انتشار نسخه فارسي وردپرس

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

1. شما باید یک آدرس ایمیل در سایت خودتون یا هر جای دیگه داشته باشید که قابلیت POP3 داشته باشه .
بعد باید آدرس سرور میل و نام کاربری و کلمه عبور اون آدرس ایمیل رو به وردپرس بدید ..بعد از اون وردپرس هر چند ساعت یکبار اون آدرسو چک میکنه و هر ایمیلی به اون آدرس ارسال بشه مستقیما در وبلاگ پست میشه ..
تاکید میکنم هر ایمیلی به اون آدرس برسه پست میشه ! پس آدرسشو به صورت تصادفی انتخاب کنید و مخفی نگه دارید .

2. بله این امکان هست منتها با اضافه کردن پلاگین عملی میشه .. فکر کنم 5 - 6 مدل پلاگین براش باشه که شما باید به اسم Sticky Post (پست چسبناک) دنبالش بگردید ;)

موفق باشید ...

tamizi

Member
علی جان خیلی خیلی خیلی از شما ممنونم
واقعا راهنمایی کامل و جامعی کردید
باز هم ممنون
کاملا شیر فهم شدم
متشکر

d@nial

Well-Known Member
tamizi گفت:
علی جان خیلی خیلی خیلی از شما ممنونم
واقعا راهنمایی کامل و جامعی کردید
باز هم ممنون
کاملا شیر فهم شدم
متشکر
post_thanks.gif

tamizi

Member
دانیال عزیز به نظر شما در جواب لطف علی آقا که توضیح کامل و جامعی ارایه داده اند فقط فشار یک دکمه کافیست ؟

B3ven

Member
اگه بخوام زبان های سایتمو بصورت مجزا نمایش بدم باید چی کار کنم، یعنی یه چیزی شبیه این سایت های وارز که یک نسخه انگلیسی دارند به همراه یک نسخه روسی که کاربر از هر کجا باشه میتونه زبان روسی رو به انگلیسی تغییر بده یا بر عکس. یکی این بود یکی هم اینکه آیا میشه تو کامنتهاشو قدرتمتند تر کرد، یعنی از امکانات ادیتور ویزی ویگ استفاده کرد و بهش شکلک هم اضافه کرد

Ali_ix

Well-Known Member
behradkazemi گفت:
اگه بخوام زبان های سایتمو بصورت مجزا نمایش بدم باید چی کار کنم، یعنی یه چیزی شبیه این سایت های وارز که یک نسخه انگلیسی دارند به همراه یک نسخه روسی که کاربر از هر کجا باشه میتونه زبان روسی رو به انگلیسی تغییر بده یا بر عکس. یکی این بود یکی هم اینکه آیا میشه تو کامنتهاشو قدرتمتند تر کرد، یعنی از امکانات ادیتور ویزی ویگ استفاده کرد و بهش شکلک هم اضافه کرد
بله
هر دوی امکاناتی که میخواید با Pluginها قابل انجامه ;)

B3ven

Member
میشه پلاگین های معروف وردپرس رو معرفی کنید، خیلی ممنون از پاسختون

alitehrani

New Member
تشكر

سلام دانيال جان

يك دنيا ممنونم بابت كمكت در مورد وبلاگ و وورد پرس

اميدوارم بتونم جبران كنم

موفق باشي
علي تهراني

B3ven

Member
یک مشکل اساسی با ادیتور اچ تی ام ال وردپرس دارم زمانیکه اونو فایل های مربوط رو جایگزین میکنم چزی تو محیط نوشتنم عوض نمیشه! چرا؟؟؟؟؟!

dark_man

New Member
كمك در مورد نصب وردپرس

سلام و خسته نباشيد .
من يه مشكل تو نصب وردپرس دارم اونم اينكه هر وقت وردپرس نصب ميكنم اونو روي فضاري ريشه هاست نمي ريزه بلكه توي يه پوشه به اسم وردپرس نصب ميكنه وقتي هم محتويات اونو تو ريشه هاست كپي مي كنم اجرا نميشه اگه بشه نسخه فارسي اون كار نمي كنه لطفا كمكم كنيد. لطف كنيد جوابمو به يان ايميل بديد ممنون ميشم.
[email protected]

mehrnet

Member
سلام
من ورد ÷رس را از سایت پروژه های فارسی دریافت کردم
ولی فقط 4 تا فایل بیشتر نیست

d@nial

Well-Known Member
mehrnet گفت:
سلام
من ورد ÷رس را از سایت پروژه های فارسی دریافت کردم
ولی فقط 4 تا فایل بیشتر نیست
البته باید نسخه اصلی رو هم از سایت wordpress.org دریافت کنید

این چیزی که شما دریافت کردید، در واقع فارسی سازه!

جدیدترین ارسال ها

بالا