انتخاب بهترین راه

sadoogh

Member
دوستان سلام...يه سرس سئوال در مورد طراحي سايت دارم:
من با طراحي سايت با زبان php و html آشنايي دارم و با پايگاه داده mysql هم کار کردم ...الان نياز دارم يه سايتي شبيه به سايت:
www.daarvag.com
بسازم...
به نظرتون بهتره چطوري و يا با چه تکنولوژي کار کنم که خوب باشه...و ممکنه چقدر زمان ببره ..از نظر حجم هم تقريبا مثل همين سايته...

در ضمن اگه بخوام سايتم مديريت داشته باشه..يعني يه نفر که اصلن دانش برنامه نويسي نداره سايت را بروز کنه و عکس و مطلب بذاره و ....بايد چطوري کار کنم...چيزهاي آماده براي اين موارد هست...؟؟

در ضمن هاست و دامينش خريداري شده..........فقط نميدونم بايد از کجا شروع کنم...

Masoud1365

مدیر انجمن
این سایت داروگ که چیز خاصی نداره !
به نظرم خیلی بهتر هم میشه کار کرد !
شما cms های آماده ای که هستند رو روی لوکال نصب کنید و بررسیشون کنید تا متوجه بشید اگر بخوایید یه سیستمی بنویسید که شخصی که میخواد مدیریت کنه و دانش فنی نداشته باشه رو چط.ری باید طراحی کنید !
به نظرم کلا از سیستم های آماده هم میتونید استفاده کنید

DSP

New Member
دوستان سلام...يه سرس سئوال در مورد طراحي سايت دارم:
من با طراحي سايت با زبان php و html آشنايي دارم و با پايگاه داده mysql هم کار کردم ...الان نياز دارم يه سايتي شبيه به سايت:
www.daarvag.com

به نظر من این سوال جنبه تبلیغاتی داشت نه این سایت چیز خواصی دارد نه از زبان PHP بهره گرفته است این سایت ظاهرا استاتیک است:دی:green:
دوست من اگر دنبال یک سی ام اس می گردید که انطاف کدنویس توش داشته باشید و بتونید اون را توسعه بدهید از دروپال استفاده کنید......اما سی ام اس های زیادی وجود دارد
http://www.daarvag.com/

sadoogh

Member
دوستان عزیز سلام....از اینکه وقت گذاشتید خیلی ممنونم ..نه به خدا اصلا دنبال تبلیغات و ...نیستم ..من اصلن این سایت و افرادش رو نمیشناسم.

.یکی که پیشش خیلی رودربایسی دارم اومد و این سایت رو نشونم داد که یه چیزی شبیه به این میخواد .
..یعنی صفحه اولش رو که میگه همین باشه ...و مطالب داخلی و عکسها و ...آماده کرده و تحویل داده که من سایتش رو آماده کنم.

.منم خیلی چیزی در موردش نمیدونستم ..گفتم از اساتید کمک بگیرم همین.....من اگر شروع کنم به طراحی صفحاتش برای اینکه مدیریت مطالب و اخبار و ...در آینده دست خود طرف باشه باید سایت داینامیک باشه دیگه یعنی برنامه بنویسم که بتونه مطالب رو توی پایگاه داده درج و پاک و..کنه درسته؟؟؟

برای این کار چطوری میتونم از موارد آماده استفاده کنم.؟؟؟؟

خوب موارد آماده چطوری کار میکنند...خواهشا کمک کنین..مرسی/............اصلا وقت ندارم.:sad:

Masoud1365

مدیر انجمن
دروپال ، جوملا !
میتونید دانلود کنید و لوکال نصب کنید ببینید چطوریاست

sadoogh

Member
دوست عزیز جناب مدیر ممنونم ...میشه نظرتون رو در مورد برنامه نویسی و نحوه کار سایت داروگ بگین ..و اینکه برنامه نویسیش رو اگه از پایه بخوام شروع کنم چقدر آماده کردن کلش طول میکشه ..با قسمتهای استخدام و تماس با ما و ..فرم هستن که باید در پایگاه داده ذخیره بشن ..درسته؟؟؟

Masoud1365

مدیر انجمن
این که چقدر طول میکشه بستگی به خودتون داره !
ولی سطح کارش خیلی بالا و پیچیده نیست !
در رابطه با فرمها هم باید ببینید که چه استفاده ای بعدا واستون داره ! هم میتونید توی دیتا بیس ذخیره کنید و هم ایمیلش کنید !

Masoud1365

مدیر انجمن
این که چقدر طول میکشه بستگی به خودتون داره !
ولی سطح کارش خیلی بالا و پیچیده نیست !
در رابطه با فرمها هم باید ببینید که چه استفاده ای بعدا واستون داره ! هم میتونید توی دیتا بیس ذخیره کنید و هم ایمیلش کنید !

جدیدترین ارسال ها

بالا