انتقاد از انتقال داده های آسیاتک

Mohammad

Member
[h=2]انتقاد از انتقال داده های آسیاتک[/h]داستان از این قراره که من یک سرویس adsl 512 نامحدود 1ماهه ازشون گرفتم به قیمت ماهانه 22500 تومان سر ماه موقع تمدید ، توی لیست سرویس هاشون دیگه 512 نامحدود نبود.
فقط اینا رو واسم گذاشته بودن :
(512) - اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود نقره اي ( با 4 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 20 گيگ) (549000 ريال + آبونمان)
-(512) - اينترنت پرسرعت چلچله نامحدود طلايي ( با 10 گيگ هديه سرعت بالا و تبادل حداقل 40 گيگ) (849000 ريال + آبونمان)
(سرویسی که من داشتم 512 نامحدود معمولی بود)

با شرکت تماس گرفتم میگن طبق سیاست شرکت ، شما فعلاً همین سرویس ها رو می تونید استفاده کنید :|
اولش که گفتن مخابرات منطقه شما فعلاً همینا رو ارائه میده!!! بعد که فهمید با خر صحبت نمی کنه ! ، گفت طبق سیاست شرکت شما باید از اینا انتخاب کنید ...

با توجه به اینکه تغییر اپراتور اینترنت پرسرعت حدود 1 هفته معطلی داره منم مجبور شدم سرویسم رو با قیمت بالاتر تمدید کنم.
بحث قیمت نیست ، بحث سیاست فروش مزخرفیه که دارن و به نظرم مشتری رو بازیچه قرار دادن و سوء استفاده کردن.
نظر شما چیه ؟

Mohammad

Member
در ضمن تو محدوده ما ، شاتل و پارس آنلاین سرویس نمیدن (پورت خالی ندارن) به نظرم به همین دلیل آسیا تک داره سوء استفاده می کنه و سرویس های گرون ترش رو به کاربرای منطقه به زور میفروشه ...

uplike

Member
من که استفاده کردم خوب بوده و از نظر قیمت و سرویسی که میده خوبه

Jim Jim

Well-Known Member
آقا نگو که شاکیم در حد ناموس کشی!
خیلی بی ناموسن
بنده سرویس 1 مگ نامحدود رو یک ساله گرفتم با سرعت دانلود 128
بعد 2-3 ماه دیدم سرعت دانلودم شده 30-40 و در روز فقط 600 مگابایت رو می تونم با سرعت 128 قبلی دانلود کنم (یعنی وقتی 600 مگابایت دانلود کردم dc میشه بعد دوباره با همون 30-40 دانلود می کنه)
دیدن نمی صرفه تغییر دادن!!!
چند بار تماس گرفتم با بخش پشتیبانشون اعتراض کردم (ک.ش) جواب دادن نتونستن قانع کنن وصل کردن با صدای مشتری... هر بار در حد 1-2 ساعت بحث کردم ولی هی اراجیف تحویل دادن
یکی نیست بگه ععععععععععاقا جان... وقتی یک ساله تعهد کردی سرویس تحویل دادی و هزینه گرفتی... باید تا پایان زمانش متعهد باشی!!!!!!!!! نه اینکه بعد 2-3 ماه سرعت رو تغییر بدی

رفیق مال شما یک ماهت تموم شد بعدش سرویس ها رو تغییر دادن... قابل قبوله چون معمولا تعرفه ها همه جا تغییر می کنه
ولی من که یکساله گرفتم و باید بعد از این یکسال تغییرات لحاظ می شد

maysam.m

Well-Known Member
آسیا تک یکی از دوستان ما استفاده میکرد و ایشون هم خیلی شاکی بود!
این همه شرکت به نظرم به امتحانش می ارزه

جدیدترین ارسال ها

بالا