انتقادات و پیشنهادات تاپیک آموزش انیمیشن از 0 تا اعتلا

evt

Member
مدادhb (منظور همین مداد های عادی است). پاک کن .تخته شاسی طراحی .کاغذ و یه کامپیوتر.
دوست عزیز ، از اینکه سعی دارید آموزش انیمیشن را در چارچوب درست و منطقی اش در اینجا به پیش ببرید، از شما متشکرم . مدت ها بود که دنبال چنین آموزشی بودم . امیدوارم این سری از آموزش ها مفید واقع بشوند .

akherat

مدیر انجمن
تو گوگل داشتم دنبال ساخت کاراکتر می گشتم به این بر خوردم

لطفا ادامه بده
اینم تمرین من
خطوطی رل پر رنگ کردم تا متوجه منظورم بشین

پیوست ها

• IMAGE_078.jpg
    IMAGE_078.jpg
    205.7 کیلوبایت · بازدیدها: 26

Mehrdad155

کاربر فعال
@Mr.LoneLY
ممنون عزیزم.سر فرصت انیمیشنها را تحلیل می کنیم.سپاس از لطفت.

@spiral_potin
بله .لطف کنید همه ی تمرینات را همین جا بذارید.همین جا پاسخگو خواهم بود.تاپیک دیگه ای باز نکنید.

دارم درس 3 را تایپ می کنم......منتظرتمرین های زیادتر باشید...

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

مهرداد جان عکس ها مشکل دارند انگار پیوست نشده اند . بررسی کنید لطفا

موفق باشید

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

بله . الان به تاپیک مورد نظر اضافه میکنم

راستی آموزش دوم هم فکر میکنم عکسش مشکل داره یه چکی بکن

موفق باشید

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
نیاز به اینجور آموزشی در انجمن دیده میشد
امیدوارم ادامه دار باشد ، و بنده و دیگر دوستان بتوانیم اطلاعات خوبی از این سری آموزش کسب کنیم

و البته آموزش در ادامه بیشتر به صورت تکنیکی وارد حیطه اختصاصی فلش شود

موفق و پیروز باشید

JavidFlasher

کاربر فعال
سلام دوستان اموزش خيلي عاليه.چون اموزگارش عاليه من يه پيشنهاد دارم!ميگم اگه مهرداد عزيز بتونهاون جاهايي که نياز هست فيلم اموزشي ازکارش بگيره و بندازه عالي ميشه چون تو طراحي بعضي چيزا رو نميشه با توضيح خالي ياد داد بايد طرف حتما روش طراحي رو ببينه

Mehrdad155

کاربر فعال
BehrouzPc@
ممنون بهروز جان.آموزشها حتما تا وقتی یه پا انیماتورتون نکردم حتما ادامه خواهد داشت اگه عمری و سعادتی بود.بیس برنامه ی آموزشی همون فلش است ولی خوب به من حق بدید زمانی که می خوایم لایه های مختلف با عبور دوربین از میانشان بسازیم چطور اینکار را با فلش که دوربین نداره انجام بدیم؟پس باید حتما سوییچ کنیم به یه نرم افزار دیگه.مطمئنم شما هم با بنده هم عقیده اید.
نمونه تون هم خیلی قشنگ بود.سپاس.فقط برای ابتدای حرکت لازم به فشرده سازی فریم نبود.
و همچنین اگه دقت کنید توپتون اول حالت دفورمه داره و نزدیکیهای زمین و قبل از برخورد صاف می شه.این می تونه درست باشه ولی صحیح تر اینه که توپ حالت کشیدگی را تا برخورد داشته باشه و بعد روی زمین له شده و با حالت دفورمه برگرده.خلاصه بگم:اومدن توپ غلطه و پرتاب صحیح.تو آموزش بعدی براتون فریم یه فریم پیوست می کنم.کلا دستت درد نکنه.

javidflasher@
ممنون از محبتت جاوید جان.پیشنهاد خوبی دادی.در طراحی بدن انسان وقتی دروس به مراتب بالاتر رسید,از دستم حین طراحی فیلم می گیرم تا نحوه ی طراحی منو ببینید.خودم هم روش صحبت می کنم و براتون FLV می کنم .نظر دیگه ای داری خوشحال می شم بگید.
تمریناتت را هم انجام بده و ضمیمه کن تا من خوشحال تر شم.

آخرین ویرایش:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
BehrouzPc@
ممنون بهروز جان.آموزشها حتما تا وقتی یه پا انیماتورتون نکردم حتما ادامه خواهد داشت اگه عمری و سعادتی بود.بیس برنامه ی آموزشی همون فلش است ولی خوب به من حق بدید زمانی که می خوایم لایه های مختلف با عبور دوربین از میانشان بسازیم چطور اینکار را با فلش که دوربین نداره انجام بدیم؟پس باید حتما سوییچ کنیم به یه نرم افزار دیگه.مطمئنم شما هم با بنده هم عقیده اید.
نمونه تون هم خیلی قشنگ بود.سپاس.فقط برای ابتدای حرکت لازم به فشرده سازی فریم نبود.
و همچنین اگه دقت کنید توپتون اول حالت دفورمه داره و نزدیکیهای زمین و قبل از برخورد صاف می شه.این می تونه درست باشه ولی صحیح تر اینه که توپ حالت کشیدگی را تا برخورد داشته باشه و بعد روی زمین له شده و با حالت دفورمه برگرده.خلاصه بگم:اومدن توپ غلطه و پرتاب صحیح.تو آموزش بعدی براتون فریم یه فریم پیوست می کنم.کلا دستت درد نکنه.

javidflasher@
ممنون از محبتت جاوید جان.پیشنهاد خوبی دادی.در طراحی بدن انسان وقتی دروس به مراتب بالاتر رسید,از دستم حین طراحی فیلم می گیرم تا نحوه ی طراحی منو ببینید.خودم هم روش صحبت می کنم و براتون FLV می کنم .نظر دیگه ای داری خوشحال می شم بگید.
تمریناتت را هم انجام بده و ضمیمه کن تا من خوشحال تر شم.
سپاسگزارم از راهنمایی شما مهرداد عزیز
بنده که پایه آموزشهای شما خواهم بود :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا