امیر نعمتی-علی نعمتی- بازی کودکانه-3dsmax

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir.nemati63

کاربر VIP
من واقعا " شرمنده ی شما هستم که نمیتونم زود به زود تاپیک رو آپدیت کنم.
دلیلشم شغلمه که قبلا" عرض کردم. و ایضا " سیستم ضعیف نیم سوز من!
(-cpu2.4 celeron-----------اون زمانم هسته مسته اختراع نشده بوده!------ram 2*256)
برای ادامه چند تا عکس از پیشرفت کار میذارم.
ساخت تکسچر با کمک علی انجام شده.

در مورد ایده ی کار هم بیشتر توضیح میدم:

یادمه یکی از بهترین با زیهای زمان بچگی من و برادر ها و خواهرم، ساختن یه ماشین یا درشکه ی خیالی با اسباب و اثاثیه ی منزل و یا وسایل بدرد نخور مثل چرخ و لاستیک دوچرخه، پشتی ،صندلی و ویلچیر و غیره بود.
توی این بازی بعضی وقتا واقعا" حس میکردم سوار یه اسب یا ماشین .واقعی شدم و دارم حرکت میکنم.توصیفش آسون نیست.
دوست دارم با یه سری افکتها و المانها، اون حرکت رو نشون بدم در عین حال که از نظر بیننده حرکتی نمیتونه وجود داشته باشه.

سعی میکنم فضای کار با دیتیل مناسب و نه زیاد فانتزی ، ولی کاراکتر ها فانتزی باشن.

همونطو که قبلا گفتم برای این کار از 3dsmax و Zbrushو photoshop استفاده میکنم.
در کنار این ها از topogun و fusion هم استفاده میکنم.
رندر کار احتمالا" با mental ray و یا Vray خواهد بود.(اگر سیستم خریدم!)

mhattaran

کاربر VIP
ایول داری آقا امیر ، خیلی خوب شده ، به نظر من اگه سر کاراکتر بزرگتر شه اون حالت فانتزی رو بیشتر میرسونه

amir.nemati63

کاربر VIP
ایول داری آقا امیر ، خیلی خوب شده ، به نظر من اگه سر کاراکتر بزرگتر شه اون حالت فانتزی رو بیشتر میرسونه

ممنون.
راستش بر طبق بلوپرینت، اول سر کاراکتر بزرگتر از این بود.
ولی دیدم این بزرگی بیش از حد توی طرح سه بعدی مثل دوبعدی قشنگ در نمیاد. برای همین کوچکترش کردم.

تشکر از توجهت:rose:

سلام

راستی اینا گزارش دزدان کارائیب چند بود؟!

از فیلم بودن بچه ها و از تیاتر در آوردنشون حسی همراه با تحسین و امید به بیننده دست میده. خیالات بزرگ تو کله های کوچک نوید موفقیت های آیندس.

کار مرتب و جالبی شده. اون متریالهای چی چی میچی هم فکر کنم خیلی خفنه منتظرم رو نتیجه کیف کنم.
برای بانمک تر شدنش از اغراق های تئاتری و ژست های سینمایی میتونی استفاده کنی. میتونه یه پوستر از همون فیلمه باشه که ورژنشو پرسیدم!
از این کارهای دورنریختنی ها ! که بچه ها وسایل خونه رو میزنن میکنن ادوات جنگی مدرن هم میتونی بهره ببری: قابلمه، مگس کش، جاروبرقی، پنکه، پتو .....

از اینکه با دست پر اومدی خوشم اومد!

یا زهرا

Farrokh

Active Member
چقدر کاراکتر با حالی شده

به نظرم اگه نظر ندم بهتره چون این طور که دارید پیش می رید خودتون اوتوماتیک وار کار خیلی خوبی رو از توش در میارید

ولی فکر می کنم متریال چشم کاراکتر خیلی می تونه بهتر باشه

مدلینگ و تکسچرینگ رو هم خیلی دوست داشتم

بی صبرانه منتظر کار نهایی هستم
موفق باشید

BWAN

کاربر VIP
سلام توی طرح ما قراره این شخصیتها از هر چیزی برای ساخت ماشین یا درشکه استفاده کنن. به نظرمون بهتراومد یکی از چرخها پنچر باشه:دی

amir.nemati63

کاربر VIP
سلام .
متاسفانه با نا امیدی نسبت به اتمام کار و زمان داریم ادامه میدیم.
علی هم امشب رفت شاهرود محل کار جدیدش و نمیتونه همکاری رو بیشتر از این ادامه بده.
با اینحال تا آخرین لحظه سعی میکنم انصراف ندم.
این اسب چوبی رو الان ساختم. ایده ش هم یه دفعه اومد به ذهنم. قبلا" میخواستم یه اسب چوبی مجسمه وار درست کنم که از این بیشتر خوشم اومد.
منتظر پیشنهاد های شما برای بهتر شدن کار هستم ممنون

اینم با میخ و تشکیلاتش:

آخرین ویرایش:
سلام امیر آقا
خب اسب ساختنی خیلی بیشتر از اسب داشتنی هست. به نظرم حالا که دست تنهایی برو تو کار ایده های ساده و دلنشین و احجام اصلی رو با همین روش خلاقه بساز. سادگی اونه به تخیلات کودکانه میخوره و از طرفی کارت هم ساده میشه. اگه تایید میخوای این یه رای و اگه هم ایده میخوای همین سبک رو با سر نخ های قبلی خودت ترکیب کنی کلی جلو میفتی. راه قشنگیه. از نا امیدی هم بدم میاد دیگه اسمشو نبر

یا علی

Farrokh

Active Member
به نظر من همین حدود ۱۱ روزی که وقت دارید برای ارائه ی یه کار خوب واقعا زیاد هم هست
یکم از حجم دیتیل های کار بزتید و به ایده های خلاقانه بپردازید

مثلا برای من اون اسب بشکه ای خیلی جالب توجه بود
و خیلی هم حس خوبی داره
شاید بتونید دو تا بجه رو روش بذارید که دارن بازی می کنند
همین

قرار نیست واقعا شق القمر باشه

پس امیدتونو از دست ندید و برای یک تصویر تاثیر گذار با تمام وجود تلاش کنید
مطمئنا نتیجشو می گیرید :rose:

Farrokh

Active Member
سلام دوست عزیز

شما می تونید برای اینکه کارتون در مراحل داوری بهتر مورد قضاوت واقع بشه تا فردا راس ساعت 9 شب یک پاراگراف در مورد کار با قلم خودتون آماده کنید که ایده رو توضیح بده
لطفا این پاراگراف رو برای من پیغام خصوصی کنید

مسلما عدم ارسال (و یا حتی ارسال ) این پاراگراف امتیازی رو کم و زیاد نمی کنه و فقط برای درک بهتر داوران از ایده ی شما با قلم خودتون هست و می تونه گویایی طرح و ایده و همچنین شانس برنده شدنتونو افزایش بده

حتما از این فرصت که در اختیار همه ی شرکت کنندگان هست استفاده کنید
پیروز باشید
تیم مدیریتی مجید آنلاین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا