انتقال اعتبار ایرانسل به ایرانسل

shayanboy

Active Member
سلام دوستان:idea: . من این مطلب رو هم چندی پیش بهش فکر کرده بودم . که آیا راهی هست که اعتبار سیم کارته یک ایرانسل رو پاس داد به یه سیم کارت دیگه ؟
که این مطلب رو دوستم برام ارسال کرده بود . گفتم بذارم . البته خودم هنوز تستش نکردم . اما دوستانم انجام دادن .
روش به این صورته که :

برای این کار اس ام اس زیر را به شماره 1112 بفرستید

09351234567:15000 :<<:

شماره ایرانسل +:+مبلغ

* مبلغ به ریال وارد شود

این سرویس ازمایشی بوده ولی فعال میباشد :roll:

موفق باشید
شایان

parsinet

Member
سلام ..

متاسفانه از یه امکاناتی که وجود داره خیلی ها به جای اینکه درست استفاده کنند بفکر کلاهبرداری و از این جور چیزها می افتند
این انتقال وجه بین سیم کارت برای فروشنده و نمایندگی های مجاز گذاشته شده و یا اینکه شما جایی باشی دسترسی به کارت شارژ نداشته باشی از این امکان استفاده کنید ، با این تفکرات غلط اگه همینطور ادامه بدید این سرویس گزارش میدیم که ببندن
به دلیل سو استفاده آذم های سود جو همین کارا رو می کنید بعد هزار جور حرف هم از نداشتن امکانات در ایران و ... میزنید
با توجه به اینکه این موضوع جدیدی نیست و من در جاهای مختلف دیدم از این جریان داره سو استفاده میشه در پست بعدی توضیحاتی در این زمینه به اطلاع دوستان خوام رساند
گیریم که با این کار شارژ 10 نفر انتقال دادید به سیم کارت خودتون آیا صدهزار یا دویست هزار تومان ارزش اینو داره واقعا ؟
که اعتبار خودتون از دست بدید و جزو عواملی باشید که باعث شده جلو این سرویس گرفته بشه ؟
موفق باشید

parsinet

Member
با توجه به طرحهای مختلف و مخفی ایرانسل و کدهای متنوع آن، حتماً تا به حال به این موضوع فکر می کردید که آیا راهی برای انتقال اعتبار از یک سیم کارت ایرانسل به سیم کارت دیگر ایرانسل وجود دارد ؟

با روشی که قصد معرفی آن را دارم تا جلوی برخی سو استفاده افراد سود جو گرفته بشه این هست که قادرید تا تنها با ارسال یک پیام کوتاه ، مقدار اعتبار دلخواه خود را به سیم کارت ایرانسل دیگری انتقال دهید !

تصور کنید اعتبار سیم کارت اعتباریتان رو به پایان است و نیاز به شارژ سیم کارت دارید ، در حالی که دسترسی به کارت شارژ نیز ندارید .
در چنین مواقعی بهترین گزینه انتقال اعتبار دلخواه از سیم کارت دوستتان به سیم کارت شما است . کافی است با وی تماس بگیرید تا اعتبار دلخواه خود را برایتان ارسال کند …

برای این مظور کافی است ابتدا با سیم کارتی که قصد دارید تا از آن اعتبار بگیرید یک پیام کوتاه به صورت زیر و به شماره 1112 ارسال کنید
مبلغ مورد نظر به ریال: شماره سیم کارت مقصد
» به طور مثال فرض کنید قصد داریم تا از سیم کارتی به شماره فرضی 09351111111 به شماره 09352222222 ، مبلغ 1000 تومان اعتبار انتقال دهیم .
بدین منظور کافی است از سیم کارت اول یک پیام کوتاه به شماره 1112 ارسال کنید که در متن آن ابتدا شماره سیم کارت مقصد را نوشته و سپس علامت دو نقظه گذاشته و سپس مبلغ مورد نظر را به ریال وارد کنید .

پس از انجام عمل فوق و ارسال متن پیام به شماره 1112 ، به صورت اتوماتیک برای هر دو سیم کارت یک پیام کوتاه با مضمون انتقال موفقیت آمیز اعتبار ارسال خواهد شد .
لازم به ذکر است حداقل مبلغ برای انتقال اعتبار 100 تومان می باشد و بابت انتقال مبلغ 50 تومان کارمزد از سیم کارت مبداء کسر خواهد شد .

»» با توجه به روش فوق زین پس بیشتر مراقبت سیم کارت های اعتباری ایرانسل خود باشید و از در اختیار گذاشتن تلفن همراه خود به افراد ناشناس خودداری کنید چرا که تنها چند ثانیه کافی است تا وی اعتبار سیم کارت شما را به سیم کارت خود منتقل نماید .

موفق باشید

egcom

Member
البته از اونجائيكه با انتخاب شماره هاي ايرانسل توسط مشتري هر شماره اي ممكنه دست افراد باشه بهتر بود تو پست اول به جاي عدد 1234567 يك شماره اي كه وجود ندارد ميگذاشتيد . موفق باشيد

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
البته از اونجائيكه با انتخاب شماره هاي ايرانسل توسط مشتري هر شماره اي ممكنه دست افراد باشه بهتر بود تو پست اول به جاي عدد 1234567 يك شماره اي كه وجود ندارد ميگذاشتيد . موفق باشيد

به هر حال همونطور که گفتم این سرویس به لطف بی جنبه بودن ملت 48ساعت بیشتر عمر نکرد و ایرانسل کنسلش کرد!!
قدر امکاناتی رو که بهمون می دن رو نمی دونیم و همیشه دنبال ئه راه دور زدن هستیم! اونوقت می گیم چرا کشورمون عقب موندست!!

jalili22

New Member
سلام دوستان
من اینکارو انجام دادم یک اس ام اس با محتوای زیر دریافت کردم:
P2P failed: PIN Required. Try again to send 1000 to subscriber 098935473xxx.
بنظرتون اشکال کار در کجا میتونه باشه؟
ممنون

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
سلام
این تاپیک دقیقا ماله ا ماه پیشه
ولی حالا که اوردی بالا منم از دوستان یه سئوال داشتم
-----
آیا وجود سیم کارتهای اعتباری ایرانسل با اینترنت نامحدود رایگان صحت داره؟
-----
آیا تا زمان خاصی بازه؟
اگه میشه کسی اطلاعات داره برا ما توضیح بده
ممنون

NAKOOT

Well-Known Member
آیا وجود سیم کارتهای اعتباری ایرانسل با اینترنت نامحدود رایگان صحت داره؟
-----
آیا تا زمان خاصی بازه؟
اگه میشه کسی اطلاعات داره برا ما توضیح بده
ممنون

سلام
بله صحت داره!!
166500-eftekhar3.gif

خط ایرانسل من اینترنتش نامحدود و رایگان هستش!! از عید به این ور (و همین الان) با ایرانسل on شدم ...
905.gif

به وسیله USB یا مثل الان با بلوتوث گوشی رو با کامپیوتر pair کردم و از گوشی به عنوان مودم استفاده می کنم و به اینترنت وصل می شم...
m169.gif

سرعتش هم از دایال آپ خیلی بهتره!! سرعت دانلودش اگه آنتن توپس باشه تا 17kb هم می رسه!!!
ugly003.gif

پشت ایرانسل زیاد فحش و حرف می زنن!! ولی خداییش من همیشه دعاشون کردم
127fs4196680.gif

تو خیابون یا دانشگاه که هستم آهنگ دانلود می کنم یا خیلی راحت ایمیل چک می کنم!! تو خونه هم که هستم 3ساعتی 70مگ دانلود دارم!!
خطم رو به مزایده می زارم!!!
1041.gif

navidba

Well-Known Member
پروفسور شهرام... روز خاصی میشه رفت رایگان اینترنت .... یا هروقت عشقت کشید....؟؟؟
ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟
جواب بده .... مگه باتو نیسستم...

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
ممنون اق شهرام
حدود قیمتش چه قدره ؟یکی از دوستای ما بهمون تک را میداد 50000 و عمده ای 45000 ولی من ترسیدم چون می گفتن یه روزی sms هم رایگان بوده ولی بعد پولی شده و این یه نوع تبلیغ ایرانسله.

فقط بعضی از اعتباری هاش این امکانات را داره یا کل محصولات ایرنسل چون این یارو به من گفت حدود 2000 تا بیشتر اینطوری نیست
ریسکش 3/10.زیاد نیست ولی یکم مانی ما کم بود برا عمده ای
خوب زندگی خرج داره دیگه

آخرین ویرایش:

grlearn

Member
با سلام
آيا اين اينترنت كه ميگيد رايگانه يا نه از اعتبار كو ميشه

shayanboy

Active Member
این امکان به صورت آزمایشی راه اندازی شده
www.irancell.ir
تو سایتش هست .
خیلی راحت اعتبار انتقال دهید
من خودم این کارو کردم . و مراحل رو طی کردم اما انتقال داده نشد . شما چه طور ؟

شایان

2rsa.net

New Member
با ایرانسل همینطوری هم می شه وصل شد به اینترنت
نیازی به پورت usb و بلوتوث نداره​

جدیدترین ارسال ها

بالا