انتقال سرور اشتراکی به روی سرور اختصاصی

djpeiman

Member
من یه سرور اختصاصی گرفتم و حالا میخوام سرور قبلیمو منتقل کنم رو این سرور جدید میخواستم ببینم شما میدونید از کجا باید این کار رو انجام بدم

Ali_ix

Well-Known Member
djpeiman گفت:
من یه سرور اختصاصی گرفتم و حالا میخوام سرور قبلیمو منتقل کنم رو این سرور جدید میخواستم ببینم شما میدونید از کجا باید این کار رو انجام بدم
اطلاعات خیلی کم و ناقصه.

لطفا مشخصات بیشتری مثل سیستم عامل و سیستم مدیریت هاستینگ سرور مبدا و مقصد و سطح دسترسیتون در هر دو سرور رو بگید ;)

djpeiman

Member
بله حتما
در موردسرور قبلی که لینکس بوده من یه whm از نوع رسلر معمولی داشتم در این سرور که بازهم لینکسه من ادمین هستم و فکر کنم به تمام امکاناتش دست رسی داشته باشم
من از طریق گرفتن backup و انتقال اون به سرور جدید از طریق ftp اقدام کردم ولی مشکل اینه که بعد که میخوام تو سرور جدید فایلها رو بازشون کنم دیتابیسهام دچار مشکل میشن

Ali_ix

Well-Known Member
یکیاز راهها همونیه که گفتید ولی در مورد اشکال در دیتابیس چیزی نمیدنم..

استاد امید متقی باید بیاد توضیح بده :)

oxygenws

Active Member
مشکلت چیه دقیقا....
خطوط خطا... یا مراحل پروسه رو اینجا بنویس تا بتونم یک کلمه حرف بزنم!!!
مشکل بانک ها دقیقا چیه؟؟ (یعنی چی بانک ها دچار اشکال میشن؟؟) مثال بزن؟؟ لینک بده؟؟

موفق باشی، امید.
پ.ن: علی جان.... من آخرش تو رو می کشم :)

djpeiman

Member
الان مشکل من چیز دیگست
الان من اصلا نمی تونم (بخوانید نمیدونم) چطوری back up هامو باز کنم

Ali_ix

Well-Known Member
خب از امکان Restore کردن بک آپها داخل WHM استفاده کنید تا Backup ها رو کامل براتون برگردونه .

oxygenws

Active Member
عزیز، شما بفرما دقیقا شرایطط چیه خوب... ما که علم غیب نداریم...
الان دقیقا چی در دسترس داری؟؟ منابعت چیه؟؟ شرایط چیه؟؟
فایل های نسخه پشتیبان رو داری؟؟ چی داری الان؟!!!

djpeiman

Member
ببينيد من يه server رسلری معمولی داشتم ، و حالا يه server اختصاصی گرفتم و ميخوام اطلاعاتی که رو به اين server منتقل کنم
اکانت قبلی من يه whm بود و سرورم هم لینکس بوده حالا اینجا هم whm هست ولی نوعش کاملتره یعنی همه امکاناتی که یه سرور اختصاصی داره رو بهشون دسترسی دارم از رو فایلهای سرور قبلی یه backup گرفتم و فرستادم رو سرور جدید (با ftp)ولی حالا نمی دونم چطوری باید فایلها رو unzip کنم
اگه میتونید کمکم کنید یوزر نیم و پسورد سرورها رو واستون بفرستم

oxygenws

Active Member
فایل هایی که رو این سرور ریختی اسمی مثل عبارات زیر دارند:
username.tar.gz یا cpmove_username.tar.gz یا ...
به هر حال، تو همشون یک username وجود داره، و این برای whm استاندارده :)

خوب، تمام این فایل هایی که روی سرور دوم ات دانلود کردی رو بریز توی شاخه /home (توجه کن که همیشه یک نسخه backup ازش رو سرور دوم ات نگه داری، این خیلی مهمه هاااا)

حالا برو توی whm، بخش مربوط به backup، یک گزینه هست تو مایه های restore cpmove یا restore full account backup یا ... (اسمش جدیدا تغییر کرده، برای همین خوب از حفظ نیستم!!) از این طریق می تونی با وارد کردن username (توجه که که فقط username رو در فیلد مربوطه وارد کنی) برگردونی.

موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا