انتخاب

zahra

New Member
اگر بخواهيم يك سايت خوب داشته باشيم ايا دانستن كامل فلش كافي است ؟ 8O

saman_sweden

Active Member
zahra گفت:
اگر بخواهيم يك سايت خوب داشته باشيم ايا دانستن كامل فلش كافي است ؟ 8O
نه عزيز اينطور نيست اگر توحه كنيد سايتهاي شركتهاي بزرك از فلش بندرت استفاده ميكنند براي اينكه فلش ضعف امنيتي شديد دارد و راحت ميتواند حامل ويروس باشد و اين اشكال امنيتي تو Action Script است در ضمن بايد اذعان كرد كه فلش قدرت مافوق گرافيكي دارد براي افرادي يا سايتهايي كه از طرحهاي گرافيكي استفاده ميكنند بسيار مناست است در واقع عالي است توصيه دارم اگر تو سايتتان گرافيكي است از فلش استفاده نماييد و بهترين سايت براي استفاده از كد هاي رايگان سايت http://www.flashkit.com/ است
موفق باشيد

سايت هايي كه با فلش ساخته ميشن سايت هاي پر كاربري نيستن.
چون مثل بقيه ي سايت ها نيستن و معايب زيادي دارن.
مثلاْ عكس هاي اون ها رو نميشه سيو كرد. اكثر نوشته ها رو نميشه كپي كرد و سايت هم خيلي كنده.
و وصل كردن اون ها به ديتابيس ها مشكل و پر دردسره و اگر اون فلش رو با مرورگر نبيني و با فلش پلير ببيني عكس هاي توي اون صفحه از حالت عادي خارجند.
اما اگر تو ميخواي يك سايت شخصي بسازي فلش برنامه ي خوبيه.
من هم اول با فلش شروع كردم و تمام گرافيك فلش هم بلدم اما بعداْ فهميدم كه فلش براي ساختن سايت خوب نيست.
براي همين الان با asp سایت مینویسم و بعضی از جاهای اون هم فلش گذاشتم.
تو خودت رو بذار جای کاربر چند دقیقه حاظری با یک سایت تمام فلش کار کنی؟؟؟

zahra

New Member
اگر بخواهم سايت كيفيت ديناميكي خوبي داشته باشد و كاربر براحتي بتواند با ان تبادل اطلاعات كند و ارتباط خوبي با بانكهاي اطلاعاتي داشته باشد و امنيت خوبي هم داشته باشد و در عين حال از كيفيت گرافيكي بالايي برخوردار باشد چه نرم افزار يا نرم افزار هايي مناسب تر است ؟ :( :( :(

مخالفت

سلام به همه،
به نظر من اين چيزايي كه شما ميگين همشم درست نيست.چون من دارم يه سايت تمام فلش طراحي ميكنم كه توش هم GuestBook دارم وهم Forum و خيلي امكانات دايناميكيه ديگه كه با بانكهاي اطلاعاتي سروكار دارن.البته اينم بگم كه تمام اين كارارو با PHP انجام ميدم.
پس توروخدا اين قدر به فلش بدبين نباشيد.
در ضمن ما كووچيكه همه ASP كارا هم هستيم. :wink:

zahra

New Member
اين طور كه من برداشت كردم فلش بتنهايي از عهده تمام امكانات جهت داشتن يك سايت خوب وكامل بر نمي ايد درست است :?:

جواب كلي

سلام زهرا خانوم،
به نظر من برداشت شما كاملا غلطه.
آخه من خودم دارم اين كارو ميكنم.(منظورم طراحي يك سايت با فلش است) :roll:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

بله خود فلش به تنهايي قدرت زيادي نداره... قدرت اون توي ارتباط با زبانهاي خارجي هستش.. يعني اينكه ميتونيد از طريق اون به برنامه هايي كه به هر زباني مثل phpيا perl ياcfm يا ... نوشته شده اند ارتباط بر قرار كنيد و ميتونيد سايت حرفه اي بسيار عالي درست كنيد.. يك نمونش سايت خود ماكرو ميدا هستش كه توي اين ورژن جديدش همش كار شده و ميبينيد از هيچ امكاني هم دريغ نكردن :wink:
اما بايد يك فلش كار بسيار حرفه اي باشيد براي اين كار و همچنين زبانهاي برنامه نويسي تحت سرور رو هم ياد داشته باشيد

