انتخاب یک vps مناسب

سلام , من دنبال یک vps با قیمت مناسب هستم , اولا که دنبال لینوکس هستم ,ثانیا uptime و پشتیبانی مهم است , دنبال یک گزینه مناسب هستم , دوستان پیشنهاد بدهند . در ضمن من DA استفده می کردم و دنبال Cp هستم . لطفا در مورد امکانات Vps کاملا توضیح بدهید.

nimafire

find / -name Support > u
سلام
میتونید از لینک زیر سرویس ها مارو ببینید
http://portal.afaghhosting.net/vps.html

لایسنس های دایرکت ادمین و سی پنل هم برای شما خریداری میشود
من میتونم بهتون روی سرویس 512 مگ افر بدم/
اگر مایل بودید به من پیام خصوصی ارسال کنید

takhoster

Member
با امکانات ویژه و باورنکردی سالیانه در خدمت شما هستیم : 100 هزار تومان با بهترین امکانات

pasargadteam

Active Member
با امکانات ویژه و باورنکردی سالیانه در خدمت شما هستیم : 100 هزار تومان با بهترین امکانات

میشه آدرس سایتتون رو بگذارید؟

چون یک سایت هست که با آی دی شما هم نام است به نام takhoster.net که چند روزی است که مشکل خورده کل سرورش و سایت هاش پریدند.
این رو الکی نمیگم. چندتا از مشتریهاش , دوستان , مشترهای من بودند و دارند انتقال میدهند.

Alborzzz

New Member
سلام , من دنبال یک vps با قیمت مناسب هستم , اولا که دنبال لینوکس هستم ,ثانیا uptime و پشتیبانی مهم است , دنبال یک گزینه مناسب هستم , دوستان پیشنهاد بدهند . در ضمن من DA استفده می کردم و دنبال Cp هستم . لطفا در مورد امکانات Vps کاملا توضیح بدهید.

برای مشخصات VPS های لینوکس صفحه زیر را ببینید:

http://poshtiban.com/vps/linux

از نظر پشتیبانی و مشخصات فنی و سرعت هیچگونه مشکلی نخواهد بود.

لایسنس cPanel و IP اختصاصی هم در صورت نیازتان ارائه خواهد شد.

takhoster

Member
میشه آدرس سایتتون رو بگذارید؟

چون یک سایت هست که با آی دی شما هم نام است به نام takhoster.net که چند روزی است که مشکل خورده کل سرورش و سایت هاش پریدند.
این رو الکی نمیگم. چندتا از مشتریهاش , دوستان , مشترهای من بودند و دارند انتقال میدهند.

سلام .
بله همون سایت هست .
سرور و سایتی از ما نپریده .
میشه اون مشتری ها رو معرفی کنید ما بشناسیم . ؟
آخه چند وقت پیش اسپانیسر ها و کلا سایتهایی که از ما منابع داشتند و ازش استفاده نمی کردند و یا دامنه شون رو سرور ما بود پاک شد .

pasargadteam

Active Member
سلام .
بله همون سایت هست .
سرور و سایتی از ما نپریده .
میشه اون مشتری ها رو معرفی کنید ما بشناسیم . ؟
آخه چند وقت پیش اسپانیسر ها و کلا سایتهایی که از ما منابع داشتند و ازش استفاده نمی کردند و یا دامنه شون رو سرور ما بود پاک شد .

با درود

عذرخواهی میکنم اول نباید سوال رو علنی میپرسیدم.
دوم اینکه یکسری ها اومدند و با پشتیبانی آنلاین ما صحبت کردند و ازمون بابت بکاپ ها کمک خواستند. بنده هم طبیعتاً گفتم که من کمکی نمیتونم بکنم چون بکاپی دست من نیست چون روی سرور ما نبودند و اونها رفتند. موضوع برای یک هفته پیش است. متأسفانه یاهو با هر بار قطع ارتباط و اتصال کلیه آرشیوش از بین میره و گرنه آی دی ها رو میدادم.

اگر فکر میکنید که ممکنه خسارتی بخورید. بفرمایید که پست خودم رو ویرایش کنم و حذف کنم.

takhoster

Member
با درود

عذرخواهی میکنم اول نباید سوال رو علنی میپرسیدم.
دوم اینکه یکسری ها اومدند و با پشتیبانی آنلاین ما صحبت کردند و ازمون بابت بکاپ ها کمک خواستند. بنده هم طبیعتاً گفتم که من کمکی نمیتونم بکنم چون بکاپی دست من نیست چون روی سرور ما نبودند و اونها رفتند. موضوع برای یک هفته پیش است. متأسفانه یاهو با هر بار قطع ارتباط و اتصال کلیه آرشیوش از بین میره و گرنه آی دی ها رو میدادم.

اگر فکر میکنید که ممکنه خسارتی بخورید. بفرمایید که پست خودم رو ویرایش کنم و حذف کنم.

نه عزیز .
اول اینکه فکر کنم فهمیدم کدوم کاربر رو می گید ما داخل قوانین و ... هست که به هیچ وجه گروه فنی ما بک آپی رو روی سروری یا ریسلری انتقال نمی ده . این از اول معلوم هست و کاربر نباید برا این شاکی باشد .

به هر حال شدیدا در حال پیگیری هستم کاربر خاطی بر خورد بشد .
بهتره تاپیک منحرف نشود .

با تشکر

AfraWeb.net

Member

سرور مجازی با رم 512 گارانتی ماهانه 13 هزار تومان ماه اول 10 هزار تومان و خرید سالانه یک ماه رایگان به شما ارائه میشود دایرکت ادمین 4500 تومان و سی پنل 12 هزار تومان
اپ تایم 100 درصد یکی از بزرگترین دیتا سنتر های کانادا و تضمین عدم تحریم و بسته شدن پنل و سرور شما و ارائه پنل کاملا اختصاصی و خرفه ای به شما برای مدیریت سرور

دفتر فروش در ایران : 668741497
وب سایت : AFRAWEB.NET

امکان ارائه قرار داد رسمی و فاکتور فروش و همچنین مراجعه حضوری برای خرید و دریافت فاکتور و پرداخت انلاین و خرید انلاین سرور مورد نظر .
همچنین شرکت افرا وب تنها نمایندگی رسمی یکی از بزرگترین دیتا سنتر های کانادا در ایران می باشد :rose:

آخرین ویرایش:

parmishost

Member
با سلام
تنها پیشنهاد من این هست که از شرکت هاستینگ ایرانی حتما این سرویس را تهیه کنید.چون دوستان با شرکت های خارجی مشکل پیدا کردند.

جدیدترین ارسال ها

بالا