انتشار نسخه جدید افزونه دیکشنری LiveDic برای مرورگر فایرفاکس!

p30graphic

Active Member
سلام من فکر می کنم این پلاگین کار خودتون باشه ولی چون جایی توی تاپیک نگفتید و توضیحی ندادید سردرگم شدم.
کاش یکم بیشتر توضیح بدید. راجع به اینکه به طور کلی واسه طراحی از چی استفاده کردید و یا اصلا چی شد که همچنین کاری رو خواستید آماده کنید؟ و چقدر زمان برد؟ تنهایی این کار رو انجام دادید و یا گروه بودید؟
دوست دارم بدونم چون تازه می خوام php یاد بگیرم و فکر می کنم واسه سایر بچه ها هم جالب باشه

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
سلام من فکر می کنم این پلاگین کار خودتون باشه ولی چون جایی توی تاپیک نگفتید و توضیحی ندادید سردرگم شدم.
کاش یکم بیشتر توضیح بدید. راجع به اینکه به طور کلی واسه طراحی از چی استفاده کردید و یا اصلا چی شد که همچنین کاری رو خواستید آماده کنید؟ و چقدر زمان برد؟ تنهایی این کار رو انجام دادید و یا گروه بودید؟
دوست دارم بدونم چون تازه می خوام php یاد بگیرم و فکر می کنم واسه سایر بچه ها هم جالب باشه
سلام

بله کار خودم هست.
حدود 5 ماه نیمه وقت روش کار کردم.
بیشتر حجم کدهای برنامه Javascript هست و XUL و html هم برای قسمت های گرافیکی استفاده شده
در سمت سرور هم از زبان php + بانک اطلاعاتی mysql استفاده شده
شما میتونید با دانلود فایل با پسوند xpi و تغییر دادن اون به zip و سپس اکسترکت کردن اون کدهای نوشته شده رو ببینید(کدها باز هستند)
نسخه 1.0 این افزونه رو حدود 1 سال پیش نوشتم و در این نسخه کلا همه کدنویسی ها از نو انجام شده ....
دیگه چیزی به ذهنم نمیاد :دی

موفق باشید

l3ehzad

New Member
واقعا عالی بود ، خسته نباشید.
خیلی وقت بود دنبال همچین چیزی می گشتم.
مرسی مرسی و بازم مرسی. :rose:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
مرسی عالی بود
فقط ای کاش تو قسمت conversion tools تبدیل تاریخ رو هم میذاشتی که تو اکثر سایت ها موقع عضویت 3 ساعت دنبال تقویم نگردیم :دی

آخرین ویرایش:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
همونطور که می دونید نسخه ۴ فایرفاکس هم اومد که متاسفانه livedic به این نسخه همخانی نداره و نمی شه نصبش کرد
اگه ممکنه یه لطفی بکنید و برای این نسخه هم آمدش کنید خیلی خوب می شه

ممنون

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
همونطور که می دونید نسخه ۴ فایرفاکس هم اومد که متاسفانه livedic به این نسخه همخانی نداره و نمی شه نصبش کرد
اگه ممکنه یه لطفی بکنید و برای این نسخه هم آمدش کنید خیلی خوب می شه

ممنون
سلام

ورژن جدید خیلی وقته آپلود شده ولی متاسفانه Mozilla برای review همه اکستنشن ها اونارو برای یه مدتی بسته بود!!
الان باز شده و منتظر full review هست
الان میتونید از لینک زیر دریافت کنید:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/livedic/

موفق باشید

ziXet

مدیر انجمن PHP/MYSQL
نسخه 2.1.3 این افزونه برای مرورگر فایرفاکس عرضه شد!
این نسخه از افزونه LiveDic توسط تیم بررسی فایل فایرفاکس به طور کامل ارزیابی شد و در لیست افزونه های پیشنهادی فایرفاکس قرار گرفت.
هم اکنون این نسخه از افزونه برای مرورگرهای 3.0+ تا 7.0.1 قابل استفاده است.
برای دانلود اینجا کلیک کنید : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/livedic/

جدیدترین ارسال ها

بالا