انتقال یک فایل از یک سایت دیگر بر روی هاست سایت خودم بدون دانلود و آپلود مجدد

ramin006

Member
اسکریپت s2s برای من این ارور رو میده . دسترسی پوشه رو هم 777 کردم ولی باز هست این مشکل:

Warning: copy(http://www.NAME.com/s2s/) [function.copy]: failed to open stream: HTTP wrapper does not support writeable connections. in /public_html/s2s/dl.php on line 9

شاید مسیر ذخیره رو درست نمیزنم؟

میشه یه نمونه بزارید یا راهنمایی کنید؟

ramin006

Member
با S2S ذخیره نمیشه
ولی با uploader تونستم مشکلمو حل کنم

ممنون از بچه ها.

aloo

Active Member
خواهشن مي كنم توضيح بدين در اين مورد.

اين اسكريپ كه گذاشتين يعني فايل از سرور مثلاwww..........com رو مي تونه اپلود كنه روي سرور www./////.com به طور خودكار ديگه مثلا فيال روي سرور خودمون بياد كه كسي نفهمه ان فايل رو از سايت ديگه برداشتيم اره./

خواهشن كمك كنيد من خيلي به اين اسكريپ احتياج دارم ممنون و سپاس گذارم از اينكه راهنميي كنيد

ramin006

Member
خواهشن مي كنم توضيح بدين در اين مورد.

اين اسكريپ كه گذاشتين يعني فايل از سرور مثلاwww..........com رو مي تونه اپلود كنه روي سرور www./////.com به طور خودكار ديگه مثلا فيال روي سرور خودمون بياد كه كسي نفهمه ان فايل رو از سايت ديگه برداشتيم اره./

خواهشن كمك كنيد من خيلي به اين اسكريپ احتياج دارم ممنون و سپاس گذارم از اينكه راهنميي كنيد

شما مثلا یه فایلی( مثلا یک فایل زیپ ) رو می خواهید بریزید رو هاست خودتون برای اینکار اول باید اون فایل رو از هاستی که روش هست دانلود کنید( برای مثال http://www.abc.com/file.zip) بعد از دانلود باید اون فایل رو روی هاست خود آپلود کنید
تا بتونید ازش استفاده کنید.
این کار معلومه که هم منطقی نیست هم با خطوطه پرسرعت اینترنت ایرانی بسیار مشکل هست.
با استفاده از این نوع اسکریپت ها میتونی فایل مورد نظر رو مستقیما بریزی رو هاست خودت.

فقط یادت باشه پوشه ای که فایل قراره در اون ذخیره بشه رو باید سطح دسترسیش 777 باشه.

اینم اسکریپتی که تستش کردم:
( پسوردش admin هست میتونی پسورد رو در config.php تغییر بدی )

پیوست ها

• Uploader.zip
    3 کیلوبایت · بازدیدها: 20

amin100amin

Member
سلام
این اسکریپتی که شما معرفی کردین ماله آپلودر هست که اون چیزی که ما داریم دربارش صحبت میکنیم سرور به سرور هست که به aloo باید بگم که اسکریپت سرور به سرور رو میتونه از صفحه اول این تاپیک دانلود کنه

جدیدترین ارسال ها

بالا