پشتیبانی امینم eminem

Jackbil

Well-Known Member
سلام به همگی!فکر می کنم آخرین باری که اینجا کار گذاشتم 1 یا دو سال پیش بود! :دی

به هرحال امروز بعد از مدت ها یه کار جدید ساختم:paint: ، خوشحال می شم نظرتونو بدونم.
با نرم افزار بلندر ساخته شده.
emiiiinem.jpg:rose:

آخرین ویرایش:

madmaster_3d

Well-Known Member
جکی بوی اتفاقا منم خیلی وقته دنبالت میگردم. چون جدیدا زدم تو کار بلندر. و می خوام یاد بگیرم. و سوالات زیادی دارم.
لطفا ایدی یاهوت رو برام پیغام کن یا اینجا بزار. من که نیمه بن هستم نمی تونستم اینجا بهت پیغام بدم
چرا نیستی؟
داشنگاه اینها رفتی پیدات نیست؟
کارت هم قشنگ شده. و مثل فیلم آپ هم کارهات رو معمولا انگشت مربعی میزنی.

Jackbil

Well-Known Member
سلام madmaster_3dبرای یادگیری بلندر این سایتها مناسب اند.(منم با همین سایتها یاد گرفتم!)blenderguru.comblendercookie.comسایت زیادی برای بلندر وجود داره ولی این دو تا بهترین اند

madmaster_3d

Well-Known Member
اینها رو میشناسم رفیق. آیدیت رو برام بفرست میخوام سوال ازت بکنم. این سایت ها رو خودم میدونستم بابا :). آیدی داری؟
یکی از سوال هام این هستش که وقتی من layout خودم رو درست می کنم.ویو های من این ها هستن top front left prespective.
مثل 3 دی مکس. بعد از اون بالا + رو میزنم و یک اسمی میزارم براش. خوب
بعد ctrl + u میزنم . خوب اینطوری دفعه بعدی که میام تو برنامه همین 4 تا پنجره رو نشون میده.
تا اینجا مشکلی نیست. ولی مشکل اینجا شروع میشه که
وقتی من ctrl + alt + q رو میزنم که به toggle mode برم.بعد که از toogle mode با همین دکمه ها خارج میشم. دیگه 4 تا پنجره ای که تنظیم کرده بودم ( یعنی top front left prespective ) به هم میریزن و دوباره میشن پیش فرض خود بلندر. یعنی top right front camera
گرفتی چی میگم؟ یعنی با toogle mode ویو های من به هم میریزن. من این رو تو این سایت هم پرسیدم ولی خنگا منظورم رو نفهمیدن. شایدم یک باگ هستش
http://blenderartists.org/

راستی یک زمانی می خواستی آموزش بسازی و این حرفها. ساختی؟
اصلا چرا دیگه کار نمیزاری.
ما که هروقت از تو سوال کردیم درست حسابی جواب مارو ندادی. :lol:

( یکی نیست به من بگه بشین همین مکست رو کار کن. چرا 2 شلواره میکنی خودت رو حوصله داری )

آخرین ویرایش:

Jackbil

Well-Known Member
آره فهمیدم!
از نوار بالایی بلندر روی دکمه ی Choose screen lay-out کلیک کن و دوباره روی حالتی که ساختی کلیک کن. (قسمت های دیگه مثل animation- composing و...هم هست)
چند وقت بود اصلا بلندر کار نمی کردم حالا چند روزه دوباره برگشتم!

madmaster_3d

Well-Known Member
جکی این که تابلو بود باید این کار رو بکنم. منظورم این بود که کاری کنیم وقتی میریم تو toggle و میایم بیرون. دیگه نخوایم از اون بالا انتخاب کنیم. خودش به صورت پیشفرض اون layout من باشه.این بلندر خنگه. این یک چیز سادس چرا نمی تونه این قضیه رو سیو کنه؟

mohammad@er

Well-Known Member
وااای.:wink:
بلندر قدرت ساخت کاراکتر داره؟:lol:
عجیبه.:)به عنوان نرم افزار مضخرف و بچه گانه شنیده بودم ازش.:tavajoh:

Mehran coyote

Well-Known Member
وااای.:wink:
بلندر قدرت ساخت کاراکتر داره؟:lol:
عجیبه.:)
به عنوان نرم افزار مضخرف و بچه گانه شنیده بودم ازش.:tavajoh:

این چه حرفیه میزنی برادر؟بیایم ندیده حرف نزنیم
شنیده ها رو ول کن
اگه حوصله سرچ زدن و نمونه کارای بلندر رو نداری همین استارتر کاراش تو امضاش هست همشم با بلندر زده کارشم عالیه
یکم چشمامون رو باز کنیم بد نیست
---------------------------------------
راستی این انجمن امکان ویرایش پست داره، پست پشت سر هم نرنید.

madmaster_3d

Well-Known Member
محمد جان با این سایت سر بزن و ببین کارهایی میبینی که تری دی مکس کارها با مکس خالی گاهی قادر به ساختش نیستن.مثلا تو بحث sclupt شما باید با زبراش مادباکس چیزی کار کنی ولی همین برنامه 50 60 مگی خودش داره
http://blenderartists.org/forum/forumdisplay.php?27-Forum-Gallery

یک ضعف هایی برنامش داره ولی شما باید این رو در نظر بگیری که این برنامه به وسیله آدم های مختلفی ساخته شده و یک شرکت مثل مکس زبراش و ... نداشتن و نه امکانات اونها رو داشتن و نه پشتوانه مالی اونهارو
شما اگر الان تو یک کشوری زندگی میکردی که حق کپی رایت رعایت میشد. حاضر بودی از شهرت پیاده بری تا یک شهر دیگه که این برنامه رو مجانی بهت بدن و خودت رو از نظر 3 دی ارضا کنی.

mohammad@er

Well-Known Member
این چه حرفیه میزنی برادر؟بیایم ندیده حرف نزنیم
شنیده ها رو ول کن
اگه حوصله سرچ زدن و نمونه کارای بلندر رو نداری همین استارتر کاراش تو امضاش هست همشم با بلندر زده کارشم عالیه
یکم چشمامون رو باز کنیم بد نیست
---------------------------------------
راستی این انجمن امکان ویرایش پست داره، پست پشت سر هم نرنید.

ببیخشید!:lol:

madmaster_3d

Well-Known Member
جکی بوی این برنامه آدم رو دیوانه می کنه با اشکالاتش
شما الان تو ویندوزت مثلا کلیک چپ موس رو نگه دار و درگ کن. میبنی که یک سلکشنی میاد که مثلا می تونی ایکون های توی دکستاپت رو انتخاب کنی
حالا
بلندر رو باز کن. بعد پریست مکس رو انتخاب کن
اینحا هم همون حالت رو داری.یعنی می تونی مثلا دوربین لامپ و ... انتخاب کنی. یا در ادیت مد می تونی فیس یا ورتکس ها رو انتخاب کنی
( این با بوردر سلکت فرق می کنه ها )
حالا مشکل اینجاست که نمیشه دی سلکت کرد. یعنی من مثلا 10 تا فیس انتخاب کردم. می خواب از همین سلکت کردن 4تاشو حذف کنم. کاری نمیشه کرد
بعد تو حالت دیفالت برنامه شما این سلکشن رو نداری. به همین خاطر b میزنی و با بوردر سلکت مثلا فیس ها رو انتخاب می کنی
میفهمی چی میکم
بعد از دست ین برنامه قاطیم.
به نظرم به درد من نمیخوره

coelho

Member
خوشحالم که برگشتی:rose:
این کارکترت یه جورایی آدمو یاد کارکترای بازیهای موبایل مینداره خیلی خوب شده.

قرار بود یه انیمیشن بسازی چی شد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا