انتقال فایل طراحی شده از فلش به فتوشاپ

miladagha

New Member
سلام،
من یه طراحی کارت ویزیت با نرم افزار فلش انجام دادم (نسخه 8 ماکرومدیا)، سایزش رو 4.9 در 8.2 گذاشتمو به فرمت جی پگ پابلیش کردم. مثل اینکه کیفیتش خوب نیشت و به درد چاپ نمیخوره. گفتن که باید با فتوشاپ طراحی کنم و تنظیمات رو روی 300 قار بدم اما من زیاد به فتوشاپ وارد نیستم.
خواستم فایلها رو مستقیما به فتوشاپ و ترجیحا ایلاستریتر انتقال بدم اما درست کپی و پیست نمیشن توی ایلاستریتر و فتوشاپ. کسی میدونه چطور میتونم بدون تغییر در طراحی و یا کاهش کیفیتش، همون طراحی و فایلهای داخل فایل flv طراحیمو به فتوشاپ و یا ترجیحا ایلاستریتر انتقال بدم و اونجا با رزولوشن 300 منتشر کنم؟
راستی توی خود فلش میشه رزولوشن رو 300 کرد؟!
من نسخه جدید ایلاستریتر و فتوشاپ رو نصب شده دارم اما بیشتر با ایلاستریتر بلدم کار کنم. البته دوباره نمیتونم توی ایلاستریتر یا فتوشاپ اون طرح رو دربیارم چون زیاد ازشون سر در نمیارم...

sanaz.s

Member
سلام
اول اینکه تو فلش نمیشه رزولیشن رو 300 کرد و عملا همچین چیزی معنی نداره... شما باید کل عکست رو export کنی ( از منوی file)
گزینه export image رو انتخاب کن و بعد اونو کلا بصورت یک عکس تو فتو شاپ import کن. البته باید دقت کنی که تو حالت 100 درصد تو فلش سایزت ok باشه چون اندازه واقعی عکست تو فتوشاپ ممکنه کوچیک در بیاد. بعد تو فتوشاپ رزولیشن و 300 بذار.
موفق باشی:rose:

miladagha

New Member
اینجوری که تاثیری نداره! داره؟!
تو فلش با تنظیمات اون به طور کامل اکسپورت میهشه. دیگه دستکاری و بالابردن رزولوشن در مرحله بعد فرمالیته ست! من که نمیخوام سر هم بندی کنم. بیشت میخواستم بدونم میشه فایلها رو از داخلفایل flv به فتوشاپ یا ایلاستریتر منتقل کرد یا نه؟

sanaz.s

Member
اول اینکه منظورت فکر کنم fla هست نه flv. ثانیا روی چی تاثیری نداره؟ اگه منظورت کیفیت تصویره باید بگم نه تاثیر نداره...بیشتر توضیح بده شاید بتونم کمک کنم. ثالثا رزولیشن 300 فقط برای چاپ مهم هستش...

جدیدترین ارسال ها

بالا