مجيد

موافقم

بازم سلام به همه،
منم با آقا مجيد كاملا موافقم.چون توي اين سايتم كه قراره تا چند وقت ديگه راه اندازي شه تمام مسايلي كه آقا مجيد گفتن رو رعايت كردم.در ضمن شما بايد با برنامه نويسي تحت وب هم آشنا باشيد.

zahra

New Member
جناب اقاي ملك زاده
شما از چه نرم افزارهايي استفاده كرده ايد :?:

rahmani

Member
نرم افزار هاي لازم

شما مي توانيد بعلاوه فلش از نرم افزار هاي ,flash communication server ,flash remoting mx و همچنين از coldfusion بجاي asp و php استفاده كنيد. براي اطلاعات بيشتر لينك زير را ببينيد:

http://www.macromedia.com/software

Re: مخالفت

soheil_malekzadeh گفت:
سلام به همه،
به نظر من اين چيزايي كه شما ميگين همشم درست نيست.چون من دارم يه سايت تمام فلش طراحي ميكنم كه توش هم GuestBook دارم وهم Forum و خيلي امكانات دايناميكيه ديگه كه با بانكهاي اطلاعاتي سروكار دارن.البته اينم بگم كه تمام اين كارارو با PHP انجام ميدم.
پس توروخدا اين قدر به فلش بدبين نباشيد.
در ضمن ما كووچيكه همه ASP كارا هم هستيم. :wink:

شما دست ميگين من سايت هايي مثل اين چيزي كه شما ميگين زياد ديدم.
چت فلش خوب هست.
اما واقعاْ سايتي كه هم پيج و فرومش از فلش باشه رو هر چقدر هم امكاناتش عالي باشه واقعاْ نميشه تحمل كرد.
يعني اينجور سايت ها سايت هايي نيستن كه روزانه بهشون سر زد و فقط براي يك يا دوبار ديدن هستن.
نهايتش اينه كه كاربر اگه خيلي خوش سليقه باشه ميگه اين سايته چقدر خوشكله ولي استفاده نميكنه.
به همون دلايلي كه گفتم:
هر دقيقه يه لودينگ مياد جلوت نوشته هاش رو نميشه كپي كرد عكس هاش رو نميشه سيو كرد و غيره...

iman_iz

Member
تمامي نظرات محترم... :arrow:

من فكر ميكنم فلش ظرف يكي دو سال آينده در ورژنهاي جديد اين مشكلات را با اكشن اسكريپت حل خواهد كرد.
در اكشن اسكريپت فلش ام ايكس بر خلاف ورژن 5 دستوراتي وجود دارد جديد كه عمليات فلش
را باhtml وbrowserها تطبيق ميدهد.
در مورد لودينگ هم با تكنيكهاي جديد اكشن اسكريپت ميتوان يك فايل فلش را باصطلاح به تكه هاي كوچكتر شكست و سرعت دانلود را به طرز معجزه آسايي تغيير داد.
چه باور كنيد يا نه در چند سال آينده فلش بسرعت رشد خواهد كرد بخصوص كه توانسته ساز گاري خوبي باphp وبخصوص با XML پيدا كند.
خود سايت ماكرومديا هر روز يك سايت روز از بهترينهاي فلش معرفي ميكند.... ميتوانيد تواناييهاي فلش را در آنجا نظاره كنيد.
اكثر تبليغات كنار صفحات كه فايل gif بودجاي خود را به فلش داده است و حضور فلش انكار ناپذير است. آنچه دوستان در مورد سايتهاي فلش ميگويند فقط در اثر بي كفايتي طراح در كاربرد صحيح فلش و عدم آشنايي با action script است...

:idea: من از كاربرد ها و قابليتهاي پيشرفته اين نرم افزار دفاع ميكنم و با احاطه كامل بر اكشن اسكريپت ميگويم كه فلش براي ساخت يك سايت كافيست ... شما اطلاعات خود را در مورد فلش افزايش دهيد :idea:

جناب مجيد آقا شما ديگر كم لطفي نفرماييد action script درون خود همه چيز دارد...فلش بسيار قدرتمند ظاهر شده است.

:arrow: بقول خود ماكرومديا :WHAT THE WEB CAN BE

[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا