انتخاب سایدینگ تخته سمنت فایبر طرح چوب برای خانه شما

fatemew

New Member
cando-wood-rahweb.jpgاگر خانه خود را می سازید یا بازسازی می کنید، باید با سبک و ارزش های شخصی شما همخوانی داشته باشد. بنابراین، محصولاتی که انتخاب می‌کنید باید از مدها و روندهای گذرا دوام بیاورند و موادی که انتخاب می‌کنید باید با فصول و عناصر سازگار باشند – به مصالح ساختمانی نیاز خواهید داشت که قابل اعتماد و جاودانه باشند.

سایدینگ فایبر سمنت برد راه حل های بلندمدت بیشتری از آنچه تصور می کنید به صاحبان خانه ارائه می دهد، بنابراین در اینجا چند ایده برای الهام بخشیدن به خانه ابدی شما وجود دارد.
سنتی و بی زمان

فیبر سمنت برد و قیمت فایبر سمنت برد طرح چوب شرکت معماری و اجرای نمای کندو نما

از رنگ های امتحان شده و واقعی در نمای بیرونی خانه خود استفاده کنید تا از جذابیت طولانی مدت اطمینان حاصل کنید. این صاحب خانه رنگ‌های کلاسیک مانند خاکستری، تریم سفید تمیز و روکش سیمانی سنتی روی این خانه را انتخاب کرده و ظاهری متمایز به آن می‌دهد که همیشه شیک خواهد بود.

سایدینگ بادوام بر پایه سیمان راه حل های واقعی را برای این خانه ارائه کرد. از آنجایی که صاحبان خانه برای پانل های دیوار بیرونی خود با تخته فیبر سمنت کار می کنند، نگهداری پرهزینه بیرونی چوب را نخواهند داشت.

بعلاوه، سیمان الیافی همان گرما و سنت سایدینگ چوبی طبیعی را ارائه می دهد، اما با دوام یک کامپوزیت سیمانی همراه است. این بدان معناست که در طول زمان تاب نمی‌خورد یا پوسیده نمی‌شود و تحت تأثیر بادهای تند یا اسپری نمک قرار نمی‌گیرد و می‌تواند در برابر آفاتی که چوب معمولاً جذب می‌کند مقاومت کند، بنابراین سایدینگ خانه شما برای همیشه ماندگار است.
گزینه های جانبی بیرونی که در روند باقی می مانند


cando-wood-rahweb3.jpg
زونا چوبی، یا سایدینگ تکان دهنده، برای قرن ها بخشی از معماری مسکونی آمریکا بوده است، اما صاحبان خانه های امروزی هنوز هم می توانند یک طراحی خانه مدرن ایجاد کنند - اگر مواد مناسبی را انتخاب کنند.

زوناهای چوبی سنتی محافظت بیرونی را که محصول سیمانی می تواند ارائه نمی دهد. این صاحب خانه با استفاده از سایدینگ تخته سیمانی Nichiha به ظاهری بادوام، مینیمالیستی و مدرن‌تر دست یافت، در حالی که همچنان از نمای بیرونی که شبیه چوب به نظر می‌رسد و در عین حال تقریباً هزینه دارد.

نکته با استفاده از رنگ‌های متضاد در برنامه، طرح پویاتر می‌شود و برای مهمانان جذاب‌تر می‌شود و ثابت می‌کند که یک محلول فیبر سیمان چقدر می‌تواند برای طراحی خانه همه کاره باشد.
خطوط پاک برای همیشه

بلوک معماری candonama
استفاده از رنگ‌های کلاسیک و خطوط مستقیم به این خانه مرزهای طراحی می‌دهد – اما این مرزها فضای زیادی را به صاحبان خانه می‌دهد تا با طراحی خود بازی کنند. تضاد نور و تاریکی در نمای خانه، به لطف استفاده از بلوک معماری در خاکستری روشن که گرمای پانل های چوبی را متعادل می کند، ظاهری متمایز به بیرون می بخشد.

انتخاب عناصر طبیعی در نمای بیرونی خانه به تکمیل محیط اطراف کمک می کند. وسعت شیشه به صاحبان خانه امکان دسترسی بصری بیشتری به فضای باز را می دهد، که این مزیت افزوده اجازه دادن به نور روز بیشتر و صرفه جویی در انرژی در آب و هوای شمالی است.
اجازه دهید طراحی شما برای خودش صحبت کند
گاهی اوقات یک طراحی ساده بسیار چشمگیر است: خطوط مستقیم و خاکستری خنثی نمای این خانه باعث می شود که طرح سقف پروانه ای جسورانه و بیومیمتیک در این خانه مدرن واقعاً بدرخشد.

بسیاری از طراحان احساس می کنند مدرن با نور شروع می شود و به نحوه قرارگیری خانه در زمین اطلاع می دهد. این طراحی شیشه ای بر این اساس نور طبیعی کافی و دسترسی به محیط طبیعی را ارائه می دهد. این ویژگی ها فقط به خانه ارزش اضافه نمی کنند. آنها همچنین به بهبود رفاه هر کسی که در آنجا زندگی می کند کمک می کند. و با انتخاب سایدینگ تخته سمنت فایبر مقاوم در برابر طوفان ، نمای بیرونی بادوام از آن طرح - و ارزش خانه - برای درازمدت محافظت می کند.
مخلوط کردن بافت ها برای افزایش علاقه
با مخلوط کردن بافت ها در نمای بیرونی خود، طراحی انعطاف پذیر و کاربردی به خانه ابدی خود بدهید.


cando=wood-rahweb1.png


ترکیبی از بافت های چوب و سنگ در این نمای بیرونی، الهام بیشتری برای صاحب خانه برای اطلاع رسانی به طراحی داخلی خانه فراهم می کند. عناصر طراحی طبیعی مانند چوب و سنگ در ترند باقی می مانند و با انتخاب از گزینه های سایدینگ فیبر سیمانی candonama، این عناصر به حفظ طول عمر خانه کمک می کنند.
ایمنی برای زندگی خانه را انتخاب کنید
بسته به جایی که در آن قرار دارید، ممکن است نیاز داشته باشید از مواد بیرونی که نسبت به سایرین در برابر آتش مقاوم‌تر هستند برای دوام یا حتی برای برآورده کردن الزامات سخت‌کاری خانه شرکت بیمه خود استفاده کنید. سایدینگ فایبر سمنت راه حل هایی را برای محافظت از بیرون به صاحبان خانه هایی که ظاهر گچبری را دوست دارند اما به یک جایگزین نیاز دارند ارائه می دهد.


کار با دیوارپوش الیاف سیمان از شرکت معتبری مانند به این معنی است که خانه کاملاً در برابر چندین عنصر طبیعی مانند آتش‌سوزی، طوفان یا دمای شدید محافظت می‌شود، اما همچنان ظاهر مدرن و لوکسی دارد که صاحبان خانه دوست دارند.
از خانه خود با سایدینگ بورد سیمانی محافظت کنید

چه در حال بازسازی یا طراحی یک خانه جدید باشید، انتخاب های شما باید تضمین کنند که خانه در برابر هر چیزی که آب و هوای غیرقابل پیش بینی به آن وارد می کند، می ایستد. وقتی انتخاب می‌کنید که با کدام محصولات نمای بیرونی خانه طراحی کنید، ویژگی‌هایی را که در اینجا بررسی کرده‌ایم در نظر بگیرید:

مقاومت در برابر آب و هوا
مقاوم در برابر آتش
تعمیر و نگهداری کم
ارزش بلند مدت خانه را افزایش می دهد
سلامت و تندرستی را بهبود می بخشد
امکان سازگاری را فراهم می کند
سبک شخصی را منعکس می کنداستفاده از محصولات فیبر سیمان ، اگر نه همه، بیشتر این راه حل ها را به صاحبان خانه ارائه می دهد و می تواند به دستیابی به طراحی خانه ایده آل شما برای همیشه کمک کند.

مشاوران کندو نما شما را در مورد نحوه طراحی با روکش تخته سیمانی برای محافظت از نمای بیرونی خانه راهنمایی میکنند ، یا برای ایده ها و الهام گرفتن از گالری ما دیدن کنید!
 

جدیدترین ارسال ها

بالا