[phpNuke] انتشار نسخه 2.0.8 اوولوشن فارسی

Exoid

Member
بعد از انتشار نسخه 2.0.7 گروه اوولوشن کار خودش رو بروی نسخه 2.0.8 شروع کرد. در نسخه 2.0.8 تمام مشکلات نسخه قبل برطرف شده است و سعی شده امکانات جدید و کار امدی در اختیار تمامی استفاده کنندگان عزیز قرار دهیم. شاید اکثر استفاده کنندگان به این فکر بی افتند که چرا 1 ماه از انتشار نسخه 2.0.7 نگذشته نسخه 2.0.8 ارائه شده است. خوب از طرفی نسخه جدید اسکریپت های که بروی پک قرار داده بودیم منتشر شده بود و از طرفی هم گروه سعی خودش رو کرده تا سرعت بالا امدن سایت را افزایش دهد و همین اتفاق هم در نسخه جدید افتاده است.

در این نسخه امکاناتی جدید قرار داده شده است که به شرح زیر میباشد:
. افزودن ماژول تماس با ما پیشرفته
. افزودن تغییر لود و نمایش اخبار (ساده - ایجکس)
. افزودن ادیتور پیشرفته انجمن
. افزودن قالبهای ( ETemplate-X | FORCE | invisible | ETemplate-yellow )
. افزودن اسکریپت تغییر وضعیت کاربر(User Level)
. افزودن اخرین 3 عضو / اطلاعات سرور در بلوک امار سایت
. تغییر نمایش مدیریت به صورت پیشرفته
. تغییر نام ماژول پشتیبانی به لینک دوستان
. افزودن مود امتیاز در بخش دریافت فایل
. افزودن لودینگ پیشرفته
. افزودن ماژول صفحات اضافی
. افزایش سرعت لود صفحات
. و ....

این بود بخش کوچکی از تغییراتی که در این نسخه مشاهده خواهید کرد.

به دلیل راحتی حال کاربران تصمیم گرفته شده است پک اوولوشن را در 4 پسوندهای (Zip - Tar.Gz - Rar - 7Z ) و به صورت لینک مستقیم ارائه گردد.

همچنین امکان اپگریت از تمام نیوک ها وجود دارد. امیدوار هستیم باز هم توانسته باشیم با نسخه جدید نیازهای کاربران را در پک قرار داده باشیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به ادرس Http://www.evo-cms.com مراجعه نمائید.

با تشکر مدیریت سایت اوولوشن فارسی

nimafire

find / -name Support > u
من اوو رو از لحاظ امکانات جالب و کارامد خیلی قبول دارم.کلا گرافیک.
همیشه من گرافیک و قیافه برام خیلی مهم هست.
اما خب.امنیت هم هست و پلاتینیوم رو دست نداره.

ممنونم از همه.

Exoid

Member
به نظر شما امکانش هست امنیت در حد بالا قرار داشته باشه؟ یا 100% بشه ؟

اوولوشن در حال حاضر در صدر قرار داره از نظر امکانات و اولین سیستم نیوک هست که توانسته امکانات پیشرفته و به روز قرا دهد در نیوک.

نمیخوام یک طرفه قضاوت کنم پلاتینیوم هم به نوبه خودش در صدر جدول قرار داره و میشه اوولوشن و پلاتینیوم رو با هم مقایسه کرد.
از نظر قدرتمندی گروه گروه پلاتنیوم و اوولوشن خیلی قدر هستند و در سایت های خارجی کسی دنبال نیوک های متفرقه نمیرن. خوب اوولوشن یک سری امکانات و سازگاری های بیشتری نسبت به پلاتینیوم داره که یک جورای بهتر هست ولی با این وضع اوولوشن انگلیسی با پلاتینیوم انگلیسی در یک سطح قرار دارد.

اما در مورد گروه های فارسی میتونم بگم اوولوشن فارسی خیلی قدرتر از پلاتینیوم میباشد چون امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار داده است و این عمل اوولوش رو از نیوک های دیگه جدا میکنه.

J4vad

Member
اين جور حرفا و بحث ها آخر و عاقبت نداره ها ! :d :d :d !

تایید میشه !

من لازم دیدم متذکر بشم که اگر نسخه ای ارائه می دهید بهتر است زحمات دیگر گروه ها رو زیر سوال نبرید ! و تاپیک رو جلوه تبلیغاتی ندید ! بهترین اثبات برای بهترین بودن کاربران زیاد یک سیستم می تواند باشد ، پس بهتر است بهتر بنگرید دوستان .

فقط و فقط اجکس نمی تواند یک سیستم را به صدر ببرد و خیلی چیزهای دیگر مد نظر است که بنده در سیستم هایی که نام بردید نمی بینم و اگر از پشتیبانی فارسی حرفی زده می شود بهتر است کمی انصاف به خرج داده شود .

موفق باشید .

Placebo

Member
تایید میشه !

من لازم دیدم متذکر بشم که اگر نسخه ای ارائه می دهید بهتر است زحمات دیگر گروه ها رو زیر سوال نبرید ! و تاپیک رو جلوه تبلیغاتی ندید ! بهترین اثبات برای بهترین بودن کاربران زیاد یک سیستم می تواند باشد ، پس بهتر است بهتر بنگرید دوستان .

فقط و فقط اجکس نمی تواند یک سیستم را به صدر ببرد و خیلی چیزهای دیگر مد نظر است که بنده در سیستم هایی که نام بردید نمی بینم و اگر از پشتیبانی فارسی حرفی زده می شود بهتر است کمی انصاف به خرج داده شود .

موفق باشید .
آقا جواد
من اونو نوشتم که شما از این نظرا ندین ...
بزارید همین جوری بمونه ! شما هم ورژن دادید تاپیک بزنید ... ما چیزی نمی گیم

Placebo

Member
بحث ما روی سیستم جدید فقط سرعتشه ! چون سرعت ایو بود که کاربرا رو اذیت می کرد
الان سرعت ما از همه ی نیوک ها 1کی 2 ثانیه سریعتره

J4vad

Member
بحث ما روی سیستم جدید فقط سرعتشه ! چون سرعت ایو بود که کاربرا رو اذیت می کرد
الان سرعت ما از همه ی نیوک ها 1کی 2 ثانیه سریعتره

بهتره هر حرفی رو با مدرک بیان کنید ! چون بنده در واقعیت این رو نمی بینم .

بنده هم ادامه نمی دم ! ، ما مطمئنا تاپیک میزنیم اما ، نه تاپیک تبلیغاتی .

موفق باشید .

Exoid

Member
شاید از نظر شما این تاپیک تبلیغاتی باشه. ولی از نظر ما تبلیغاتی نیست. ما یک سیستم با فناوری های روز منتشر کردیم. همچنین سعی خودمون رو کردیم تا کاربر از امکانات و خدمات ما راضی باشه و تا به حال موفق شدیم.

امیدوارم یکمی گروه های دیگر هم به خودشون بیان و سعی کنند کمی کد نویسی انجام دهند تا اینکه از امکانات سایت های خارجی استفاده کنند.

موفق باشید.

J4vad

Member
دوست ندارم ؛ مسیر تاپیک رو منحرف کنم ؛ به همین دلیل فقط در راستای حرف های خود شما که تاپیک را ایجاد کرده اید سخن خواهم گفت ! دوست گرامی میدانید که جدیدترین سیستم هایی که کد نویسی می شوند از تلفیق کد نویسی ها با یک پوسته خارجی استفاده می کنند ! می دانید که استفاده از Template Engine ها خیلی مبحث پیچیده تری نسبت به استفاده اجکس در یک سیستم است تمام سیستم هایی که در هر زمینه ای ارائه داده می شوند Template Engine Smarty در آنها به کار گرفته شده که حتی Data Life که یک سیستم پولی است نمونه ای از این سیستم هاست ما در آجا می توانیم این تکنولوژی را بیابیم ! و اگر در مورد کد نویسی حرف می زنید ما خیلی از قسمت های آجا را خود کدنویسی کرده ایم و اگر ندیده اید این دلیل بی اطلاعی شماست چون مسیر آجا به کلی جدا شده از دیگر نیوک هاست می توانید بسته اصلی را از سایت اصلی دریافت کنید و این تغییرات را احساس و درک کنید .

در اینکه سرعت Load آجا خیلی بالاتر از دیگر سیستم هاست که حرفی نیست ! اما بنده اصلا دوست ندارم موضوع رو به این جنجال ها بکشم بهتر است کمی برای گروه ها احترام قائل بود و به جای اینگونه انحرافات با یکدیگر رقابت سالم داشته باشیم .

ببینید تا به کی باید این موضوعات ادامه پیدا کند ، دیگر فکر می کنم زمان انحرافات گروهی گذشته ، باید دست در دست هم داد تا یک توده بزرگ از احترامات و ابتکارات را به چشم کابران کشید .

بنده شخصا از تلاش شما تقدیر و تشکر می کنم اما نگذارید جنجال های این چنینی ایجاد شود ! گیرم یکی اومد و یک چیزی گفت شما چرا با تندی جواب می دهید بهتر است مدارک را به چشمان کاربران بکشید تا اینکه دیگر گروه ها را زیر پای خود له کنید .

موفق و پیروز باشید .

Exoid

Member
من اصلا با بحث کد نویسی سیستم ها کاری ندارم و حرف من این است که عوض اینکه به دنبال استفاده از اسکریپت های سایت های خارجی باشیم بشینیم و یک اسکریپت جدید ایجاد کنیم. در اکثر پورتال ها من دیدیم که همه دنبال این هستند تا ماژول یا مود یا بلوک را پیدا و در سیستم قرار دهند تا کی؟

امیدوارم خود شما این حرکت Template Engine را روی اجا پیاده سازی کرده باشید. نه اینکه سایت اصلی اجا انجام داده باشه و شما فقط یک حرکت فارسی سازی را انجام داده باشید.

فارسی سازی کاره سختی نیست . منظورم این نیست که فارسی سازی میکنید کلی گفتم.

اوولوشن فارسی کار خودش رو به نمایش گذاشته و باز هم خواهد گذاشت. این امکاناتی که در اوولوشن میبینید کار گروه فارسی هست نه سایت اصلی.

J4vad

Member
بله ؛ کاملا درست است و مخلص کلام هم همین بود! بهتر است با مسائل اینگونه برخورد کرد و ممنون از برخورد خوب شما با مسائل ، و آرزوی موفقیت هر چه بیشتر شما .

موفق و پیروز باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا