انتقادات و پیشنهادات تاپیک آموزش انیمیشن از 0 تا اعتلا

JavidFlasher

کاربر فعال
ممنون مهرداد عزيز که به پيشنهادم توجه کردين اينجوري اگه اموزش داده بشه خيلي عاليه فکر نکنم انجمني ديگه اين کارا رو کردهت باشن.بعدشم ما مخلصتونيم حتما تمرينات رو انجام ميدم چون به کاراکتر سازي علاقه زيادي دارم

spiral_potin

New Member
سلام می بخشید من sc4 روی سیستمم نصب فعلاً با اون کار انجام میدم برای شما که ۵ کار میکنید مشکلی پیش نمی آد سعی می کنم سریعا ارتقا بدم.

پیوست ها

• t1-ball-p1.zip
    1.3 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • t1-ball-p2.zip
    769.6 کیلوبایت · بازدیدها: 24

Mr. LonelY

کاربر فعال
مهرداد جان من واقعا ازت معضرت میخوام، اصلان وقت نکردم ک تمرینارو انجام بدم، آخه 8 صبح میرم بیرون 10 شب میام خونه، وقتی میام خونه انقدر خستم ک...
ولی چشم، حتما انجام میدم
آخه ب بچه ها حصودیم میشه :cry:

Mehrdad155

کاربر فعال
@spiral_potin
ممنون از تمریناتت.در مورد حرکت توپ یه کم فریم هات کم بود.تو درس جدید مثال را آماده کردم.ببین. امیدوارم متوجه بشی.
در مورد طرحهات چیزهایی به غیر از اونهایی که من کشیدم طراحی کن و با مفصلها خوب کار کن.به طرح اولت هم چیزی اضافه نکن و از توی شکلها یه چیزی در بیار.
موفق باشی

@Mr.Lonely
هر وقت فرصت کردی انجام بده عزیزم.همه کار دارن.کاملا راحت باش.:)
موفق باشی

سلام دوستان

از آقا مهرداد عزیر خیلی خیلی ممنونم این آموزش ها قدمی بزرگ در زمینه آموزش های انیمیشن می باشد با اینکه ایشون ادامه کار هارو به من سپردن ولی من خودم رو نیازمند راهنمایی هاشون میبینم و امیدوارم این آموزش ها قدمی بزرگ در جهت رشد فلش کار ها و همه دوستان علاقمند به فلش و انیمیشن باشه.

دوستان عزیزم برای تولید انیمیشن در فلش ما نیاز داریم با ابزار های مناسب این کار آشنا بشیم و نیازمند این هستیم که ۱۲ قدم بلند بر داریم و در صورتی که این مسیر رو آهسته و پیوسته طی کنیم یاد می گیریم چه جوری از این ابزار ها و آموزش ها خلاقیتی ایجاد کنیم که مخاطبین ما رو تحت تاثیر قرار بده و انوقت با امید به خدا بین انیماتور ها حرفی برای گفتن داشته باشیم.اما اون قدم ها:

1.interface fundamental شامل تشریح ابزار ها و منوهای مرتبط برای انیمیشن سازی
2.drowing in flash شامل ابزار رسم و طراحی در محیط فلش و خصوصیات مربوط به آن
3.symbol,instanced & library شامل تشریح کامل سیمبل ها( موی کلیپ هاوگرافیک و دکمه ها) در فلش و استفاده از کتابخانه فلش
4.applying color شامل تشریح پنل رنگی و استفاده پلت های رنگ به صورت سفارشی برای پروژه های شامل چندین انیماتور وتشریح پنل رنگ در محیط وب
5.modifying graphics شامل تشریح , اصلاح گرافیک در فلش
6.Timline & motion شامل مباحث مربوط به انواع متحرک سازی در فلش
7.filter blend , mask , guid شامل فیلتر های لازم برای طراحی کاراکتر و صحنه و مسیر دهی به کاراکتر
8.charcter animation design & technique شامل طراحی جذاب کاراکتر ها در محیط فلش و متحرک سازی اون ها
9.background design شامل طراحی بک گروند و طراحی صحنه با ابزار فلش
10.add sound اضافه کردن صدا در انیمیشن
11.import art work شامل وارد کردن طراحی ها در فلش با رعایت استاندارد های آن
12.actionscript + animation ارتباط کد نویسی و انیمیشن

دوستان عزیز عجله نکنید و از تیتر ها وحشت نکنید بهتون قول میدم به زودی عاشق فلش و توانایی هاش می شید.

به امید خدا به زودی کار رو شروع میکنم :rose:

sdm

New Member
اول از همه از آموزش های عالی آقا مهرداد یه تشکر حسابی بکنم و در ادامه :خب چرا هر کدوم از شما بزرگواران مستقل از هم آموزش نمیدین؟:-?

اول از همه از آموزش های عالی آقا مهرداد یه تشکر حسابی بکنم و در ادامه :خب چرا هر کدوم از شما بزرگواران مستقل از هم آموزش نمیدین؟:-?

از اونجایی که آقا مهرداد آموزش ها رو از جای خوبی شروع کردن و پیش بردن ترجیح دادم به جای دوباره کاری و ایجاد مباحث تکراری در ادامه مباحث جدید رو مطرح کنم و با صرف وقت بر روی سر فصل های جدید مطالب بیشتری را آموزش بدم:paint:

Mr. LonelY

کاربر فعال
خوب رضا جان شما آموزشاتو تو همون پست اصلی ک مهم شده قرار بده ک همه ی آموزش ها یک جا باشه!

farshad evil

New Member
سلام
آقا ما هم منتظر ادامه اش هستیم
تمرین هم پیوست کردم
مرسی. آموزش عالیه

پیوست ها

• farshad.rar
    4.6 کیلوبایت · بازدیدها: 6

teshneh

Active Member
آقا مهرداد واقعا عالی بود،متشکرم.من که استفاده کردم.
نمونه های که گذاشتید با فلش cs5 هست؟من نتونستم بازشون کنم.
چرا دیگه ادامه نمیدهید؟؟؟خیلی حیف شد........

Mehrdad155

کاربر فعال
درود بر شما دوست علاقمند

شما لطف دارید عزیزم.والا بنده بسیار علاقمند به ادامه ی آموزش هستم.حتی خیلی از ادامه ی درسها را هم حین کارهام نوشتم و آماده کردم فقط مدتیه بسیار سرم شلوغه و کلی پروژه رو سرم خراب شده که نمی دونم چی کار کنم.روی یه گیم هم دارم کار می کنم.ولی حتما ادامه می دم...تو آخرین پستم که تو خبرگان بود نوشتم که بزودی بقیه ی درسها را شروع می کنم.

ممنون از لطفتون و توجهتون. انشالا مفید فایده باشد.

مهرداد

جدیدترین ارسال ها

بالا