه اول به نظر مياد سيستمش vB هست !!!

فقط مشكلش اينه كه پست نداره ! مطمئنم اگه پستاشو زياد كني ديگه حرف نداره

:sad:
مشکل من هم همینه دیگه ! باید کسی عضو بشه که من هم بتونم با انجمن کار کنم ! فعلا که تنهایی دارم سعی خودمو می کنم :cry:

BetaMaster

Member
:sad:
مشکل من هم همینه دیگه ! باید کسی عضو بشه که من هم بتونم با انجمن کار کنم ! فعلا که تنهایی دارم سعی خودمو می کنم :cry:

شما بايد تعداد پست هاي مفيد خود را حد اقل به بيش از 200 برسانيد . بعد شروع به تبليغ انجمن و جذب كاربر و مديران مورد اعتماد كنيد.

مطمئنم موفق مي شويد:wink:

REZA_REZA

New Member
ضمن احترام
به شما دوست عزیز
به نظرم کسی که میخواد کار جدی بکنه
بهتره هزینه وی بی و سرور بده
در عوض اصل مالکیتش حفظ میشه

البته برای شروع بد نیست

Mohammadreza

Well-Known Member
در ضمن ايني كه من ديدم شما معرفي كردين خيلي شبيه phpbb هست ؟!
ميشه بگين نويسندش كيه يا كار كدوم گروهه ؟!

J4vad

Member
دوستان گرامیwww.AJa-Nuke.ir هم یک نسخه phpbb همراه با مدهای جالب و قالبی زیبا در پیش فرض ارائه داده که لینک اون در امضای من موجود هست مراجعه کنید یا حق.:wink:

filikyfilik

New Member
سايت بزرگ FARSI PHP BOARD راه اندازي ميشود.در طي بسته شدن سايت پارس برد و ناراضي کردن بسياري از هموطنان جناب آقاي امير ****صير و تيمشون تصميم گرفتن يک سايت ديگر راه اندازي کنند با امکانات بيشتر و سرعت خيلي بهتر.توجه اين سايت هيچ گونه ارتباطي با پارس برد ندارد

برخي از خدمات سايت

داشتن يک دامنه با نام yourdomain.fpb.ir

اختصاص 100 مگابايت هاست به هر تالار گفتمان
اختصاص يک تالار گفتمان با امکانان متفاوت و قدرتمند به هر کار
امکان استفاده از بيش از 100 پوسته آماده براي راه اندازي تالارهاي گفتمان
امکان تغيير آرم و لوگوي تالار هر تالار گفتگو
امکان تعيين گروه هاي کاربري و تعيين مديران مختلف توسط مدير تالار
امکان مديريت اطلاعات کاربران
امکان ارسال پيام هاي دسته جمعي به کاربران عضو تالار
اختصاص يک صندوق پستي براي دريافت پيام هاي خصوصي کاربران
امکان اختصاص بيش از 1000 شکلک آماده به اعضا و همچنين استفاده از شکلکهاي اختصاصي کاربران
امکان محدود کردن سطح دستي کاربران به بخش هاي مختلف
آدرس سایت
www.fpb.ir

hadisystem

New Member
يكي از سرويس هاي عالي و جديد ساخت انجمن (فروم) فارسي ،سرويسي است كه سايت www.Maghsad.com ارائه مي كنه.

داداش دمت گرم ولي اين سيستم اوپن سورس رو از كجا بايد دانلود كنيم لينك دقيق دانلود بده

[/QUOTE]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا