انتخاب تابلو تبلیغاتی مناسب

tolo110

New Member
یکی از ملزومات تبلیغات هر شغلی تابلو تبلیغاتی یا همان تابلو سردرب محل کسب آنها محسوب میشه. ما در این بخش میخواهیم خدمات خودمان در راستای یک تابلو خوب و تاثیزگذار را معرفی کنیم.
در گام اول قبل از هر اقدامی صاحبان کسب و کار باید استراتژی خودشون را مشخص کنن. منظور اینکه هدف اصلی تابلو چی هست. آیا معرفی برند هدف اصلی هست یا معرفی خدمات یا بطور کل برند و خدمات نیاز به معرفی ندارد و فقط قصد اطلاع رسانی در خصوص قیمت و تخفیفات محصول را دارید.
گام دوم تعیین بودجه هست. لازم به توضیح نیست که هرچه هزینه بیشتر کنیم مطمئنا امکان ساخت کار جذاب تری خواهد بود ولی از طرفی صرفا فقط هزینه کردن بدون در نظر گرفتن پارامترهای دیگر احتمال به هدر رفتن سرمایه را افزایش می دهد.
گام سوم انتخاب نوع تابلو میرسه اصلی ترین تابلوهای موجود عبارتند از تابلو چلنیوم، تابلو فلکسی و تابلو ال ای دی هستند که با سرچ در اینترنت یا کلیک بر روی این موضوعات میتونید بیشتر با آنها و کاربردشان و همچنین مصالح و متریال مناسب آنها آشنا بشید. موارد ذکر شده اهم تابلو تبلیغاتی هستند وگرنه نمونه های دیگری مثل لایت باکس، نئون و برچسب روزرنگ هم هست که به خاطر تعدد آنها پیشنهاد میکنم با مشورت از تابلو ساز به نتیجه نهائی برسید. و یا از سایت تابلوسازی اصفهان دیدن کنید تا به اطلاعات کافی دست پیدا کنید.
گام پنچم طراحی خوب برای تابلو هست که این مقوله به نظر ما از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود. نقش فونت ، رنگ و تصویر از مهم ترین بخشهای طرح خوب و مناسب به حساب می آید
 

جدیدترین ارسال ها

بالا